Новинки на "АГРО-2021"?

Новинки на "АГРО-2021"?
Новинки на "АГРО-2021"?

ELVORTI

Компанія ELVORTI – лідер на ринку України з виробництва сільськогосподарської техніки за підсумками 2020 року, представила перший український причіпний обприскувач TETIS для точного землеробства із шириною захвату 24 метри. Причіпний обприскувач TETIS має ряд змін: подовжена рама, покращена гідравлічна система для подачі води (бак для води 250 л) та встановлення округлої форми міксеру, завдяки чому весь хімпродукт змивається та надходить до основного баку місткістю 3200 л. Крила обприскувача виготовлені з високоміцної австрійської сталі. Насос, який тут встановлено, використовують на своїх машинах Amazone та John Deere. У даній моделі встановлено систему пофорсункового внесення рідких добрив. Встановлена система контролю Bravo 400 S, незважаючи на чималу вартість, окупиться аграрію через 1-3 роки експлуатації та дозволить значно заощадити на хімікатах . TETIS 24 з 48 щілинними розпилювачами працює з продуктивністю до 35 га/год на швидкості 6-14 км/год, норма внесення робочої рідини — від 50 л/га до 500 л/га. Висота 24-метрової штанги (опційно — 18 м, 21 м, 28 м) просторового типу регулюється від 0,6 м до 1,86 м. Опційно бак для хімпродуктів має місткість 3250 л. Агрегатується обприскувач TETIS 24 з трактором потужністю від 80 к.с.»

На виставці було представлено модернізовану універсальну сівалку ELVORTI VEGA 8 PROFI з системою Automatic Drive. Сучасна сівалка повинна працювати за допомогою технологій точного землеробства. Це ще один інструмент, за допомогою якого власник агрегату може значно покращити якість висіву і зменшити витрати посівного матеріалу й добрив.

Для аграріїв, які впроваджують сьогодні новітні технології, сівалка VEGA 8 PROFI з системою Automatic Drive - перша українська сівалка для точного землеробства оснащена електродвигунами, що забезпечують завдану норму, надійність і точність висіву та поєднують простоту обслуговування. Регулювання норми висіву оператор проводить із кабіни трактора. На сівалках VEGA 8 PROFI встановлюється система Graham Command PRO (країна-виробник США) — унікальна безпровідна система з електроприводами. Керування системою здійснюється оператором за допомогою планшета на базі операційної системи Android. Спеціально встановлений Bluetooth-модуль на сівалці в інтерфейсній платі, призначений для зв’язку з планшетом, що виключає необхідність використання дротового з’єднання сівалки з трактором. Отже, власник може вести легко точний облік засіяної площі й контролювати якість висіву в кожній ділянці поля.

Система Graham Command PRO здійснює:

- індивідуальне автоматичне вимкнення секцій;
- порядний контроль змінної норми;
- компенсацію на поворотах;
- ручний або автоматичний контроль норми висіву (Rx карти завдань);
- контроль якості сівби;
- звіти по картах фактичного внесення;
- статистику сівби — пропуски, двійчатки (сингуляція).

Крім того, на АГРО 2021 було представлено зернову сівалку ALFA 4 для технології No-Till.

Детальніше: https://elvorti.com/news/kompaniya-elvorti-predstavila-kompleks-tekhniki-dlya-tochnogo-zemlerobstva-na-agro-2021/

LOZOVA MACHINERY

На виставці відбулася прем'єра новинки LOZOVA MACHINERY – короткої дискової борони DUCAT з шириною захвату 8 метрів. Сьогодні агрегат став флагманом лінійки дискових борін. У DUCAT повністю впроваджений фірмовий принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» – агрегат не має точок змащення (включаючи шарніри гідроциліндрів) і не вимагає технічного обслуговування протягом усього життєвого циклу. Варто відзначити, що LOZOVA MACHINERY єдиний виробник в Україні, який випускає ґрунтообробні агрегати з такою шириною захоплення, що не потребують технічного обслуговування.

DUCAT-8 відмінно себе зарекомендував, пройшовши серйозні польові випробування в українських господарствах. Знаряддя можуть бути опціонально укомплектовані міні-сівалкою для внесення мікродобрив та сівби сидератів німецької марки LEHNER (дилер - компанія HF Agro), а також можуть оснащуватися одним з п'яти варіантів змінних котків.

Пройшовши тест-дравйви, агрегат вже в повну силу працює на українських полях. Оптимальна робоча і транспортна ширина, простота регулювання глибини роботи котків, принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», в повній мірі реалізований в бороні, роблять цю модель бажаним придбанням серед аграріїв.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/press/news/13197/