Усі блоги

Latest Blog test

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
21 August, 2020

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Компанія "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" вітає всіх фермерів з Вашим професійним святом!

??????АКЦІЯ ВІД ІНТЕРТЕХІНВЕСТ??????
17 December, 2019

??????АКЦІЯ ВІД ІНТЕРТЕХІНВЕСТ??????

??????АКЦІЇ ВІД ELVORTI ДО 31.12.2019??????
11 November, 2019
Купуйте техніку ELVORTI за вигідними цінами!
Телефон для замовлень: 095-591-87-00

Купуйте 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!
11 October, 2019

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

ДЕНЬ ПОЛЯ ВІД ІНТЕРТЕХІНВЕСТ

Всім доброго дня! Шановні друзі! Повідомляємо Вам гарну новину - ми в цьому році проводимо "День поля"!

Захід буде проходити 1 серпня 2019 року в Запорізькій області, Оріхівському районі, с. Таврійське, на базі земель "Агротех".

Партнерами даної події будуть ОЗСМ Агротех та Maschio Gaspardo.

НАВЧАННЯ ВІД КОМПАНІЇ NARDI

Менеджерський склад компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ, офіціного дилера заводу NARDI HARVESTING, пройшов навчальний курс по кормозбиральним знаряддям від одноіменної компанії.

Навчання проводили представники заводу з Італії.
Під час навчання, учасники детально ознайомились із жниварками та візками, які виробляє завод, їх перевагами над конкурентами, та іноваційними рішеннями у виробництві цих сільгоспзнарядь.
Безсумнівно нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки NARDI HARVESTING на українських підприємствах.
ПЕРШІ В УКРАЇНІ

Компінія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ продала першу в Україні оновлену німецьку дискову борону LEMKEN RUBIN 10.

Машина була поставлена в господарство ФГ «Козубівське», що на Полтавщині навесні нинішнього року. Цьому передувала низка виробничих випробувань на різних агрофонах, із якими вона, навіть не зважаючи на перезволожений весняний ґрунт, відмінно впоралася.

По-справжньому «бойове хрещення» в господарстві ця борона пройшла під час обробітку поля, на якому потрібно було виконувати дискування ґрунту на глибину 15 см. Після налаштування агрегату професіоналами сервіснї служби компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ, як і варто було очікувати, для RUBIN 10 — це випробування не стало проблемою. «Налаштування глибини обробітку відбувається гідравлічно безпосередньо з кабіни трактора й займає лічені хвилини. Далі вже — справа техніки, і розповідати тут практично немає чого. Все було зроблено швидко, якісно, і без зайвих рухів», — не приховує свого захоплення керівник господарства. 

Саме на цьому самому «важкому» полі також вдалося побачити в роботі штригельну борінку, яку опційно встановлюють перед першим рядом дисків. «Просте й, на перший погляд, не потрібне технічне рішення. Я із самого початку був проти її встановлення на знарядді. Ну, не розумів я її ефективності — особливо на дисковому агрегаті. Але менеджер компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ, Олександр Марьян, яким було реалізовано борону у господарство, настоював на установці цієї опції.  І, чесно кажучи, він не збрехав. Після того, як я побачив цю борінку в дії, я не те що оцінив ефективність її роботи — в моїй голові кардинально змінилося бачення стосовно використання штригельних борінок. Їхню роботу важко описати словами — це потрібно бачити: яка б не була кількість пожнивних решток, якби вони не були розподілені поверхнею поля, штригельна борінка їх рівномірно розсунула, диски — загорнули… І все — маємо рівномірно розподілену, якісно перемішану з ґрунтом солому, яка за здійснення подальших технологічних операцій не стане на заваді ані робочим органам сільгоспзнарядь, ані майбутньому посіву. Сьогодні я навіть рекомендую встановлення штригелів перед дисками», — говорить керівник. 

Наступним моментом було випробування борони на виконанні передвисівного обробітку ґрунту. Цьогоріч так склалася ситуація, що в господарстві не встигали провести передвисівний обробіток наявними в них культиваторами. Тому було прийнято рішення застосувати RUBIN 10, тим більше, що його технічні можливості дають змогу це робити. 

«Попри те, що на агрегаті встановлено диски великого діаметра, який становить 645 мм, мінімально можлива глибина обробітку ґрунту без утворення «шиферу» в нижньому обробленому горизонті становить 7 см. Я б сказав, що це навіть ідеальна глибина для передвисівного обробітку під кукурудзу. Крім того, якщо наявні в нашому господарстві культиватори працюють на швидкості 7-8 км/год, то Rubin 10 — на швидкості 15 км/год. До того ж вона має у своїй конструкції вирівнювальні планки та здвоєні прикочувальні котки, які якісно вирівнюють поле та створюють ідеальні умови для подальшого висівання та проростання насіння. Крім того, конструкція машини унеможливлює утворення так званих звально-розвальних гребенів між сусідніми проходами, що в поєднанні із системою паралельного водіння трактора дає змогу отримати ідеально рівне поле», — розповідає про переваги в роботі придбаної новинки керівник господарства. 

У якості лущильника агрегат поки не випробовували, проте, враховуючи якісне виконання передвисівного обробітку ґрунту, в господарстві не сумніваються і в цій можливості агрегату. «За високу транспортну швидкість агрегату та габаритні розміри виробникові — окреме спасибі. В нас був випадок, коли під час переїздів між полями трактор із дисками зупинила нова поліція (на нових машинах, з новими рулетками) і відразу кинулись перевіряти ширину машини, мовляв, «у вас тут не габрит». Ви б тільки бачили їхні вражено-здивовані обличчя після того, як вони переміряли машину і виявилось, що жодних правил ми не порушуємо», — із задоволенням пригадує цю ситуацію керівник господарства. 

Попри невелику кількість виконаних робіт та незначний на робіток машини, у ФГ «Козубівське» не мають жодних сумнівів щодо подальших можливостей та ефективності дискового знаряддя RUBIN 10. Своєю чергою, відмінні результати виконаної роботи та широкі можливості його застосування вказують на те, що нова дискова борона від LEMKEN має широкі перспективи на українському ринку. Та окремо, господарством було відзначено сервісну службу компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ, яка на професіному рівні, швидко, ввела агрегат в експлуатацію, та провела навчання з користування дисковою бороною.

ALTAIR 5.6-05 ВІД ЗАВОДУ ELVORTI
Культиватор ALTAIR 5.6-05 призначений для міжрядної обробки посівів просапних культур з одночасним внесенням мініральних добрив. Забезпечує якісне розпушування ґрунту в міжряддях на задану глибину зі знищенням бур'янів.
Навісний культиватор ALTAIR 5.6-05 використовується для обробки 8-рядних посівів кукурудзи, соняшнику та інших культур, висіяних з міжряддям 70 см.

Жорстка і стійка параллелограмна підвіска секцій робочих органів

Жорстка параллелограмной підвіска секцій робочих органів виключає пошкодження посівів і забезпечує копіювання рельєфу ґрунту. Всі вузли змонтовані на підшипниках кочення.

Надійний транспортний пристрій

Надійний транспортний пристрій дозволяє транспортувати культиватор по дорогах загального призначення з розміром шириною 2,1 м.
Універсальна конструкція колісного приводу дозволяє легко перевести культиватор з робочого положення в транспортне положення.

Можливість суцільної культивації

Передбачено варіант використання культиватора для суцільної культивації з лапами-бритвами, а також для підгортання.

Ресурсозберігаючі S-образні стійки

Використання в конструкції культиватора «ALTAIR 5,6-05» S-образної стійки знижує тяговий опір, що забезпечує економію витрат на паливо та підвищує продуктивність. Сталеві тримачі стійок лап витримують значні навантаження. Обертання від опорно-приводних коліс передається на вал туковисівного апарату. На культиватори міжрядного обробітку ALTAIR встановлюються лапи власного виробництва, для їх виготовлення використовуються спеціальні бористі сталі, що дозволило збільшити ресурс служби лап на 50%.

