ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Вже традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2019», яка пройде 19-21 лютого, в місті Київ, ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" буде представляти аграріям новинки від заводів "MASCHIO GASPARDO" та "ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ".

Виробник сільгосптехніки «Лозівські машини», спільно з ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" презентує коротку дискову борону з шириною захвату 9 м — Дукат-9. Цим агрегатом «Лозівські машини» заповнили лінійку коротких дискових машин з шириною захвату від 2,5 м до 16 м.

На майданчику площею 300 м2 «Лозівські машини» також представлять оновлену ротаційну борону Динар 6,4 і передпосівний культиватор Червонець, укомплектований робочими органами шириною захвату від 35 мм до 150 мм.

Відвідувачам виставки також будуть запропоновані комбіновані багатопрофільні агрегати — комплект з важкої зубової борони Ліра XL і шлейф-борони Ларі.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у дев`ятій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2019», яка відбудеться 19-21 лютого 2019 року у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ).