БЗП ВІД ОЗСМ АГРОТЕХ

Соха, рало, мотика, борона, плуг - все це старе як наша цивілізація і прийшло до нас з давніх часів, щось змінилося, вдосконалювалося, багато забулося, з'явилося нове, хтось вважає незамінним другом дискову борону, хтось глибокорозпушувач , а хтось по-старому оре плугом, але усі агрономи сходяться в одному: без звичайної борони - «і ні туди, і ні сюди». Тому ОЗСМ Агротех представляє широкозахватні гідрофіковані борони з пружинним зубом БЗП-15 і БЗП-24, а з 2016 року (на численні прохання) - БЗП-18.

Усі агрегати складаються з рами і секцій шириною 1,52 м. Кожна секція має регульовану глибину обробки від 1 до 9 см.

Складання-розкладання борони займає ? хвилини, завдяки чому можна за зміну обробити поля, що знаходяться в різних куточках господарства, по мірі достигання ґрунту і т.д.

Вібрація пружинних зубів сприяє практично 100% знищення бур'янів у фазі «білої нитки» і забезпечує процес їх самоочищення від землі і рослинних залишків. Діаметр зуба - 10 мм, достатній і для закриття вологи і ефективний при повсходовій обробці.

Застосування борони:
- Вичісування озимих;
- Ранньовесняне закриття вологи;
- Закладення мінеральних добрив і гербіцидів;
- Руйнування кірки і знищення бур'яну в стадії «білої нитки»;
- Згрібання соломи у валки або рівномірного розтягування по полю рівним шаром.

Економічно доведено - обробка землі при вирощуванні соняшнику на 600 га окупає БЗП-15 за сезон (витрата палива 1,5 л / га + витрати на внесення і покупку гербіцидів).

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/yNDbRwJAMjg

Приємного перегляду!