РОЗКИДАЧ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ

РОЗКИДАЧ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ
РОЗКИДАЧ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ

AGT - причіпний пневматичний розкидач мінеральних добрив. У поєднанні з високою точністю і потужністю навіть з добривами, що мають проблематичні аеродинамічні характеристики, AGT є професіоналом.

Бункер об'ємом 6000 літрів, призначений для великих компаній, яким важлива висока точність, ефективність і економічність.

Вбудована точність розподілу: розподільники спеціальної форми і відбивачі забезпечують точний просторовий розподіл. Незалежно від якості та льотних характеристик добрив, а також зовнішніх впливів, таких як вітер і робота на схилах розподіл залишається постійним - нововведення для 36 метрів!

Сопла розкидача на однаковій відстані одна від одної прикріплені на штанзі. Для кожної з 30 сопел є відбивачі спеціальної форми, що забезпечують симетричний кут розпилення, котрі гарантують широке перекриття і точний розподіл.

Distance Control для AGT

Багато фермерів цінують автоматичне дистанційне керування штангами. Ультразвукові датчики регулюють оптимальну висоту і кут штанг. Це дозволяє водієві концентруватися на налаштуванні та моніторингу AGT.

Внесений матеріал дозується через 6 дозуючих валів з гідравлічним приводом, при цьому він миттєво підхоплюється повітряним потоком. Всіма 6 штангами можна управляти окремо і відповідно змінювати норму внесення на кожній секції. Внесений матеріал розганяється повітряним потоком в трубках і підводиться до розпилювачів. Подача повітря усторена так, що після розгону матеріал змінює свій напрямок руху всього один раз.

Система дозування розроблена на велику продуктивність, тобто при ширині захвату 36 м і швидкості руху 15 км / год AGT може вносити 250 кг / га сечовини.

Перевірка норми внесення проводиться тільки на одному з 6 дозуючих валів. Завдяки безінструментальному відкриванню повітряного короба можлива швидка перевірка норми внесення. Для спустошення бункера від залишків матеріалу відкриваються усі 6 повітряних коробів і матеріал висипається під бункер між колесами.

Управління та налаштування AGT 6036 проводиться через RAUCH-ISOBUS термінал QUANTRON-I. Для простого управління і використання розкидачів термінал оснащений багатофункціональним джойстиком. Всіма функціями штанги можна управляти через цей джойстик. Активація роботи секцій штанг і автоматичного вирівнювання всієї штанги також проводиться через джойстик.

Опціонально також доступний термінал M?ller Comfort з додатками Section Control і Track Leader II для автоматичного відключення секцій на розворотах і паралельного руху за допомогою GPS. Альтернативно також можна керувати з терміналом John Deere Section Control з модулем Spreader Prо.

Штанги AGT сконструйовані так, щоб мати високу стабільність, великий термін експлуатації і легке очищення. Несучі труби штанг (виготовлені з нержавіючої сталі) одночасно є робочими трубами для транспортування матеріалу. Вся система штанг навішена на 2 вільні трапеції для безпечного ведення штанг на полі.

Завдяки оптимальному поєднанню трапецеїдальному навішуванні штанг, амортизаційної системи з азотними балонами і гідропневматичній підвісці досягаються високі робочі швидкості. Серійне 6-секційне управління зменшує втрату добрива та надмірне внесення добрив на клиноподібних ділянках і на кордоні поля.

Високопродуктивна гідравлічна система дозволяє встановити машину в транспортне положення всього за 90 сек. Опціональний захист зовнішніх секцій від наїзду на перешкоду додає більше впевненості при маневрах.

Distance-Control для AGT

Багато фермерів довіряють автоматичній системі ведення штанг Distance-Control. Ультразвукові сенсори допомагають вести штанги на оптимальній висоті і на оптимальному нахилі щодо посівів. При цьому водій менше відволікається і більше концентрується над контролем за машиною.

Гідропневматична підвіска AGT забезпечує найвищу безпеку руху до 40 км / ч. При проходженні поворотів AGT нахиляється до центру повороту, щоб знизити відцентрову силу.

Інтелігентна, керована електронікою підвіска дозволяє не тільки рухатися на полі з високою швидкістю, але і дозволяє стабільно вести штанги.

Також підвіска оснащена двоконтурною пневматичною гальмівною системою.

Технічні характеристики

Максимально допустима маса, кг: 12.000
Макс. доп. транспортна швидкість, км / год: 40
Власна вага, кг: 7.000
Обсяг бункера, кг: 6.300 л (приб. 4.700 кг сечовини)
Висота завантаження, м: 3,15
Транспортна ширина, м: 2,98
Транспортна висота, м: 3,85
Загальна довжина, м: 7,90
Довжина від дишла до центру осі, м: 5,10
Кліренс, м: 0,7
Колія, м: 2,25
Вісь: гідропневматична підвіска
Зчіпка: гак або напівшар
Навантаження на зчіпний пристрій, кг: 2.000
Гальмівна система: пневматична
Опорна стійка: з гідравлічним приводом
Захисний тент: з гідравлічним приводом
Макс. норма внесення: 250 кг / га сечовини при 15 км / год
Ширина захоплення, м: 30/32/36
Кількість розпилювачів: 30 штук (відстань 1,20 м при 36 м)
Шини (серійно): 520/85 R42 (Continental), на замовлення можливі інші розміри