ПРИЧІПНИЙ ОПРИСКУВАЧ CAMPO ВІД MASCHIO GASPARDO

ПРИЧІПНИЙ ОПРИСКУВАЧ CAMPO ВІД MASCHIO GASPARDO
ПРИЧІПНИЙ ОПРИСКУВАЧ CAMPO ВІД MASCHIO GASPARDO

Причіпні оприскувачі MASCHIO Maschio Gaspardo здатні задовольнити потреби самих вимогливих фермерів, адже є широкий спектр моделей з різними баками та штангами - наявні моделі з ємкістю бака до 6000 л та штангою до 36 м.

Машини модельного ряду CAMPO оснащені шасі, штангами і елементами, захищеними надстійкою покраскою, що наноситься в 4 етапи (протравка, піскоструйна обробка, грунтовка і покриття порошковою фарбою), що відповідає вимогам по інтенсивності експлуатації в агресивному хімічному середовищі, а також зберігають довговічність ЛКП. Баки з поліетилену високої міцності забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт.

Перемішування готового розчину

У нижній частині цистерни встановлено два гідравлічні змішувачі, які, коли до них подається вода, за допомогою принципу Вентурі генерують значний рух рідини. Чим вищий тиск подачі, тим вища швидкість перемішування суміші. Використання цього пристрою рекомендується перед усім для продуктів, які не утворюють піни. Також змішування відбувається за допомогою перфорованої трубки, яка змушує суміш перемішуватися і не осідати розчину.

Bravo 180

Базова модель Arag, компактна та ефективна, дозволяє керувати функціями обприскувача та роботою гідравлічної системи.

Bravo 400S

Модель «преміум-класу» Arag, в стандартну комплектуцію, крім звичайних можливостей комп'ютера в області распилення, входить GPS-навігації та автоматичне відключення секцій.

Основний бак 3200 л

Основний бак обприскувача був виготовлений з високоміцного пластикового матеріалу (поліетилену). Виготовлений за допомогою прес-форми, спеціально розробленої для забезпечення тривалої міцності, функціональних можливостей завдяки круглій формі та, тим не менш, естетичного дизайну. Обприскувач завжди має зовнішній датчик рівня наповнення з градуйованою шкалою; ця система визначає рівень в центрі цистерни і показує залишок вгору, щоб його було краще видно з кабіни водія.

Форсунка для промивання цистерни

Форсунка в середині бака обертається на 360° і завдяки гладеньким та правильної форми стінки бака дозволяють повністю очищати головний резервуар, захищаючи користувача від впливу засобів захисту рослин. Ця система встановлена як стандартна на всіх машинах.

Самоочищувальний фільтр подачі на штангу

Самоочищувальний фільтр фільтрує всю рідину при подачі. Щоб активізувати самоочищувальну систему фільтра подачі, а потім генерувати потік рідини, що видаляє бруд з фільтра.

Попереднє змішування GREENMIX T30 (TOP MIX)

Бак для попереднього змішування значною мірою обмежує можливість контакту з хімічними речовинами на етапах підготовки до проведення обробки. У цьому пристрої виконується розведення продукту перед його подачею в основний бак. Форсунка для очищення каністри дозволяє використовувати 100% продукту, не залишаючи в пляшках залишків небезпечних речовин. Паралелограм із пружиною дозволяє помістити апарат для попереднього змішування в зручне положення, а потім перемістити його ближче до основного баку. В стандартну комплектацію також входить додатковий шланг для забору хімічних речовин з каністри.

Ящик для зберігання

Відсік для аксесуарів, який входить в стандартну комплектацію всіх моделей, зручний і легко доступний, тому ви завжди будете мати всі необхідні засоби захисту під рукою, що дозволить вам працювати максимально безпечно.

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/NBd_JYt38fc

Приємного перегляду!