ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021

ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021
ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021

Компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ відвідала міжнародну виставку "ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021".

У цьому році менеджери з продажу техніки компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ могли зусріти Вас, та поспілкуватись на стенді нашого партнера LOZOVA MACHINERY, які представили актуальні агрегати для весняного обробітку ґрунту.

Серед продемонстрованих позицій – шлейф борона ЛАРІ з шириною захвату 15 метрів. Машини незамінні для початку сезонних робіт, вони першими стартують в поле навіть по перенасиченому вологою ґрунту. Їх безсумнівним плюсом є надійні і надміцні робочі органи, які виявилися найбільш зносостійкими на ринку, обігнавши провідні світові бренди.

ЛАРІ – універсальний агрегат, який легко переобладнати в важку зубову борону ЛІРА XL. Ці дві машини створені на єдиній рамі, придбавши один агрегат і комплект від другого, аграрії отримують дві одиниці техніки за ціною практично однієї.

Прем'єрою на виставці стала новинка – вдосконалена ротаційна борона ДІНАР з шириною захвату 6 метрів. Агрегат став легше на 400 кг і це дозволить агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 л. с., тим самим знизивши витрати на паливо і ПММ. Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть найміцнішу ґрунтову кірку, ДІНАР отримав статус найпопулярнішого весняного ґрунтообробного знаряддя.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/ua/press/news/9495/