Усі блоги

Новости

НОВИЙ НАПРЯМОК LOZOVA MACHINERY
10 September, 2021

LOZOVA MACHINERY презентує новий напрямок – агрегати інжекційного внесення рідких добрив SOVEREIGN.

Мета LOZOVA MACHINERY – підвищити рентабельність аграріїв за допомогою високоефективної техніки. Тому бренд виходить у новий для себе сегмент ринку й випускає топовий агрегат для оптимізації живлення рослин.

photo_2021-08-06_11-40-53.jpg

Суть роботи SOVEREIGN полягає в інжекційному внесенні добрив – внесення рідких добрив в ґрунт безпосередньо в прикореневу зону рослин на глибину 5-6 см.

21 August 05, 2021.jpg

Лінійка SOVEREIGN включає машини з шириною захвату 12 м, 15 м, 18 м і максимально 21 м! LOZOVA MACHINERY – єдина компанія, яка розробила агрегат з такою шириною захвату. При цьому у транспортному положенні він вписується в габарити всього 3х4 метри!

соверен-рабочий орган.jpg

«Спеціальні ін'єкційні колеса виготовлені з нержавіючої сталі й оснащуються 12 аплікаторами. Твердий сплав нержавіючої сталі і спеціальне гартування сприяють мінімальному зносу голок для ін'єкції.    

соверен3.jpg

Потужна рама забезпечує надійне заглиблення голок на різних типах ґрунтів і з різними технологіями обробки ґрунту. Впорскування суміші відбувається при зануренні спиці через бічний отвір під тиском. 

184 August 05, 2021.jpg

Колеса повторюють рельєф поля, що забезпечує рівномірний розподіл добрив на необхідну глибину по всій площі. Відзначу ще одну перевагу – SOVEREIGN дозволяє диференційовано вносити добрива з автоматичним відключенням ліній при перекриттях», – розповідає про інноваційну конструкцію головний конструктор Олексій Гріненко.    

175 August 05, 2021.jpg

Основні технічні характеристики:

• обсяг бака – 10 м3;

• відстань між робочими органами – 250 мм;

• норма внесення робочого розчину – до 1000 л/га.

У результаті використання агрегату SOVEREIGN у рослин краще розвивається коренева система. Внесення добрив на глибину кореневого шару сприяє зміцненню і розвитку кореневої системи не на поверхні, а в нижчих шарах ґрунту. Хороші коріння забезпечують найкращу посухостійкість і харчування рослини.

соверен-рисунок в новость.jpg

Важливою перевагою агрегату також є рівномірність і дотримання норм внесення. Даний спосіб підживлення дозволяє усунути вплив вітру на точність внесення. Рослинні залишки не заважають добриву проникати в ґрунт і не забирають на себе частину азоту.

18 August 05, 2021.jpg

Високий рівень рентабельності агрегату SOVEREIGN забезпечується шляхом зменшення загальної кількості проходів і відсутності втрат на випаровування. Також підвищується ефективність внесених добрив внаслідок їх більш пролонгованої дії. У результаті виходить значна економія на добривах у порівнянні з поверхневим внесенням.

Підіб'ємо підсумки: незаперечні переваги інжекційного внесення добрив за допомогою агрегату SOVEREIGN.

1. При використанні SOVEREIGN рідкі добрива легко досягають коренів, підсилюють ріст кореневої системи.

2. За допомогою SOVEREIGN можна використовувати різні види добрив і активних речовин.

3. Використовуючи SOVEREIGN, ви рятуєтеся від авралів у терміни внесення добрив, в агрегатів інжекційної підгодівлі збільшений період для внесення добрива.

4. У порівнянні з традиційними обприскувачами і підживлювачами, SOVEREIGN дає кращі результати засвоєння добрив у посуху.

5. Значно менше втрати діючої речовини в порівнянні з поверхневим внесенням, що дозволяє скоротити норму добрива.

6. Можливість внесення точної кількості добрив при високих дозах.

7. Зниження виробничих витрат на зберігання, доставку на поле, заправку.

8. Пролонгована дія внаслідок утворення капсули, яка поступово віддає поживні речовини.

Нагадаємо, що прем'єрний показ новинки відбувся 5 серпня на ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/ua/press/news/13325/

LOZOVA MACHINERY ВИПУСТИЛИ НА РИНОК НОВИЙ ПРОДУКТ
26 August, 2021

LOZOVA MACHINERY поповнили асортимент ґрунтообробної техніки напівнавісними оборотними плугами IMPERIAL з максимальною кількістю пар корпусів 7+1.