Збільшені тукові банки

На культиватор «ALTAIR 5,6-05» встановлено тукові банки зі збільшеною ємністю 80 л. Норма висіву добрив встановлюється за допомогою механізмів передач. Для видалення залишків мінеральних добрив в туковому бункері передбачений розвантажувальний люк.

Нова полегшена конструкція рами

Використання високоміцних труб з європейських сталей дозволяє зменшити вагу конструкції рами при одночасному збільшенні її міцності і жорсткості, що призводить до зменшення витрат на паливо трактора.

Лапи виробництва BELLOTA

На культиватори міжрядного обробітку «ALTAIR» встановлюються зносостійкі лапи виробництва BELLOTA, для їх виготовлення використовуються спеціальні бористі сталі, що дозволило збільшити ресурс служби лап на 100%. Сталеві тримачі стійок лап виробництва BELLOTA витримують значні навантаження.

Порошкове фарбування

На виробництві встановлена лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія забарвлення дозволяє виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби не менше 8 років.

Застосування металовиробів з класом міцності не нижче 8.8

Застосування металовиробів з класом міцності не нижче 8.8, виготовлених із застосуванням якісних сталей, забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

Витрати палива

Витратаи на паливо при роботі з трактором потужністю від 80 к.с. складає в середньому 4,6 л / га.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип агрегату: навісний
Продуктивність, га / год: 5,6
Ширина захвату, м: 5,6
Кількість оброблюваних рядків, шт.: 8
Ширина міжрядь, см: 70
Норма висіву туків, кг / га: 50-250
Ємність бака, дм3: 800
Робоча швидкість, км / год: 5-10
Глибина обробки, см: 6-16
Габаритні розміри, мм: 6500х2100х1700
Маса, кг: 880
Потужність трактора, к.с. від: 80
З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні клієнти, партнери, колеги!


Колектив ТОВ ІНТЕРТЕХІНВЕСТ щиро вітає Вас з одним із найвеличніших світлих християнських свят – Воскресінням Христовим!

Прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, злагоди, Господнього миру, Божої опіки, матеріального та душевного добробуту. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо вічних християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього, а радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

З світлим святом Великодня!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

ПРИЧІПНИЙ ОПРИСКУВАЧ CAMPO ВІД MASCHIO GASPARDO

Причіпні оприскувачі MASCHIO Maschio Gaspardo здатні задовольнити потреби самих вимогливих фермерів, адже є широкий спектр моделей з різними баками та штангами - наявні моделі з ємкістю бака до 6000 л та штангою до 36 м.

Машини модельного ряду CAMPO оснащені шасі, штангами і елементами, захищеними надстійкою покраскою, що наноситься в 4 етапи (протравка, піскоструйна обробка, грунтовка і покриття порошковою фарбою), що відповідає вимогам по інтенсивності експлуатації в агресивному хімічному середовищі, а також зберігають довговічність ЛКП. Баки з поліетилену високої міцності забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт.

Перемішування готового розчину

У нижній частині цистерни встановлено два гідравлічні змішувачі, які, коли до них подається вода, за допомогою принципу Вентурі генерують значний рух рідини. Чим вищий тиск подачі, тим вища швидкість перемішування суміші. Використання цього пристрою рекомендується перед усім для продуктів, які не утворюють піни. Також змішування відбувається за допомогою перфорованої трубки, яка змушує суміш перемішуватися і не осідати розчину.

Bravo 180

Базова модель Arag, компактна та ефективна, дозволяє керувати функціями обприскувача та роботою гідравлічної системи.

Bravo 400S

Модель «преміум-класу» Arag, в стандартну комплектуцію, крім звичайних можливостей комп'ютера в області распилення, входить GPS-навігації та автоматичне відключення секцій.

Основний бак 3200 л

Основний бак обприскувача був виготовлений з високоміцного пластикового матеріалу (поліетилену). Виготовлений за допомогою прес-форми, спеціально розробленої для забезпечення тривалої міцності, функціональних можливостей завдяки круглій формі та, тим не менш, естетичного дизайну. Обприскувач завжди має зовнішній датчик рівня наповнення з градуйованою шкалою; ця система визначає рівень в центрі цистерни і показує залишок вгору, щоб його було краще видно з кабіни водія.

Форсунка для промивання цистерни

Форсунка в середині бака обертається на 360° і завдяки гладеньким та правильної форми стінки бака дозволяють повністю очищати головний резервуар, захищаючи користувача від впливу засобів захисту рослин. Ця система встановлена як стандартна на всіх машинах.

Самоочищувальний фільтр подачі на штангу

Самоочищувальний фільтр фільтрує всю рідину при подачі. Щоб активізувати самоочищувальну систему фільтра подачі, а потім генерувати потік рідини, що видаляє бруд з фільтра.

Попереднє змішування GREENMIX T30 (TOP MIX)

Бак для попереднього змішування значною мірою обмежує можливість контакту з хімічними речовинами на етапах підготовки до проведення обробки. У цьому пристрої виконується розведення продукту перед його подачею в основний бак. Форсунка для очищення каністри дозволяє використовувати 100% продукту, не залишаючи в пляшках залишків небезпечних речовин. Паралелограм із пружиною дозволяє помістити апарат для попереднього змішування в зручне положення, а потім перемістити його ближче до основного баку. В стандартну комплектацію також входить додатковий шланг для забору хімічних речовин з каністри.

Ящик для зберігання

Відсік для аксесуарів, який входить в стандартну комплектацію всіх моделей, зручний і легко доступний, тому ви завжди будете мати всі необхідні засоби захисту під рукою, що дозволить вам працювати максимально безпечно.

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/NBd_JYt38fc

Приємного перегляду!

ТЕХНІКА ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ

Обприскувач причіпний TETIS призначений для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин. Конструкція обприскувача дозволяє використовувати його у всіх кліматичних зонах для проведення наступних робіт:

• хімічний захист рослин від шкідників і хвороб; 
• хімічна боротьба з бур’янами.

Система підвіски штанги обприскувача TETIS складається з рейкової підвіски з прямим вертикальним підйомом і центральної рамки балансирного механізму стабілізації з гідромеханічною системою гасіння коливань. Система гасіння коливань утримує штангу в заданому положенні паралельно землі, що забезпечує рівномірну обробку рослин із мінімальним їх пошкодженням навіть на дуже великих швидкостях. До балансирного механізму шарнірно приєднані трисекційні штанги крил об’ємної конструкції довжиною 24 метри, виготовлені з легкої високоміцної сталі, що забезпечує надійність машини.

Механізм роботи штанги дозволяє плавно змінювати висоту установки штанги від 0,6 до 1,85 метри навіть під час руху. Механізм захисту штанги при зіткненні з перешкодою допускає відхилення штанги до 15? у вертикальній площині і до 45? у горизонтальній площині. Після обминання перешкоди штанга повертається у вихідне положення.

Бак обприскувача TETIS об’ємом 3 000 літрів виготовлений із високоміцного і стабільного за формою пластика, гладка внутрішня поверхня мінімізує відкладення використаних хімічних засобів і сприяє швидкому та легкому внутрішньому очищенню. Форма виготовлення баку запобігає розгойдування рідини і перекидання обприскувача. Усередині бака встановлені спеціальні пристрої для перемішування гідравлічного типу для підтримування постійної концентрації робочої рідини і запобігання спінювання.

Бак для промивання системи ємністю 200 літрів забезпечує максимальну очистку системи обприскувача від робочої рідини.

Преміксер для заливки робочим об’ємом 35 літрів може використовуватися для приготування робочого розчину або заливки концентрату в основний бак. Форсунка для промивання ємностей виключає контакт із небезпечними речовинами під час роботи, а також дозволяє без відходів використовувати їх вміст.

Мембранно-поршневий насос, італійської компанії «Annovi Reverberi» завдяки продуктивності 250 л/хв. використовують світові лідери по виробництву оприскувачів с електронним управлінням. Він дозволяє вносити від 50 до 300 л/га робочої рідини. Діапазон робочого тиску насоса до 2 МПа дозволяє здійснювати розпилювання при швидкості вітру до 7 м/с при встановленій інжекторній форсунці. Насос зроблений із матеріалів, стійких до корозії та дії хімічних добрив що забезпечує довгий ресурс роботи, також цей насос дозволяє працювати с карбідо-аміачною сумішшю.

