НАВЧАТИСЬ, НАВЧАТИСТЬ, ТА ЩЕ РАЗ НАВЧАТИСЬ!!!

НАВЧАТИСЬ, НАВЧАТИСТЬ, ТА ЩЕ РАЗ НАВЧАТИСЬ!!!
НАВЧАТИСЬ, НАВЧАТИСТЬ, ТА ЩЕ РАЗ НАВЧАТИСЬ!!!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ спільно з компаніями RAUCH та MASCHIO GASPARDO провели дводенну навчальну програму, метою якої від було ознайомити менеджерський состав компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з техничними харакетристиками агрегатів, займаним місцем на ринку і технікою продажів, способами просування продукції, а також вивчали практичні аспекти, такі як технічне обслуговування, або робота з клієнтами.

В перший день навчання, учасники навчальної програми, ознайомились з розкидачами мінеральних добрив від німецької компанії RAUCH, а також з новою системою дозування та повністю автоматизованою системою контролю схеми внесення добрив.

На другий день навчання з представниками італійської компанії MASCHIO GASPARDO було пройдено лінійки посівної та ґрунтооброблювальної техніки. Представники MASCHIO GASPARDO поділились своїм досвідом у сфері продажів, презентували власні відео з польових запусків техніки і розповідали про головні переваги їхньої техніки.

Менеджерський склад компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ на протязі всього дводенного навчання з великою зацікавленністю слухав та брав собі на озброєння всі цікаві деталі продажів та технічних особливостей цих двох ВЕЛИКИХ компаній.