Vesta 8 Profi

Ціна: 351 500 грн з ПДВ.


Сівалка «Vesta-8 Рrofi» - нове покоління просапних сівалок від компанії «Ельворті», мають ряд переваг в порівнянні з найближчими конкурентами (Gaspardo SP і Техніка-Сервіс 4005), що робить роботу у полі більш економічною і вигідною.

Пневматична сівалка «Vesta-8 Рrofi» c анкерними туковими сошниками і полозовидними насіннєвими сошниками призначена для точного висіву просапних, баштанних і інших культур за традиційною технологією обробітку ґрунту. Забезпечує посів насіння з одночасним роздільним внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням ґрунту в засіяних рядках.

Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку. До таких технічних нововведень можна віднести наступні елементи:

 1. Новий висіваючий апарат PROFI:

• Забезпечує точне однозернове дозування і посів насіння;

• Наявність верхнього і нижнього регульованих скидачів зайвого насіння - відсутність двійників;

• Легке і зручне обслуговування без інструменту;

• Наявність оглядового вікна - зручність настройки;

• Відсутність навантаження на корпус висівного апарату - довговічність використання посівного апарату.

2. Надійний анкерний туковий сошник

3. Зносостійкий полозовидний насіннєвий сошник зі змінною п'ятою - довговічність роботи сошника. Полозовидний насіннєвий сошник забезпечує якісну розкладку насіння по глибині загортання, а також точність висіву при роботі сівалки на полях з підвищеною вологістю.

4. Довговічні пластикові бункери. Сівалка VESTA 8 PROFI має сумарну ємність бункерів для насіння - 288 літрів, і 320 л - для добрив. Так, наприклад, при нормі висіву кукурудзи - 5 насінин на 1 погонний метр, сівалка може засіяти без дозавантаження 10 гектар.

5. Високоточна посівна секція сівалки. Низьке розташування висівного апарату - завдяки мінімальній відстані від точки скидання насіння до посівного ложа забезпечується точність розкладки насіння в рядку.

 6. Максимально піднятий двоконтурний привід на секцію зменшує ризик забивання пожнивними залишками.

7. Регульований грудковідвод дозволяє проводити висів навіть на полях з рослинними залишками і грудками землі.

8. Унікальна конструкція ресивера. Труба рами, що виконує роль конструкції ресивера з індивідуальним діагональним виходом на секції, забезпечує рівномірне розрідження у всіх висівних апаратах (дозволяє утримати важке насіння в отворах висівних дисків крайніх секцій), тим самим дозволяючи досягати високої якості висіву всіх просапних та інших культур.

9. Нова полегшена конструкція рами. Використання високоміцних труб європейських сталей дозволяє зменшити вагу конструкції рами при одночасному збільшенні її міцності і жорсткості, що призводить до зменшення витрат палива трактора.

10. Унікальне розташування опорно-приводних колес. Опорно-приводні колеса з заднім розташуванням дозволяють витримувати задану рівномірність глибини і якість посіву просапних культур; забезпечують привід на тукові і зернові апарати.

11. Багатофункціональний інформаційний пристрій «Sputnik». Контролює проліт насіння в кожному сошнику, швидкість руху і передає інформацію на монітор, дозволяє вести облік засіяної площі. Це забезпечує можливість оперативного корегування відхилень.

12. Багата базова комплектація

• 5 комплектів висівних дисків;

• Комплект грудковідводів;

• Інформаційний пристрій «Sputnik»;

• Транспортний пристрій.

13. Удосконалена конструкція механізму передач. На універсальній пневматичній сівалці VESTA 8 Profi вдосконалена конструкція механізму передач, що покращує ремонтопридатність вузла і забезпечує більш широкий діапазон норми висіву насіння.

14. Металовироби високої міцності. Застосування металовиробів з класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

Стійка порошкова окраска. На виробництві встановлена ​​лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія забарвлення дозволяє виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби більше 8 років.

Мінімальні витрати палива. Витрата палива при роботі з трактором потужністю 80 л.с. становить від 2,3 л / га.

 
Ширина захоплення, (м)
Кількість рядків, (шт)
Ширина міжрядь, (см)
Норми висіву для насіння, (кг/га)
Норми висіву для добрив, (кг/га)
Глибина загортання насіння і добрив, (мм)
Робоча швидкість, (км/год)
Продуктивність, (га/год)
Бункери для насіння, (л)
Бункери для добрив, (л)
Потужність трактора, не менше (к.с.)
Vesta 8 Profi
5,6
8
700
1,7 - 58
25 - 248
40-120
2,5-9
1,4-5,04
288
320
80
Vesta 8 Profi