ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ПАТ "ELVORTI"

Менеджери компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» з різних регіонів України пройшли навчання з техніки ELVORTI на базі підприємства.

Навчання менеджерів включало в себе детальне вивчення нових агрегатів від заводу Ельворті. Фахівці підприємства детально ознайомили представників ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з виробництвом, особливостями модельного ряду продукції, технологічними інноваціями, які були впроваджені за 2018 рік.

Гості мали можливість ознайомитися з виробництвом вже добре знайомої техніки. Оглянувши весь ланцюг цехів, починаючи від заготівельного і закінчуючи фарбувальним і складальним цехами, менеджери компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» переконалися, що техніка виготовляється на високому технологічному рівні.

Представники «Ельворті» ознайомили менеджерів компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» з потенційно важливими агрегатами для українського ринку, а також учасники навчання могли вживу подивитися на всю техніку від бренду ELVORTI, яка представлена у виставковому комплексі «Ельворті».

«Ельворті» також регулярно проводить навчання сервісних інженерів, які здійснюють гарантійний та післягарантійний ремонт техніки. При проведенні подібних заходів фахівцям демонструються особливості розбирання, збирання і подальшої настройки вузлів і агрегатів. Надається інформація щодо особливостей експлуатації техніки в різних умовах.

Безсумнівно, нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки ELVORTI на українському аграрному ринку.