ALTAIR 5.6-05 ВІД ЗАВОДУ ELVORTI

ALTAIR 5.6-05 ВІД ЗАВОДУ ELVORTI
ALTAIR 5.6-05 ВІД ЗАВОДУ ELVORTI
Культиватор ALTAIR 5.6-05 призначений для міжрядної обробки посівів просапних культур з одночасним внесенням мініральних добрив. Забезпечує якісне розпушування ґрунту в міжряддях на задану глибину зі знищенням бур'янів.
Навісний культиватор ALTAIR 5.6-05 використовується для обробки 8-рядних посівів кукурудзи, соняшнику та інших культур, висіяних з міжряддям 70 см.

Жорстка і стійка параллелограмна підвіска секцій робочих органів

Жорстка параллелограмной підвіска секцій робочих органів виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу ґрунту. Всі вузли змонтовані на підшипниках кочення.

Надійний транспортний пристрій

Надійний транспортний пристрій дозволяє транспортувати культиватор по дорогах загального призначення з розміром шириною 2,1 м.
Універсальна конструкція колісного приводу дозволяє легко перевести культиватор з робочого положення в транспортне положення.

Можливість суцільної культивації

Передбачено варіант використання культиватора для суцільної культивації з лапами-бритвами, а також для підгортання.

Ресурсозберігаючі S-образні стійки

Використання в конструкції культиватора «ALTAIR 5,6-05» S-образної стійки знижує тяговий опір, що забезпечує економію витрат на паливо та підвищує продуктивність. Сталеві тримачі стійок лап витримують значні навантаження. Обертання від опорно-приводних коліс передається на вал туковисівного апарату. На культиватори міжрядного обробітку ALTAIR встановлюються лапи власного виробництва, для їх виготовлення використовуються спеціальні бористі сталі, що дозволило збільшити ресурс служби лап на 50%.

Збільшені тукові банки

На культиватор «ALTAIR 5,6-05» встановлено тукові банки зі збільшеною ємністю 80 л. Норма висіву добрив встановлюється за допомогою механізмів передач. Для видалення залишків мінеральних добрив в туковому бункері передбачений розвантажувальний люк.

Нова полегшена конструкція рами

Використання високоміцних труб з європейських сталей дозволяє зменшити вагу конструкції рами при одночасному збільшенні її міцності і жорсткості, що призводить до зменшення витрат на паливо трактора.

Лапи виробництва BELLOTA

На культиватори міжрядного обробітку «ALTAIR» встановлюються зносостійкі лапи виробництва BELLOTA, для їх виготовлення використовуються спеціальні бористі сталі, що дозволило збільшити ресурс служби лап на 100%. Сталеві тримачі стійок лап виробництва BELLOTA витримують значні навантаження.

Порошкове фарбування

На виробництві встановлена лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія забарвлення дозволяє виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби не менше 8 років.

Застосування металовиробів з класом міцності не нижче 8.8

Застосування металовиробів з класом міцності не нижче 8.8, виготовлених із застосуванням якісних сталей, забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

Витрати палива

Витратаи на паливо при роботі з трактором потужністю від 80 к.с. складає в середньому 4,6 л / га.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип агрегату: навісний
Продуктивність, га / год: 5,6
Ширина захвату, м: 5,6
Кількість оброблюваних рядків, шт.: 8
Ширина міжрядь, см: 70
Норма висіву туків, кг / га: 50-250
Ємність бака, дм3: 800
Робоча швидкість, км / год: 5-10
Глибина обробки, см: 6-16
Габаритні розміри, мм: 6500х2100х1700
Маса, кг: 880
Потужність трактора, к.с. від: 80