Розпилювачі та комунікації встановлені на обприскувачі TETIS від італійської компанії «Arag» – лідера у виробництві комплектуючих для обприскувачів. Розпилювачі – найвідповідальніші робочі органи, робота яких впливає на якість розпилення, рівномірність нанесення розпорошеної рідини на рослини й економічність проведеної операції.

Форсунки. У стандартній комплектації обприскувача TETIS встановлюються 3-ходові форсунки, які мають постійне покриття при широкому зміні діапазону тиску. Форсунка має постійний кут розпилу (1 100), знижує явище знесення крапель при роботі під тиском 1-1,5 МПа чим гарантує чудове покриття. Штампований корпус форсунки з Delrin®, хімічно стійкого матеріалу, збільшує ресурс виробу.

Комп’ютер BRAVO 180S італійської фірми «Arag» – це електронна система контролю і регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання та дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату та дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, автоматично контролює завдану норму виливу на гектар, незалежно від швидкості руху машини, вказує швидкість руху, оброблену площу, залишок рідини в баку.

Телескопічна система регулювання ширини колії від 1 400 мм до 2 250 мм дозволяє регулювати колію обприскувача TETIS відповідно до колії трактора.

Колеса великого діаметру (R46) дозволяють працювати на підвищеній швидкості і забезпечують кліренс 600 мм, що запобігає травмуванню рослин.

Ширококутний карданний вал Weasler AW21-80 дозволяє здійснювати розворот, не вимикаючи вал відбору потужності трактора, що у свою чергу збільшує надійність карданного з’єднання та економить час. Агрегатується з найпоширенішими класами тракторів – із діапазоном потужності двигуна від 80–150 к. с.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип агрегату: причепий 
Продуктивність, га/год: 6 км/год - 14,4; 12 км/год - 28,8 Рабочая ширина захвата, м: 24 
Кількість роспилювачів, шт.:48 
Робоча швидкість руху на основних операціях, км/год: 6-12 
Норма внесення робочої рідини, л/га: 50-300 
Ширина колії коліс (регульована), м: 1,4 - 2,25 
Висота установки штанги (регульована), м: 0,6 - 1,85 Частота обертання валу насоса, об/хв: 540 
Робочий тиск, створюваний насосом, не більше, МПа: 1,5 
Ємність бака хімпродукту, л: 3000 
Ємність бака для промивання системи, л: 200 
Ємність бачка для миття рук, л: 15 
Тип пристрою, що перемішує: гідромішалка ежекторна 
Тип штанги: просторова ферма 
Кількість секцій штанги, шт: 3 
Маса суха (конструкційна), кг: 2600 
Габаритні розміри в робочому стані (довжина, ширина, висота), мм: 5800х24000х3300 
Габаритні розміри в транспортному стані (довжина, ширина, висота), мм: 5800х2600х3500 
Агрегатується з тракторами, к.с.: від 80 до 150 
Дорожній просвіт, не менше, мм: 600

ГРОШІ ПАШУТЬ!

Інтертехінвест продовжує постачати своїх клієнтів найкращою ґрунтообробною технікою.

На цьому тижні, компанією Інтертехінвест, в Запорізькій області, на володіннях ТОВ «Александр Агро», ТОВ «Агро Клас» та ТОВ «Чарівне», було введено в експлуатацію три зубові шлейф-борони Ларі-21 виробництва Lozova Maschinery.

За рахунок легкого складання і зручного транспортування по дорогам місцевого і загального користування, було забезпечено зручну доставку до поля.

Борона Ларі-21 дала можливість виїхати у поле в не дуже сприятливу погоду, та набагато раніше за інші агрегати, так як на відміну від передпосівного культиватора, шлейф-борона практично не чутлива до вологості ґрунту, тому як в її конструкції просто нема чому залипати і забиватися.
Гнучке з'єднання секцій борони дозволило ідеально копіювати поверхню поля, а зуби, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечили ефективний обробіток ґрунту на глибину до 8 см.

ТОВ "Інтертехінвест" - є офіційним дилером заводу Лозівські Машини в Україні. Тож телефонуйте і замовляйте кращу сільськогосподарську техніку за найкращими цінами у Нас!

Номер для замовлень:
+380 (95) -591-87-00

З 8 БЕРЕЗНЯ!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ вітає всіх жінок з 8 березня!  


Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним,

Нехай довкола Вас панують любов і гармонія,

А на вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ВІСТАВЦІ "ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019"
22 February, 2019

Як вже ми повідомляли Вам раніше, компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ представляла на виставці " Зернові Технології 2019" заводи Maschio Gaspardo та Lozova Maschinery.

Підсумками даної виставки стало те, що завод Lozova Maschinery успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки, такої як:

- Нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів "ДУКАТ-9", який доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер Lozova Maschinery пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

- Удосконалена ротаційна борона "ДІНАР 6,4", яка також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на паливо.

- Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубовая борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління агрегатів, запущених в серійне виробництво.

- У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор "ЧЕРВОНЕЦЬ", оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Агрегат незамінний в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-образної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе - рівне і правильно розпушене.

Що стосується заводу Maschio Gaspardo, то на стенді компаніії, було представлено:

- Julia 16 Tronic - призначена для посіву технічних культур за традиційною і мінімальною технологією обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив. Сівалки даного типу створені відповідно за найбільш сучасними вимогами сільського господарства. Модель JULIA відрізняється великою ємністю бункера і високою робочою швидкістю. Що стосується системи TRONIC - то дана інновація має ряд переваг: раціональна конструкція всієї машини, низька експлуатаційна вартість, проста і швидка процедура установки відстані між насінням в ряду сівби, постійний контроль за сівбою насіння поряд з точністю посадки та можливістю реєстрації всіх параметрів сівби у флеш-пам'яті.

- На виставці була представлена оновлена модель Renata 8 Chrono, оснащена висіваючим апаратом Chrono - це пристрій для точного висіву, здатний працювати на швидкостях до 15 км / год без втрати якості (а при деяких доопрацюванях - і до 22 км / год). За інформацією компанії, Chrono здатний збільшити продуктивність сівалок більш ніж на 50%. А встановлюватися буде вже скоро мало не на всі моделі сівалок виробника. Chrono відзначений на конкурсах сельхозінновацій (та отримав медалі) виставок Premagery Polagra, Fieragricola, SMAU, FIMA 2018 і т.д.

- Універсальна пневматична сівалка серії SP являє собою нове покоління сівалок точного висіву для всіх типів насіння по культивованому ґрунту. Гнучкість висівних секцій і багатий вибір різних конфігурацій дозволяють адаптувати сівалку до різних ґрунтів і насіння. Сівалка обладнана системою внесення мінеральних добрив, монітором потоку насіння і гідравлічними маркерами. Сівалка може бути обладнана різними висіваючими елементами для максимальних результатів при висіву різних культур. Невелика висота падіння насіння в поєднанні з легким і точним налаштованим селектором і колесом регулювання глибини дозволяють проводити висів з максимальною точністю за нормою і глибиною. Постійний контроль за якістю висіву забезпечує монітор потоку насіння встановлений в кабіні трактора.

- Corona 600 - комбінація дискової борони і сівалки дозволяє здійснювати посів за традиційною, мінімальною або нульовою технологією зернових, бобових або дрібносеменних культур на глибину до 12 см. Сівалка має два посівні апарати: один на насіння, інший - на мінеральні добрива. Завдяки цьому досить зручно регулювати норми висіву та внесення добрив: максимально насіння до 350 кг / га, а добрив - до 550 кг / га. Привід на висівних апаратах електричний, що дозволяє якісно працювати на швидкості до 15 км / год з дотриманням заданої норми.