Нагадаємо, що прем'єрний показ новинки відбувся 5 серпня на ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021, де відвідувачі змогли ознайомитися з роботою агрегату.

«Розроблений в LOZOVA MACHINERY INNOVATION CENTRE плуг ми тестували протягом двох років, – зазначив президент компанії Роман Гіршфельд. – І не тільки випробовували, але й постійно покращували, вдосконалювали, щоб презентувати вам готовий, вивірений продукт».

Трохи докладніше про переваги, конструкторські й технічні особливості.

Плуг IMPERIAL призначений для оранки ґрунту під зернові й технічні культури. Глибина оранки становить 20-35 см, а рекомендована швидкість – 10 км/год. Агрегатується плуг з тракторами потужністю від 300 к.с.

photo_2021-08-19_23-03-28.jpg

Міцність і тривалу експлуатацію забезпечує надійна конструкція з високоякісних матеріалів.

Пояснюючи принцип роботи обладнання, головний конструктор Олексій Гріненко зазначив підвищену точність оборотного механізму.

«Поворот плуга на 180 ° виконується двома телескопічними циліндрами. При цьому гідросистема не потребує дуже великого тиску. А точне налаштування кута нахилу здійснюється за допомогою регульованих гвинтів окремо для кожної сторони. Серед переваг конструкції варто зазначити, що регулюється як кут нахилу, так і ширина відвалу. Тому робоча ширина захвату 8-корпусного плуга становить 2.64-4 м, а транспортна – 1.8 м», – додав він.

photo_2021-08-19_23-07-44.jpg

Плуг IMPERIAL оснащений спеціальними гвинтовими відвалами зі збільшеним ресурсом, які призначені для роботи з різною структурою ґрунту, включаючи липку, дуже важку з підвищеною вологістю.

photo_2021-08-19_23-05-37.jpg

Характерна особливість новинки – це лемеші, які виготовлені з поліпшеної сталі із застосуванням унікальної термообробки. Завдяки цій технічній вигадці передня поверхня стає виключно твердою, а задня залишається менш твердою. «Як результат – робочі поверхні спрацьовують рівномірно, що сприяє збільшенню терміну їх використання, – пояснює головний конструктор. – Що стосується великого й опорного колеса, його розміри, до речі, 400/70-R20, то воно зменшує тиск на ґрунт. А завдяки боковому розташуванню скорочується навантаження на раму, а також відстань між колесами трактора і колесами плуга. Це дозволило нам домогтися ще й хорошої маневровості всього агрегату при розворотах».

У серійне виробництво новинка LOZOVA MAVHINERY надійде восени цього року.

photo_2021-08-19_23-06-10.jpg

Детальніше: https://lozovamachinery.com/ua/press/news/13306/
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
25 August, 2021

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ вітає Вас із визначним святом — Днем незалежності України.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичимо Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

 

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ДНІ ПОЛЯ ВІД SYNGENTA

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ приняв участь у ДНІ ПОЛЯ "Технологія вирощування соняшнику та кукурудзи. Презентація гірбіцидів" від Syngenta, який проходив у селі Широке, Василівського району, Запорізької області, на полях СФГ ДАР.


ІНТЕРТЕХІНВЕСТ на даному заході презентував бренд LEMKEN.

На ДНІ ПОЛЯ учасники озанайомились з гербіцидами для соняшнику та кукурудзи, системами захисту рослин, а також з сільгосптехнікою у статиці.

ІННОВАЦІЇ НА ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021
Зовсім скоро, 5 серпня, відбудеться довгоочікуваний і масштабний ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021. Це знаковий захід аграрної галузі, де демонструються кращі сільхозінновації.

LOZOVA MACHINERY представить широку лінійку ґрунтообробної техніки, а також техніку для логістики й перевезень.

Родзинкою заходу стане презентація потужного й нового напряму LOZOVA MACHINERY – компанія представить агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN. Крім цього, відбудеться прем'єрний показ оборотного плуга IMPERIAL 7+1. Доповнить ряд новинок легка зубова борона LIRA XS-9.

photo_2021-08-02_12-32-31.jpg

І за традицією бренд представить актуальні позиції, що стали хітами продажів і завоювали не тільки вітчизняний ринок. Це дискові борони DUCAT, які вже понад 10 років успішно працюють на полях України та інших країн, а також важка дискова борона DUCAT GOLD. Важлива особливість агрегатів – висока продуктивність. При роботі на великій швидкості й низьких витратах палива машини створюють ідеально рівне посівне ложе з оптимальною структурою ґрунту.

