ГРОШІ ПАШУТЬ!

ГРОШІ ПАШУТЬ!
ГРОШІ ПАШУТЬ!

Інтертехінвест продовжує постачати своїх клієнтів найкращою ґрунтообробною технікою.

На цьому тижні, компанією Інтертехінвест, в Запорізькій області, на володіннях ТОВ «Александр Агро», ТОВ «Агро Клас» та ТОВ «Чарівне», було введено в експлуатацію три зубові шлейф-борони Ларі-21 виробництва Lozova Maschinery.

За рахунок легкого складання і зручного транспортування по дорогам місцевого і загального користування, було забезпечено зручну доставку до поля.

Борона Ларі-21 дала можливість виїхати у поле в не дуже сприятливу погоду, та набагато раніше за інші агрегати, так як на відміну від передпосівного культиватора, шлейф-борона практично не чутлива до вологості ґрунту, тому як в її конструкції просто нема чому залипати і забиватися.
Гнучке з'єднання секцій борони дозволило ідеально копіювати поверхню поля, а зуби, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечили ефективний обробіток ґрунту на глибину до 8 см.

ТОВ "Інтертехінвест" - є офіційним дилером заводу Лозівські Машини в Україні. Тож телефонуйте і замовляйте кращу сільськогосподарську техніку за найкращими цінами у Нас!

Номер для замовлень:
+380 (95) -591-87-00