РОЗКИДАЧ ДОБРИВ "ZENO"

Розкидач добрив ZENO - це агрегат, здатний точно розподіляти малі і великі кількості мінеральних добрив і насіннєвих матеріалів. Дальність розкидання добрив становить: ZENO 18: 18 - 24 метра, ZENO 32: 32 - 36 метра.

ZENO забезпечує точний розподіл внесених добрив, автоматичну корекцію кута розподілу добрив на диску та мікрометричне управління розподіленою кількістю. Розкидувач відрізняється високою міцністю конструкції. Компактний і міцний, ідеальний для експлуатації на тракторах з малою потужністю, необхідний при наявності вузьких проїздів, здатний точно вносити мінеральні добрива.

ОСОБЛИВОСТІ

Система живлення VIBRO FEED:
- Решітка з нержавіючої сталі, що підтримує сталість харчування як при заповненому, так і при незаповненому бункері;
- Живлення добривом здійснюється у центрі розподільного диска, у спеціальній камері. Таким чином, гранули живлять лопаті збоку, зазнаючи поступове та рівномірне прискорення.
Zeno забезпечені системою автоматичного розташування, яке покращує вхід добрива на диск-розкидувач з урахуванням збільшення призначеної кількості. Також можна втручатися вручну для випередження або затримки виходу добрива на диск, щоб компенсувати розкидування зосерджене по сторонам або в центрі проходу, спричинене фізичними характеристиками добрива при особливих метеорологічних умовах.

Універсальний трьохточковий пристрій зчеплення дозволяє з’єднання в піднятій позиції на 100 мм та в піднятій позиції на 150 мм для спізнілого розкидування.

Незалежне гідравлічне управління праве / ліве для відчинення підвідних шиберів.

Деталі системи подачі живлення, дозування, роздачі та кріпильні деталі вироблені з нержавіючої сталі. Гарантія витривалості з часом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Агрегат: ZENO 32
Об’єм бункера, л: 1600
Можливе збільшення об’єму бункера, л: 600-1400
Частота обертання ВВП, об/хв.: 1000
Ширина розкидання, м: 24 – 28
Висота завантаження, м: 1,17
Ширина, м: 2,23
Довжина, м: 1,4
Вага, кг: 434

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/GzJmHHqpX_s

Приємного перегляду!