2O4A2976.jpg  3Z5A8747.jpg

Серію зубових борін представлять лінійка важких зубових борін LIRA і шлейф-борін LARI. Понад п'ять операцій за один прохід, особлива конструкція робочих секцій, що дозволяє працювати навіть на нерівних полях, зносостійкі зуби – усі ці переваги машини підтвердять у полі.

2O4A3268.jpg  2O4A3291.jpg 

Продовжуючи тему боронування, також відзначимо фаворита весняного сезону – ротаційну борону DINAR, яка буде представлена ​​на ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY у стаціонарній експозиції. Машина чудово руйнує ґрунтову кірку при досходовому і післясходовому боронуванні, швидко закриває вологу, виконує аерацію ґрунту, знищує бур'яни в фазі білої нитки й разом з тим дбайливо працює навіть по високим сходам до 20 см.

untitled (52 of 355).jpg  glubokorykhliteli_lozova_machinery_07.jpg

Свою ефективність у боротьбі з ерозією ґрунту продемонструє глибокорозпушувач FRANС-3. Він руйнує ущільнені шари ґрунту на глибину до 45 см, залишаючи на поверхні до 60% рослинних залишків.

Окремо заслуговують на увагу культиватори LOZOVA MACHINERY, які покликані створювати найбільш сприятливі умови для проростання і подальшого розвитку рослин. Відвідувачі побачать у роботі агрегати SHILING і CHERVONETS, а також варіант CHERVONETS ХL, який обладнаний модулем для внесення рідких добрив. У стаціонарній експозиції – культиватор для міжрядної обробки SANTIM, укомплектований обладнанням для підживлення рідкими добривами виробництва HF Agro.

2O4A3114.jpg 2O4A3086.jpg

Не так давно причіпний обприскувач SPRAYMARC-3000 дебютував на минулому Дні поля. А сьогодні це вже популярний агрегат, який на устах багатьох аграріїв. Упевнені, що гості також високо оцінять роботу багатофункціонального тракторного причепа-перевантажувача KELT XXL і самоскидного напівпричепа ALBION XL.

2O4A3386.jpg 2O4A2382.jpg

Щоб не бути багатослівними, запрошуємо вас на ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021 на власні очі побачити силу й міць, яку продемонструють передові технічні рішення компанії.

Дата – 5 серпня 2021.

Місце – подія пройде на базі господарства «Колос» (поруч із селом Валер'яновка в Лозівському районі Харківської області).
LOZOVA MACHINERY НА «УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ»

28 липня LOZOVA MACHINERY представили передові агротехнології на масштабній польовій демонстрації «УКАБ Агротехнології 2021». Захід відвідало понад 2000 гостей: аграріїв, фахівців галузі та представників аграрних холдингів.

Свою ефективність у дії показували дискова борона DUCAT-8 і глибокорозпушувач FRANC-3.

«LOZOVA MACHINERY представляє в роботі дискову борону DUCAT з шириною захвату 8 м, діаметром диска 566 мм. Це універсальний агрегат, який може працювати на глибину від 3 до 14 см. Навіть у складних умовах забезпечує інтенсивне й однорідне перемішування органічної маси, дозволяючи істотно зменшити втрати вологи від випаровування», – так почалася презентація техніки головним конструктором Олексієм Гріненко.

У DUCAT-8 реалізована фірмова концепція LOZOVA MACHINERY – «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». В агрегатах немає жодної точки змащування й борона не потребує обслуговування протягом всього експлуатаційного циклу.

225535717_4099548516779871_4120295810633398115_n.jpg

Після дискової борони в роботу вступив глибокорозпушувач FRANC-3.

«Беззаперечною перевагою глибокорозпушувача FRANC з робочою шириною 3 м є потужні робочі органи, прямі стійки й лапи, які захищені від зносу за допомогою швидкозмінних наконечників HARD-SHELL. Після проходу ми бачимо зруйновані ущільнені шари ґрунту, а на поверхні залишилося близько 60% рослинних залишків. Така технологія обробки захищає ґрунт від ерозії та покращує водно-повітряний баланс», –  коментує роботу техніки головний конструктор.

