L2501

Ціна: 30 500 євро з ПДВ.


Завдяки здатності виконувати широкий перелік різноманітних робіт, нова модель L2501 Кубота поєднує в собі високу продуктивність і зручні характеристики в одному компактному тракторі, що є простим у експлуатації.

ЦІЛКОМ ПОТУЖНИЙ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ШИРОКОГО КОЛА ЗАВДАНЬ, АЛЕ ДОСИТЬ ВИТОНЧЕНИЙ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОТРІБНУ ВАМ ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ.

Двигун: Потужна, чиста робота дизельного двигуна Кубота. Двигуни Кубота добре відомі своєю надійністю, потужністю та здатністю генерувати потрібну велику потужність. Сьогодні двигуни Кубота є більш економічними та екологічно чистими, ніж будь-коли раніше. Двигун 50 к.с. у L2501 відповідає вимогам самої останньої редакції EPA рівня 4. Його технічне обслуговування спрощене за рахунок покращеної конструкції капота, схожого на капот газонокосарки.

Зручність: Покращена панель оператора. L2501 оснащений просторою платформою оператора для оптимального комфорту. Ергономічний дизайн означає, що оператор зазнає менше втоми. Його напівплоска конструкція полегшує монтаж і демонтаж.

Трансмісія HST з 4WD: Трансмісія HST забезпечує просте перемикання у прямому та зворотньому напрямках , а також трьохпозиційне включення для найкращої експлуатаційної ефективності. Як опція, доступним є також круїз-контроль.

Гнучке застосування

Поєднання ефективності
• Фронтальний навантажувач LA525
Максимальна вантажопідйомність (поворотний штифт) становить 1131 фунтів, з максимальною висотою підйому від 94,3
• Ковш BH77
• Задній поворотний ніж, що має. ширину різання 60
• Задня снігова повітродувка
• роторний плуг, заднє лезо і багато іншого

Двохважільний механізм швидкого з’єднання: Механізм швидкого з’єднання простий у використанні. Швидкі, легкі перемикачі для ковшів та інших пристосувань не потребують інструментів, лише монтажні штифти і шлангові з’єднувачі, що дозволяє Вам перейти до наступного виду роботи за лічені хвилини.

 
Ємність паливного бака, (л)
Двигун, (тип)
Кількість циліндрів, (шт)
Колісна база, (мм)
Потужність трактора, (к.с.)
Габаритні розміри, (мм)
Маса, (кг)
L2501
54
Дизельний КУБОТА
4
1610
50
3480х1570х2550
1730
L2501