- HL 8 - це машини, що пропонують себе на ринку з великими робочими можливостями. Легкість, маневреність, міцність і універсальність - ці якості дозволяють легко і ефективно обробляти посіви з вузьким міжряддям і найважчі види ґрунту.

- Campo 32 - обприскувач з системою DEVIOKIT, яка, маючи повністю наповнений бак, може промивати і 28-метрові штанги, та насос з продуктивністю 265 л / хв. Поліетиленові баки Gaspardo обприскувача мають високу міцність, забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт. Тип насоса даного обприскувача Gaspardo - мембранно-поршневий COMET. Якщо говорити про вагу причіпного обприскувача, то він становить 2430 (не багато, але й не мало), проте ця вага не сильно відчувається в процесі роботи, обприскувач легкий в управлінні. У стандартній комплектації Gaspardo Campo 32 йде ящик для інструментів і контейнер для одягу, а також комплект для захисту оперетора. Gaspardo Campo 32 використовує комп'ютер Arag Bravo 180, а форсунки даного причіпного обприскувача трипозиційні Teejet.

- Плуг Unico 4+1 - характеризується особливою параллелограммною системою, призначеною для швидкого налаштування лінійної тяги трактора без її коригування навіть при подальшій зміні налаштувань першого корпусу. Якісна настройка лінії тяги дозволяє отримати 10-15% економії палива. Агрегат має надійну конструкцію і зроблений з високоякісних матеріалів, чим забезпечують запас міцності і тривалий термін експлуатації.

- Extreme 365 - рулонний прес-підбирач зі змінною камерою пресування, і, як розповіли представники компанії, - втілення 20-річного досвіду розробки і виробництва прес-підбирачів зі змінною камерою.

ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019
18 February, 2019

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Вже традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2019», яка пройде 19-21 лютого, в місті Київ, ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" буде представляти аграріям новинки від заводів "MASCHIO GASPARDO" та "ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ".

Виробник сільгосптехніки «Лозівські машини», спільно з ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" презентує коротку дискову борону з шириною захвату 9 м — Дукат-9. Цим агрегатом «Лозівські машини» заповнили лінійку коротких дискових машин з шириною захвату від 2,5 м до 16 м.

На майданчику площею 300 м2 «Лозівські машини» також представлять оновлену ротаційну борону Динар 6,4 і передпосівний культиватор Червонець, укомплектований робочими органами шириною захвату від 35 мм до 150 мм.

Відвідувачам виставки також будуть запропоновані комбіновані багатопрофільні агрегати — комплект з важкої зубової борони Ліра XL і шлейф-борони Ларі.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у дев`ятій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2019», яка відбудеться 19-21 лютого 2019 року у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ).

ДО НОВОГО СЕЗОНУ - ГОТОВІ
11 February, 2019

Менеджери та працівники сервісної служби Інтертехінвест, пройшли навчання по головним ґрунтооброблювальним та посівним агрегатам, від компаній-гігантів LEMKEN GmbH & Co. KG (Німеччина) та Maschio Gaspardo (Італія).


За два плодотворні дні, присутні отримали багато корисної інформації, та мали змогу поспілкуватися з представниками заводів виробників, які ділилися своїм цінним досвідом. Навчання вийшло надзвичайно цікавим та корисним.

БЗП ВІД ОЗСМ АГРОТЕХ
29 January, 2019

Соха, рало, мотика, борона, плуг - все це старе як наша цивілізація і прийшло до нас з давніх часів, щось змінилося, вдосконалювалося, багато забулося, з'явилося нове, хтось вважає незамінним другом дискову борону, хтось глибокорозпушувач , а хтось по-старому оре плугом, але усі агрономи сходяться в одному: без звичайної борони - «і ні туди, і ні сюди». Тому ОЗСМ Агротех представляє широкозахватні гідрофіковані борони з пружинним зубом БЗП-15 і БЗП-24, а з 2016 року (на численні прохання) - БЗП-18.

Усі агрегати складаються з рами і секцій шириною 1,52 м. Кожна секція має регульовану глибину обробки від 1 до 9 см.

Складання-розкладання борони займає ? хвилини, завдяки чому можна за зміну обробити поля, що знаходяться в різних куточках господарства, по мірі достигання ґрунту і т.д.

Вібрація пружинних зубів сприяє практично 100% знищення бур'янів у фазі «білої нитки» і забезпечує процес їх самоочищення від землі і рослинних залишків. Діаметр зуба - 10 мм, достатній і для закриття вологи і ефективний при повсходовій обробці.

Застосування борони:
- Вичісування озимих;
- Ранньовесняне закриття вологи;
- Закладення мінеральних добрив і гербіцидів;
- Руйнування кірки і знищення бур'яну в стадії «білої нитки»;
- Згрібання соломи у валки або рівномірного розтягування по полю рівним шаром.

Економічно доведено - обробка землі при вирощуванні соняшнику на 600 га окупає БЗП-15 за сезон (витрата палива 1,5 л / га + витрати на внесення і покупку гербіцидів).

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/yNDbRwJAMjg

Приємного перегляду!

ІДЕАЛЬНО РІВНЕ ПОЛЕ
25 January, 2019

ЛАРІ дає можливість виїхати в поле за будь-якої погоди та набагато раніше інших агрегатів!

Наприклад, на відміну від передпосівного культиватора, шлейф-борона практично не чуттєва до вологості ґрунту, тому як в її конструкції просто нічому залипати та забиватися. Гнучке з’єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а зубці, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечують ефективне обробіток ґрунту на глибину до 8 см.

За допомогою ЛАРІ раніше та своєчасно зробивши закриття вологи, зірвавши кірку та створивши ідеально рівне поле для легкого проходження по ньому наступних сільгоспзнарядь, аграрії неодмінно примножать свій майбутній врожай!

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/jk4UtI_8aPo

Приємного перегляду!

TETIS 24 ВІД ELVORTI
21 January, 2019

Обприскувач причіпний TETIS призначений для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин. Конструкція обприскувача дозволяє використовувати його у всіх кліматичних зонах для проведення наступних робіт:

• хімічний захист рослин від шкідників і хвороб;
• хімічна боротьба з бур’янами.

Система підвіски штанги обприскувача TETIS складається з рейкової підвіски з прямим вертикальним підйомом і центральної рамки балансирного механізму стабілізації з гідромеханічною системою гасіння коливань. Система гасіння коливань утримує штангу в заданому положенні паралельно землі, що забезпечує рівномірну обробку рослин із мінімальним їх пошкодженням навіть на дуже великих швидкостях. До балансирного механізму шарнірно приєднані трисекційні штанги крил об’ємної конструкції довжиною 24 метри, виготовлені з легкої високоміцної сталі, що забезпечує надійність машини.

Механізм роботи штанги дозволяє плавно змінювати висоту установки штанги від 0,6 до 1,85 метри навіть під час руху. Механізм захисту штанги при зіткненні з перешкодою допускає відхилення штанги до 15? у вертикальній площині і до 45? у горизонтальній площині. Після обминання перешкоди штанга повертається у вихідне положення.

Бак обприскувача TETIS об’ємом 3 000 літрів виготовлений із високоміцного і стабільного за формою пластика, гладка внутрішня поверхня мінімізує відкладення використаних хімічних засобів і сприяє швидкому та легкому внутрішньому очищенню. Форма виготовлення баку запобігає розгойдування рідини і перекидання обприскувача. Усередині бака встановлені спеціальні пристрої для перемішування гідравлічного типу для підтримування постійної концентрації робочої рідини і запобігання спінювання.

Бак для промивання системи ємністю 200 літрів забезпечує максимальну очистку системи обприскувача від робочої рідини.

Преміксер для заливки робочим об’ємом 35 літрів може використовуватися для приготування робочого розчину або заливки концентрату в основний бак. Форсунка для промивання ємностей виключає контакт із небезпечними речовинами під час роботи, а також дозволяє без відходів використовувати їх вміст.

