ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ВІСТАВЦІ "ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019"

Як вже ми повідомляли Вам раніше, компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ представляла на виставці " Зернові Технології 2019" заводи Maschio Gaspardo та Lozova Maschinery.

Підсумками даної виставки стало те, що завод Lozova Maschinery успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки, такої як:

- Нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів "ДУКАТ-9", який доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер Lozova Maschinery пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

- Удосконалена ротаційна борона "ДІНАР 6,4", яка також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на паливо.

- Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубовая борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління агрегатів, запущених в серійне виробництво.

- У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор "ЧЕРВОНЕЦЬ", оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Агрегат незамінний в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-образної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе - рівне і правильно розпушене.

Що стосується заводу Maschio Gaspardo, то на стенді компаніії, було представлено:

- Julia 16 Tronic - призначена для посіву технічних культур за традиційною і мінімальною технологією обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив. Сівалки даного типу створені відповідно за найбільш сучасними вимогами сільського господарства. Модель JULIA відрізняється великою ємністю бункера і високою робочою швидкістю. Що стосується системи TRONIC - то дана інновація має ряд переваг: раціональна конструкція всієї машини, низька експлуатаційна вартість, проста і швидка процедура установки відстані між насінням в ряду сівби, постійний контроль за сівбою насіння поряд з точністю посадки та можливістю реєстрації всіх параметрів сівби у флеш-пам'яті.

- На виставці була представлена оновлена модель Renata 8 Chrono, оснащена висіваючим апаратом Chrono - це пристрій для точного висіву, здатний працювати на швидкостях до 15 км / год без втрати якості (а при деяких доопрацюванях - і до 22 км / год). За інформацією компанії, Chrono здатний збільшити продуктивність сівалок більш ніж на 50%. А встановлюватися буде вже скоро мало не на всі моделі сівалок виробника. Chrono відзначений на конкурсах сельхозінновацій (та отримав медалі) виставок Premagery Polagra, Fieragricola, SMAU, FIMA 2018 і т.д.

- Універсальна пневматична сівалка серії SP являє собою нове покоління сівалок точного висіву для всіх типів насіння по культивованому ґрунту. Гнучкість висівних секцій і багатий вибір різних конфігурацій дозволяють адаптувати сівалку до різних ґрунтів і насіння. Сівалка обладнана системою внесення мінеральних добрив, монітором потоку насіння і гідравлічними маркерами. Сівалка може бути обладнана різними висіваючими елементами для максимальних результатів при висіву різних культур. Невелика висота падіння насіння в поєднанні з легким і точним налаштованим селектором і колесом регулювання глибини дозволяють проводити висів з максимальною точністю за нормою і глибиною. Постійний контроль за якістю висіву забезпечує монітор потоку насіння встановлений в кабіні трактора.

- Corona 600 - комбінація дискової борони і сівалки дозволяє здійснювати посів за традиційною, мінімальною або нульовою технологією зернових, бобових або дрібносеменних культур на глибину до 12 см. Сівалка має два посівні апарати: один на насіння, інший - на мінеральні добрива. Завдяки цьому досить зручно регулювати норми висіву та внесення добрив: максимально насіння до 350 кг / га, а добрив - до 550 кг / га. Привід на висівних апаратах електричний, що дозволяє якісно працювати на швидкості до 15 км / год з дотриманням заданої норми.

- HL 8 - це машини, що пропонують себе на ринку з великими робочими можливостями. Легкість, маневреність, міцність і універсальність - ці якості дозволяють легко і ефективно обробляти посіви з вузьким міжряддям і найважчі види ґрунту.

- Campo 32 - обприскувач з системою DEVIOKIT, яка, маючи повністю наповнений бак, може промивати і 28-метрові штанги, та насос з продуктивністю 265 л / хв. Поліетиленові баки Gaspardo обприскувача мають високу міцність, забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт. Тип насоса даного обприскувача Gaspardo - мембранно-поршневий COMET. Якщо говорити про вагу причіпного обприскувача, то він становить 2430 (не багато, але й не мало), проте ця вага не сильно відчувається в процесі роботи, обприскувач легкий в управлінні. У стандартній комплектації Gaspardo Campo 32 йде ящик для інструментів і контейнер для одягу, а також комплект для захисту оперетора. Gaspardo Campo 32 використовує комп'ютер Arag Bravo 180, а форсунки даного причіпного обприскувача трипозиційні Teejet.

- Плуг Unico 4+1 - характеризується особливою параллелограммною системою, призначеною для швидкого налаштування лінійної тяги трактора без її коригування навіть при подальшій зміні налаштувань першого корпусу. Якісна настройка лінії тяги дозволяє отримати 10-15% економії палива. Агрегат має надійну конструкцію і зроблений з високоякісних матеріалів, чим забезпечують запас міцності і тривалий термін експлуатації.

- Extreme 365 - рулонний прес-підбирач зі змінною камерою пресування, і, як розповіли представники компанії, - втілення 20-річного досвіду розробки і виробництва прес-підбирачів зі змінною камерою.