Ліра XL

Ціна: від 788 619 грн з ПДВ.


Основа ЛІРИ XL – це рама з п’ятьма рядами зубців діаметром 16 мм. та висотою 762 мм, встановлених на паралелограмі.

Унікальність ЛІРИ XL полягає в тому, що вона дозволяє проводити 5 операцій за один прохід. Наприклад, ранньовесняне боронування та розпушування шару на глибину 2-10 см одночасно:

закриває вологу;

провокує бур’яни на проростання з наступним їх знищенням;

вирівнює поверхню поля та готує ґрунт до сівби;

здійснює закладання добрив та пестицидів; 

рівномірно розподіляє пожнивні залишки.

У ЛІРІ XL застосовується паралелограмна система копіювання незалежних один від одного робочих секцій, що дозволяє зберегти контакт з ґрунтом при нерівностях рельєфу поля. Таким чином, досягається виключне копіювання рельєфу по всій ширині секцій та рівномірний розподіл навантаження на кожний пружинний блок.

Можливість регулювання кутів атаки зубців забезпечує оптимальну обробку. Кут атаки регулюється одночасно на всій секції у межах 45-90 градусів.

Регулюючий тиск на ґрунт знижує небажані коливання секцій (підстрибування) на високих швидкостях, завдяки пружинному блоку. Регулюючий тиск пружин робочої секції на ґрунт від 400 до 860 кг.

Використання гнучких тросів дозволяє суттєво спростити конструкцію, надати додаткової жорсткості крилам та знизити діюче на раму навантаження. Завдяки тросам досягнута чудова здатність маневрування на розвернутих смугах. Також за рахунок застосування тросів досягається максимальний ефект копіювання ґрунту по всій ширині борони від краю до краю.

Ковані хрестовини, на відміну від зварних аналогів, забезпечують стабільно високу міцність та надійність, незалежно від людського фактору.

Діаметр зуба складає 16 мм., але завдяки використанню спеціальної сталі із застосуванням спеціального подвійного закалювання, яке є інноваційною технологією ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН, значно (у два-три рази) підвищується зносостійкість зуба у робочій зоні, при збереженні високої міцності зуба в зоні, схильній до дії обертаючих навантажень.

Швидке переведення із транспортного в робоче положення та навпаки.

Транспортні колеса призначені для транспортування по дорогах загального призначення та мають можливість регулювання кута повороту, що дозволить краще маневрувати під час руху, а також при розкладанні та складанні.

 
Потужність трактора, (к.с.)
Агрегатування з трактором
Габаритні розміри в трансп. полож., (м)
Діаметр пружинного зубця, (мм)
Конструктивна ширина захвату, (м)
Крок зубового поля, (мм)
Кути нахилу зубців, (° )
Маса, (кг)
Продуктивність, (га / год)
Робоча швидкість, (км / год)
Глибина обробки, (см)
Ліра XL 15
від 170
причіпне
1136 × 4012 × 3890
16
15
60
45-90
6035
до 21
до 20
2-10
Ліра XL 21
від 300
причіпне
16105 × 4012 × 3890
16
21
60
45-90
7856
до 30
до 20
2-10
Ліра XL