Мембранно-поршневий насос, італійської компанії «Annovi Reverberi» завдяки продуктивності 250 л/хв. використовують світові лідери по виробництву оприскувачів с електронним управлінням. Він дозволяє вносити від 50 до 300 л/га робочої рідини. Діапазон робочого тиску насоса до 2 МПа дозволяє здійснювати розпилювання при швидкості вітру до 7 м/с при встановленій інжекторній форсунці. Насос зроблений із матеріалів, стійких до корозії та дії хімічних добрив що забезпечує довгий ресурс роботи, також цей насос дозволяє працювати с карбідо-аміачною сумішшю.

Розпилювачі та комунікації встановлені на обприскувачі TETIS від італійської компанії «Arag» – лідера у виробництві комплектуючих для обприскувачів. Розпилювачі – найвідповідальніші робочі органи, робота яких впливає на якість розпилення, рівномірність нанесення розпорошеної рідини на рослини й економічність проведеної операції.

Форсунки. У стандартній комплектації обприскувача TETIS встановлюються 3-ходові форсунки, які мають постійне покриття при широкому зміні діапазону тиску. Форсунка має постійний кут розпилу (1 100), знижує явище знесення крапель при роботі під тиском 1-1,5 МПа чим гарантує чудове покриття. Штампований корпус форсунки з Delrin®, хімічно стійкого матеріалу, збільшує ресурс виробу.

Комп’ютер BRAVO 180S італійської фірми «Arag» – це електронна система контролю і регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання та дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату та дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, автоматично контролює завдану норму виливу на гектар, незалежно від швидкості руху машини, вказує швидкість руху, оброблену площу, залишок рідини в баку.

Телескопічна система регулювання ширини колії від 1 400 мм до 2 250 мм дозволяє регулювати колію обприскувача TETIS відповідно до колії трактора.

Колеса великого діаметру (R46) дозволяють працювати на підвищеній швидкості і забезпечують кліренс 600 мм, що запобігає травмуванню рослин.

Ширококутний карданний вал Weasler AW21-80 дозволяє здійснювати розворот, не вимикаючи вал відбору потужності трактора, що у свою чергу збільшує надійність карданного з’єднання та економить час. Агрегатується з найпоширенішими класами тракторів – із діапазоном потужності двигуна від 80–150 к. с.

Тип агрегат: причепий 
Продуктивність, га/год: 6 км/год - 14,4; 12 км/год - 28,8 
Рабочая ширина захвата, м: 24 
Кількість роспилювачів, шт.: 48 
Робоча швидкість руху на основних операціях, км/год: 6-12 Норма внесення робочої рідини, л/га 50-300 
Ширина колії коліс (регульована), м: 1,4 - 2,25 
Висота установки штанги (регульована), м: 0,6 - 1,85 Частота обертання валу насоса, об/хв: 540 
Робочий тиск, створюваний насосом, не більше, МПа: 1,5 Ємність бака хімпродукту, л: 3000 
Ємність бака для промивання системи, л: 200 
Ємність бачка для миття рук, л: 15 
Тип пристрою, що перемішує: гідромішалка ежекторна 
Тип штанги: просторова ферма 
Кількість секцій штанги, шт: 3 
Маса суха (конструкційна), кг: 2600 
Габаритні розміри в робочому стані (довжина, ширина, висота), мм: 5800х24000х3300 
Габаритні розміри в транспортному стані (довжина, ширина, висота), мм: 5800х2600х3500 
Агрегатується з тракторами, к.с.: від 80 до 150 
Дорожній просвіт, не менше, мм: 600

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/ZAKR6GYOlNs

Приємного перегляду!

З НОВИМ РОКОМ!
18 January, 2019

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Крестовим!

Щиро бажаємо перспективних проектів, свіжих ідей та процвітання!

Нехай всі плани в новому році будуть успішними, а свята будуть світлими і веселими!

З найкращими побажаннями, команда «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ».

ФРОНТАЛЬНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ FORTIS 1600
17 December, 2018

FORTIS 1600 від ELVORTI ™ - універсальний
багатофункціональний фронтальний навантажувач, який виконує:

- завантаження / розвантаження сільськогосподарських сипучих і об'ємних матеріалів (наприклад, рулони силосу, сіна або соломи);
- завантаження сінних, солом'яних копиць, листостеблових мас кукурудзи, соняшнику та інших технічних культур у транспорт;
- скиртування подрібненої і неподрібненої маси сіна, соломи з копиць і стяжок;
- завантаження вугілля, гравію, піску, силосу, органічних і мінеральних добрив, відходів або ж зерна;
- навантаження затарених і штучних вантажів для будівельних і монтажних робіт.

Окремо можна замовити такі позиції:

- захват для рулонів (ПГФ 00.040 Р);
- ківш для сипучих матеріалів (ПГФ 00.070 К);
- захоплення для силосу (ПГФ 00. 240-Т).

Гідравлічна система навантажувача працює від живлення через автономний гідророзподільник трактора за допомогою сполучних рукавів високого тиску навантажувача.

Управління. З метою поліпшення комфорту роботи навантажувача можна використовувати електрогідравлічну систему управління навантажувачем, в якому керуючим елементом є контролер (джойстик) з кнопкою. Використання цієї системи вимагає безперебійної дії електроприводу в системі трактора. Функціональне призначення джойстика:

• закриття \ відкриття захоплення рулонів, соломи;
• поворот рамки з робочим органом проти \ по годинниковій стрілці;
• рух стріли навантажувача вниз \ вгору.

Для перевезення матеріалів в ковші або захопленнях на далекі відстані на задню частину трактора слід обов'язково повісити противагу, заповнену баластом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Максимальна вантажопідйомність, кг: 1600
Робочий тиск, МПа: 16
Рівень звукового тиску емісії на робочому місці оператора, не більше, дБ (А): 73
Привід: від гідросистеми трактора
Продуктивність за 1 годину основного часу (розрахункове):
- при навантаженні піску ковшем, т / год: 55
- при скиртування сіна, т / год: 17
- при скиртування соломи, т / год: 22
- при навантаженні гною, силосу, т / год: 50
Номінальна вантажопідйомність:
- захопленням для рулонів, кг: 600
- захопленням для силосу, кг: 650
- ковшем для сипучих матеріалів, кг: 950
Кут розвантаження основного ковша, градус, не менше: 37 ° ± 3 °
Збереження вантажу, не менше: 99,5%
Маса:
- навантажувача, кг: 620 ± 3%
- противаги та баласту, кг: 650 ± 3%
Сумарна маса противаги та баласту, кг: 820 ± 3%
Маса:
- захоплення для рулону, кг: 220 ± 3%
- захоплення для силосу, кг: 320 ± 3%
- ковша для сипучих матеріалів, кг: 200 ± 3%
Клас агрегатування, т.с: 1,4
Висота підйому, мм: 4000
Висота завантаження ковшем для сипучих матеріалів, не більше, мм: 3070
Висота кріплення навантажувача на тракторі, не більше, мм: 1650
Ємність ковша, м?: 0,57

ЗЕРНОКИДАЧІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
14 December, 2018

У радянські часи прибирання сільгосппродукції в засобах масової інформації чомусь подавалася під заголовками «Битва за врожай». І в цьому був підтекст: нерозторопність системи, неефективність техніки, адже трактор, комбайн, сівалка були бойовою технікою, що не запускалася в космос, та взагалі головне: ми всі залежні від природи.

Все начебто добре, а тут природа підігнала дощ, зерно вологе, в буртах починає горіти і тут найефективнішими бійцями стають зернокидачі нового покоління МЗС-120 «Давид» і МЗС-170 «Голіаф».

Висота метання до 9 м. (В залежності від засміченості, вологості), дальність метання - до 30 м.

Машини вироблені на базі сучасних мото-редукторів, форсований тример, 6-шарова шевронна стрічка, відсутність ремінних і ланцюгових передач роблять МЗС практично не обслуговуваним (періодичної підтяжки в період обкатки вимагає шевронна нескінченна стрічка, 1 раз на рік завантажувальні транспортери, і через 4000 годин заміна масла в редукторах).

Висота і дальність метання дозволяють завантажувати самі великовантажні автомобілі з однієї установки, без їх подальшого переміщення (тобто МЗС-120 і МЗС-170 можуть перекинути авто через задній борт аж за кабіну).

До появи «Давида» і «Голіафа», зважаючи на неефективність старих ЗМ (слабке метання, ненадійність редукторів, ланцюгових передач, що працюють в особливо запилених умовах, низька продуктивність), багато підприємств від безвиході відмовилися від ЗМ, перейшовши до фронтальних навантажувачів типу JCВ, Маnitu і т.д. , робота яких на токах в рази дорожче ніж МЗС, при перелопачуванні буртів вони також набагато поступаються «Давиду» і «Голіафу».

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/raCFvGuz7Ts

Приємного перегляду!

РОЗКИДАЧ ДОБРИВ "ZENO"
11 December, 2018

Розкидач добрив ZENO - це агрегат, здатний точно розподіляти малі і великі кількості мінеральних добрив і насіннєвих матеріалів. Дальність розкидання добрив становить: ZENO 18: 18 - 24 метра, ZENO 32: 32 - 36 метра.

ZENO забезпечує точний розподіл внесених добрив, автоматичну корекцію кута розподілу добрив на диску та мікрометричне управління розподіленою кількістю. Розкидувач відрізняється високою міцністю конструкції. Компактний і міцний, ідеальний для експлуатації на тракторах з малою потужністю, необхідний при наявності вузьких проїздів, здатний точно вносити мінеральні добрива.

ОСОБЛИВОСТІ

Система живлення VIBRO FEED:
- Решітка з нержавіючої сталі, що підтримує сталість харчування як при заповненому, так і при незаповненому бункері;
- Живлення добривом здійснюється у центрі розподільного диска, у спеціальній камері. Таким чином, гранули живлять лопаті збоку, зазнаючи поступове та рівномірне прискорення.
Zeno забезпечені системою автоматичного розташування, яке покращує вхід добрива на диск-розкидувач з урахуванням збільшення призначеної кількості. Також можна втручатися вручну для випередження або затримки виходу добрива на диск, щоб компенсувати розкидування зосерджене по сторонам або в центрі проходу, спричинене фізичними характеристиками добрива при особливих метеорологічних умовах.

Універсальний трьохточковий пристрій зчеплення дозволяє з’єднання в піднятій позиції на 100 мм та в піднятій позиції на 150 мм для спізнілого розкидування.

Незалежне гідравлічне управління праве / ліве для відчинення підвідних шиберів.

Деталі системи подачі живлення, дозування, роздачі та кріпильні деталі вироблені з нержавіючої сталі. Гарантія витривалості з часом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Агрегат: ZENO 32
Об’єм бункера, л: 1600
Можливе збільшення об’єму бункера, л: 600-1400
Частота обертання ВВП, об/хв.: 1000
Ширина розкидання, м: 24 – 28
Висота завантаження, м: 1,17
Ширина, м: 2,23
Довжина, м: 1,4
Вага, кг: 434

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/GzJmHHqpX_s

Приємного перегляду!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТУ - 7 РОКІВ
7 December, 2018

06.12.2018, ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" відзначив свій День Народження. Ми раді були провести ці 7 роки з Вами. Дякую Вам за те, що довіряєте нам і вірите в нас. Ми обіцяємо, що докладемо всі залежні від нас зусилля, щоб робити Вас задоволеними і щасливими.

Ми завжди будемо прагнути до того, щоб Ви знали, що ІНТЕРТЕХІНВЕСТ - Ваш партнер на все життя!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ПАТ "ELVORTI"
7 December, 2018

Менеджери компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» з різних регіонів України пройшли навчання з техніки ELVORTI на базі підприємства.

Навчання менеджерів включало в себе детальне вивчення нових агрегатів від заводу Ельворті. Фахівці підприємства детально ознайомили представників ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з виробництвом, особливостями модельного ряду продукції, технологічними інноваціями, які були впроваджені за 2018 рік.

Гості мали можливість ознайомитися з виробництвом вже добре знайомої техніки. Оглянувши весь ланцюг цехів, починаючи від заготівельного і закінчуючи фарбувальним і складальним цехами, менеджери компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» переконалися, що техніка виготовляється на високому технологічному рівні.

Представники «Ельворті» ознайомили менеджерів компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» з потенційно важливими агрегатами для українського ринку, а також учасники навчання могли вживу подивитися на всю техніку від бренду ELVORTI, яка представлена у виставковому комплексі «Ельворті».

«Ельворті» також регулярно проводить навчання сервісних інженерів, які здійснюють гарантійний та післягарантійний ремонт техніки. При проведенні подібних заходів фахівцям демонструються особливості розбирання, збирання і подальшої настройки вузлів і агрегатів. Надається інформація щодо особливостей експлуатації техніки в різних умовах.

Безсумнівно, нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки ELVORTI на українському аграрному ринку.

2 ДНІ З ВК "ТЕХНОПОЛЬ"
7 December, 2018

Менеджерський состав ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" пройшов дводенну навчальну програму з представниками ВК "ТЕХНОПОЛЬ", на протязі якої гості відвідали завод на якому виробляють ґрунтооброблювальну техніку.

Також було проведено авчання по лінійці тракторів від япоського виробника "KUBOTA" та техніці "ТЕХНОПОЛЬ" під час якої Олександр Диренко, керівник відділу продажів холдингу «ВК ТЕХНОПОЛЬ», розповідаючи про унікальність розробок конструкторського бюро заводу «ВК ТЕХНОПОЛЬ» зазначив: «Купуючи техніку, фермер має бути упевнений в тому, що саме наші борони максимально швидко і якісно закриють весняну вологу, зберігаючи її для рослин, саме наші культиватори точно і рівномірно розрівняють поверхню поля, розіб’ють грудки, закультивують на потрібну глибину, а спеціальна ємність, що додатково встановлюється, паралельно забезпечить якісне і точне внесення добрив чи ґрунтових гербіцидів. Клімат змінився, він став більш непередбачуваним, тож господарства мають дбати про максимальне накопичування, зберігання та ефективне використання вологи. Бо це основа врожаю. І наше першочергове завдання їм у цьому допомогти».

Наприкінці дводенної програми, менеджери мали рідкісну можливість, послухати лекцію по агрономії, темою якої було "Зберігаємо вологу в ґрунті за допомогою техніки виробництва «ВК ТЕХНОПОЛЬ»" від власника ВК "ТЕХНОПОЛЬ", Маєвського Вадима Валентиновича, на протязі якої він поділився своїм дорогоціним досвідом який має за свохми плечима.

За це цікаве та насичене навчання менеджери ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВСЕТ" почерпнули те що, основне завдання дилерської мережі холдингу «ВК ТЕХНОПОЛЬ» не просто продати якісну ґрунтообробну техніку, а й знати відповіді на важливі для сільськогосподарських підприємств питання.

РОЗКИДАЧ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ
27 November, 2018

AGT - причіпний пневматичний розкидач мінеральних добрив. У поєднанні з високою точністю і потужністю навіть з добривами, що мають проблематичні аеродинамічні характеристики, AGT є професіоналом.

Бункер об'ємом 6000 літрів, призначений для великих компаній, яким важлива висока точність, ефективність і економічність.

Вбудована точність розподілу: розподільники спеціальної форми і відбивачі забезпечують точний просторовий розподіл. Незалежно від якості та льотних характеристик добрив, а також зовнішніх впливів, таких як вітер і робота на схилах розподіл залишається постійним - нововведення для 36 метрів!

Сопла розкидача на однаковій відстані одна від одної прикріплені на штанзі. Для кожної з 30 сопел є відбивачі спеціальної форми, що забезпечують симетричний кут розпилення, котрі гарантують широке перекриття і точний розподіл.

Distance Control для AGT

Багато фермерів цінують автоматичне дистанційне керування штангами. Ультразвукові датчики регулюють оптимальну висоту і кут штанг. Це дозволяє водієві концентруватися на налаштуванні та моніторингу AGT.

Внесений матеріал дозується через 6 дозуючих валів з гідравлічним приводом, при цьому він миттєво підхоплюється повітряним потоком. Всіма 6 штангами можна управляти окремо і відповідно змінювати норму внесення на кожній секції. Внесений матеріал розганяється повітряним потоком в трубках і підводиться до розпилювачів. Подача повітря усторена так, що після розгону матеріал змінює свій напрямок руху всього один раз.

Система дозування розроблена на велику продуктивність, тобто при ширині захвату 36 м і швидкості руху 15 км / год AGT може вносити 250 кг / га сечовини.

Перевірка норми внесення проводиться тільки на одному з 6 дозуючих валів. Завдяки безінструментальному відкриванню повітряного короба можлива швидка перевірка норми внесення. Для спустошення бункера від залишків матеріалу відкриваються усі 6 повітряних коробів і матеріал висипається під бункер між колесами.

Управління та налаштування AGT 6036 проводиться через RAUCH-ISOBUS термінал QUANTRON-I. Для простого управління і використання розкидачів термінал оснащений багатофункціональним джойстиком. Всіма функціями штанги можна управляти через цей джойстик. Активація роботи секцій штанг і автоматичного вирівнювання всієї штанги також проводиться через джойстик.

Опціонально також доступний термінал M?ller Comfort з додатками Section Control і Track Leader II для автоматичного відключення секцій на розворотах і паралельного руху за допомогою GPS. Альтернативно також можна керувати з терміналом John Deere Section Control з модулем Spreader Prо.

Штанги AGT сконструйовані так, щоб мати високу стабільність, великий термін експлуатації і легке очищення. Несучі труби штанг (виготовлені з нержавіючої сталі) одночасно є робочими трубами для транспортування матеріалу. Вся система штанг навішена на 2 вільні трапеції для безпечного ведення штанг на полі.

Завдяки оптимальному поєднанню трапецеїдальному навішуванні штанг, амортизаційної системи з азотними балонами і гідропневматичній підвісці досягаються високі робочі швидкості. Серійне 6-секційне управління зменшує втрату добрива та надмірне внесення добрив на клиноподібних ділянках і на кордоні поля.

Високопродуктивна гідравлічна система дозволяє встановити машину в транспортне положення всього за 90 сек. Опціональний захист зовнішніх секцій від наїзду на перешкоду додає більше впевненості при маневрах.

Distance-Control для AGT

Багато фермерів довіряють автоматичній системі ведення штанг Distance-Control. Ультразвукові сенсори допомагають вести штанги на оптимальній висоті і на оптимальному нахилі щодо посівів. При цьому водій менше відволікається і більше концентрується над контролем за машиною.

Гідропневматична підвіска AGT забезпечує найвищу безпеку руху до 40 км / ч. При проходженні поворотів AGT нахиляється до центру повороту, щоб знизити відцентрову силу.

Інтелігентна, керована електронікою підвіска дозволяє не тільки рухатися на полі з високою швидкістю, але і дозволяє стабільно вести штанги.

Також підвіска оснащена двоконтурною пневматичною гальмівною системою.

Технічні характеристики

Максимально допустима маса, кг: 12.000
Макс. доп. транспортна швидкість, км / год: 40
Власна вага, кг: 7.000
Обсяг бункера, кг: 6.300 л (приб. 4.700 кг сечовини)
Висота завантаження, м: 3,15
Транспортна ширина, м: 2,98
Транспортна висота, м: 3,85
Загальна довжина, м: 7,90
Довжина від дишла до центру осі, м: 5,10
Кліренс, м: 0,7
Колія, м: 2,25
Вісь: гідропневматична підвіска
Зчіпка: гак або напівшар
Навантаження на зчіпний пристрій, кг: 2.000
Гальмівна система: пневматична
Опорна стійка: з гідравлічним приводом
Захисний тент: з гідравлічним приводом
Макс. норма внесення: 250 кг / га сечовини при 15 км / год
Ширина захоплення, м: 30/32/36
Кількість розпилювачів: 30 штук (відстань 1,20 м при 36 м)
Шини (серійно): 520/85 R42 (Continental), на замовлення можливі інші розміри

НА ПОЛІ "КУБОТА", У ГАРАЖІ "ТОЙОТА"
23 November, 2018

Міні-трактори ТМ «KUBOTA» від японського виробника, що, завдяки своїй потужності, призначені для сільськогосподарських потреб, відтепер можна придбати у ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ".

У виробництві сільськогосподарської техніки Японія є одним з лідерів. До таких виробників відноситься і японська компанія KUBOTA, яка прославилася випуском якісних компактних тракторів.

Малогабаритні моделі користуються досить високим попитом на ринку. На це є чимало причин:

- Компактні міні трактори KUBOTA прості у використанні і не створюють високого тиску на ґрунт; 
- Їх можна використовувати на обмежених ділянках, на вузьких міжряддях, на виноградниках і садах, там де неможливо працювати на великій техніці; 
- Нарешті, їх технічне обслуговування нескладне, завдяки простоті конструкції;
- Їх ціна набагато нижче, в порівнянні зі «старшими» моделями тракторної техніки.

Фірма, заснована в 1890 році, має багатющу історію і спеціалізується також на виробництві надійних двигунів. Тому кожен трактор KUBOTA оснащується рідним силовим агрегатом від заводу-виробника.

Компактні трактори KUBOTA з успіхом використовуються по всьому світу, в тому числі в умовах, коли використання традиційної сільськогосподарської техніки ускладнюється. До них можна віднести малоконтурні земельні ділянки, місця зі складним рельєфом, лісові зони, переміщення різного роду вантажів в тваринницьких дворах, або тепличних приміщеннях. Компактний трактор KUBOTA може проводити косіння трави, доглядати за газонами, вносити добрива, обприскувати посадки, транспортувати вантажі на невеликі відстані і багато іншого.

Звичайно, ціна тракторів KUBOTA не з найнижчих. Але з врахуванням неперевершенної якості і надійності японської техніки, і того факту, що кожен трактор KUBOTA розрахований на мінімум 10 років роботи без поломок. Часто покупці вибирають між новою технікою китайського виробництва та уживаною японською. Вибирати вам, але купивши трактор KUBOTA ви купуєте дійсно довговічний робочий інструмент, та витрачена сума на трактор KUBOTA обов'язково окупиться.

Номер для заказів:
0955918700

ПЕРШИЙ ОБПРИСКУВАЧ ВІД ВК "ТЕХНОПОЛЬ"
19 November, 2018

Обприскувач БОГДАН – 2500 призначений для внесення рідких та інших добрив шляхом поверхневого обприскування, а також обробки польових культур пестицидами, включно з культурами, вирощеними за сучасними інтенсивними технологіями.

Обприскувач забезпечує якість обробки при температурах навколишнього середовища не нижче +10° С.

Для найбільш якісної експлуатації обприскувача компанія-виробник рекомендує використовувати робочі рідини, що являють собою водні розчини, суспензії та стійкі емульсії пестицидів та водні розчини добрив. Максимальна концентрація діючих речовин не повинна перевищувати 50%.

Технічні характеристики

Тип оприскувача: Одновісний, причіпний
Тип насосу: Мембранно-поршневий
Продуктивність насосу: 125 л/хв
Тип розпилювачів: щілинні
Робочий тиск:
- Мпа: 0,2 - 2
- Бар: 2-20
Продуктивність за 1 год основного часу: 19,2 – 28,8 га/год
Робоча швидкість руху обприскувача: 6 - 8 км/год
Робоча ширина захвату, не менше: 18 м
Місткість бака основного для робочої рідини: 2500 л
Місткість бака для чистої води: 150 л
Норма витрати робочої рідини: 70 – 400 л/га
Кількість персоналу(необхідного для виконання операцій безпосередньо пов’язаних з роботою обприскувача): 1 чол. (тракторист)
Маса обприскувача:
- суха (конструктивна): 1100 кг
- з заправленим баком: 3600 кг
Габаритні розміри в транспортному положенні:
- довжина: 5500 мм
- ширина: 2700 мм
- висота: 2500 мм
Транспортна швидкість, не більше: 35 км/год
Потужність трактора, не менше: 80 к.с.

НАВЧАННЯ LEMKEN ??????
12 November, 2018

У п'ятницю 09.11.2018 менеджери компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з різних регіонів України пройшли навчання з техніки LEMKEN в місті Пологи, Запорізької області.

Навчання менеджерів включало в себе детальне вивчення нових агрегатів від заводу LEMKEN - плуга Diamant 16, одною з головних інновацій якого стало оснащення системою OptiLine - першою і єдиною системою регулювання плугів цієї конструкції, яка забезпечує оранку без бічного відведення, що виникає через асиметричне розташування плуга за трактором, а також дискової борони Rubin 10, найпомітнішим вдосконаленням якої стало нове розташування дисків з обох сторін знаряддя. Завдяки йому забезпечується прямий хід без бічного відведення і знижуються витрати палива. А крім того, нове розташування дозволяє точно продовжувати борозну, в тому числі з підтримкою GPS.

Також представник Lemken ознайомив меджерський склад ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з потенційно важливими агрегатами для українського ринку, а також учаСники навчання могли наживо подивитись на декілька експонатів від німецької компанії, які представлені на виставковковому майданчику, головного офісу компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ.

Безсумнівно нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки LEMKEN на українських підприємствах.

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ВИСІВАЮЧИЙ АПАРАТ "CHRONO"
2 November, 2018

Maschio Gaspardo Chrono — інноваційний високошвидкісний висіваючий апарат, який здатний працювати на швидкостях до 15 км/год без втрати якості та випробувався навіть на швидкостях до 22 км/год.

За цю розробку компанія Maschio Gaspardo удостоєна премії за інновації в конкурсі Innovation Award SMAU 2017.

За інформацією компанії, Chrono здатний збільшити продуктивність сівалок більш ніж на 50%.

Принцип роботи системи Chrono:

Система Chrono переміщує насіння всередині транспортера під високим тиском. В результаті чого насіння з потужним повітряним потоком потрапляє в посівну борозну, зводячи до мінімуму час транспортування і забезпечує точність висіву.

Фотоелемент, розташований під камерою, контролює швидкість падіння насіння. А м'яке самоочисне гумове пресове колесо закладає насіння точно там, де воно впало.

ТОВ "Інтертехінвест" - офіційний диллер Maschio Gaspardo, якщо Ви професіонал, і хочете вдвічі скоротити час роботи у полі звертайтесь до нас, адже ІНТЕРТЕХІНВЕСТ - кращий помічник для фермера!

#интертехинвест #маскиогаспардо #маскио #гаспардо #хроно#высевающийаппарат #chrono #maschiogaspardo
#maschio #gaspardo #gaspardochrono #maschiochrono#maschiogaspardochrono #маскиогаспардхроно

ОНОВЛЕНА СІВАЛКА ДЛЯ ДБАЙЛИВОГО ҐРУНТОЗАХИСНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА
1 November, 2018

Пневматична сівалка VESTA 8 PROFI з анкерними туковими сошниками і полозовидними насіннєвими сошниками призначена для точного висіву просапних, баштанних та інших культур за традиційною технологією обробітку ґрунту. Забезпечує посів насіння з одночасним роздільним внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням ґрунту в засіяних рядках. Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку.

Висіваючий апарат Profi

• Забезпечує точне однозернове дозування і посів насіння;
• Наявність верхнього і нижнього регульованих скидачів зайвого насіння - відсутність двійників;
• Легке і зручне обслуговування без інструменту;
• Наявність оглядового вікна - зручність налаштування;
• Відсутність навантаження на корпус висівного апарату - довговічність використання посівного апарату.

Зносостійкий полозовидний насіннєвий сошник

Зносостійкий полозовидний насіннєвий сошник зі змінною п'ятою - довговічність роботи сошника. Полозовидний насіннєвий сошник забезпечує якісну розкладку насіння по глибині загортання, а також точність висіву при роботі сівалки на полях з підвищеною вологістю.

Довговічні пластикові бункери

Сівалка VESTA 8 PROFI має сумарну ємність бункерів для насіння - 288 літрів, і 320 л - для добрив. Так, наприклад, при нормі висіву кукурудзи - 5 насінин на 1 погонний метр, сівалка може засіяти без дозавантаження 10 гектар.

Високоточна посівна секція сівалки

Низьке розташування висівного апарату - завдяки мінімальній відстані від точки скидання насіння до посівного ложа забезпечується точність розкладки насіння в рядку.

Двоконтурний привід

Максимально піднятий двоконтурний привід на секцію зменшує ризик забивання пожнивними залишками.

Регульований грудковідвід

Регульований грудковідвід дозволяє проводити висів навіть на полях з рослинними залишками і грудками землі.

Ресивер

Труба рами, що виконує роль конструкції ресивера з індивідуальним діагональним виходом на секції, забезпечує рівномірне розрідження у всіх висівних апаратах (дозволяє утримати важке насіння в отворах висівних дисків крайніх секцій), тим самим дозволяючи досягати високої якості висіву всіх просапних та інших культур.

Нова полегшена конструкція рами

Використання високоміцних труб європейських сталей дозволяє зменшити вагу конструкції рами при одночасному збільшенні її міцності і жорсткості, що призводить до зменшення витрат палива трактора.

Опорно-привідні колеса

Опорно-привідні колеса з заднім розташуванням дозволяють витримувати задану рівномірність глибини і якість посіву просапних культур; забезпечують привід на тукові і зернові апарати.

Багатофункціональний інформаційний пристрій «Sputnik»

Контролює проліт насіння в кожному сошнику, швидкість руху і передає інформацію на монітор, дозволяє вести облік засіяної площі. Це забезпечує можливість оперативного корегування відхилень.

Висіваючі диски

У комплект поставки входить 5 наборів дисків для висіву просапних культур.

Удосконалена конструкція механізму передач

На універсальній пневматичноій сівалці VESTA 8 PROFI вдосконалена конструкція механізму передач, що покращує ремонтопридатність вузла і забезпечує більш широкий діапазон норми висіву насіння.

Метизи високої міцності

Застосування метизів з класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

Стійка порошкова покраска

На виробництві встановлена лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія забарвлення дозволяє виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби більше 8 років.

Мінімальні витрати палива

Витрати палива при роботі з трактором потужністю 80 к.с. становить від 2,3 л / га.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ширина міжрядь, мм: 700, 750;
Норми висіву для насіння, шт. / П.м.: 1,7-58;
Норми висіву для добрив, кг / га: 24-248;
Габаритні розміри в робочому положенні, мм: 2355х5270х1445;
Габаритні розмірив транспортному положенні, мм: 5870х2010х1840.

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/ccd_fwEcttw

Приємного перегляду!

НАВЧАТИСЬ, НАВЧАТИСТЬ, ТА ЩЕ РАЗ НАВЧАТИСЬ!!!
24 October, 2018

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ спільно з компаніями RAUCH та MASCHIO GASPARDO провели дводенну навчальну програму, метою якої від було ознайомити менеджерський состав компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з техничними харакетристиками агрегатів, займаним місцем на ринку і технікою продажів, способами просування продукції, а також вивчали практичні аспекти, такі як технічне обслуговування, або робота з клієнтами.

В перший день навчання, учасники навчальної програми, ознайомились з розкидачами мінеральних добрив від німецької компанії RAUCH, а також з новою системою дозування та повністю автоматизованою системою контролю схеми внесення добрив.

На другий день навчання з представниками італійської компанії MASCHIO GASPARDO було пройдено лінійки посівної та ґрунтооброблювальної техніки. Представники MASCHIO GASPARDO поділились своїм досвідом у сфері продажів, презентували власні відео з польових запусків техніки і розповідали про головні переваги їхньої техніки.

Менеджерський склад компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ на протязі всього дводенного навчання з великою зацікавленністю слухав та брав собі на озброєння всі цікаві деталі продажів та технічних особливостей цих двох ВЕЛИКИХ компаній.