225535717_4099548516779871_4120295810633398115_n.jpg

А після демонстрації спеціальна група експертів оцінює роботу кожного агрегату згідно з технічними характеристиками й виробничим завданням. В оточенні світових конкурентів LOZOVA MACHINERY успішно презентувала свої ефективні розробки, які не тільки якісно обробляють ґрунт, а й приносять прибуток.

изображение_viber_2021-07-27_16-53-24-956.jpg

Як резюмувала директор з продажу Марина Романча, захід став хорошою платформою для проведення переговорів з ключовими клієнтами. «Ми обговорили новини аграрної галузі з партнерами й погодили плани з розвитку клієнтської бази. Наша техніка позитивно виділяється серед різноманіття продуктів на ринку, ми чітко дотримуємося гарантійних зобов'язань та умов логістики, робимо акцент на якісне сервісне обслуговування, працюємо над спільною стратегією маркетингу, тому компанії зацікавлені в партнерстві з LOZOVA MACHINERY», – доповнила вона.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/press/news/13259/?fbclid=IwAR3oNQXbvgFojZkO_-mNzRRD7PqwYuf_pdXkvQbVUR9Z2POWRDiRQpoVc_g
БОРОНА LARI – ЛІДЕР ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ПОКАЗІВ

Шлейф-борона LARI стала найбільш популярною серед аграріїв за результатами піврічного демотура.

На численні прохання клієнтів дилери LOZOVA MACHINERY продемонстрували весь модельний ряд техніки даної лінійки з шириною захвату 7, 12, 15, 18 і 21 метрів у восьми областях України: Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській, Житомирській, Донецькій і Луганській.

Шлейф-борони LARI – це агрегати для ранньої весняної обробки ґрунту. Вони першими виходять у поле в будь-яку погоду, долаючи в'язкий вологий ґрунт. Під час демонстраційних показів техніка вразила своїми результатами - борона рівномірно розподілила пожнивні залишки, ідеально скопіювала поверхню поля і поліпшила проростання і подальший розвиток культур.

Додамо незаперечний факт, який давно вже підтвердили незалежні експертизи. 16 рядів ромбоподібних зубів c твердістю 55 ... 60HRC визнані одними із найбільш зносостійких і надійних на ринку.

Аграрії з Сумської області, де було продано і введено в експлуатацію відразу дві шлейф-борони з шириною захвату 12 метрів, виявилися однодумцями у своїх судженнях. На їхню думку, даний агрегат – це проста й комфортна машина, яка відрізняється високою продуктивністю і низькою витратою палива.

Лари1.png

Дари 2.png

Віталій Олексійович, директор СФГ «Росинка» (Донецька обл.), у захваті від роботи LARI 15. На покупку вплинуло те, що після роботи техніки аграрій побачив ідеально рівне поле для посіву, а на ромбоподібних зубах навпаки не побачив налипання ґрунту.

ЛАРИ 3.png

Техніка LOZOVA MACHINERY подолала довгий демонстраційний маршрут. Але це того варте. Тепер шлейф-борони LARI забезпечуватимуть ідеально рівні поля в багатьох фермерських господарствах і створюватимуть оптимальні умови для посіву.

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021

LOZOVA MACHINERY раді повідомити своїм клієнтам і партнерам про проведення щорічного фірмової агроподії - ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY, що відбудеться 5 серпня в Близнюківському районі Харківської області на базі ТОВ «Європейський фонд розвитку».
Ось уже кілька років захід користується великою популярністю серед аграріїв. Це відмінна можливість познайомитися з продуктовою лінійкою і новітніми розробками LOZOVA MACHINERY, побачити знаряддя в дії, отримати консультацію фахівців компанії, дізнатися про унікальні можливості агрегатів та способи підвищення ефективності техніки, а також прекрасно провести час.
Наймасштабніший в південно-східній Україні День поля пройде в форматі польових демонстрацій, які будуть супроводжуватися коментарями фахівців про оригінальні переваги і модифікаціях техніки. Крім того, будуть представлені стаціонарні експозиції знарядь.

Цього року у фокусі прем'єри - унікальні новинки LOZOVA MACHINERY: 
агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN, оборотний плуг IMPERIAL 7 + 1 і легка зубовая борона LIRA XS-9.

В рамках заходу LOZOVA MACHINERY також покажуть безліч грунтообробних агрегатів, серед яких дискові борони DUCAT, важка дискова борона DUCAT GOLD, глибокорозпушувач FRANK. Гості побачать важку зубову борону LIRA XL, шлейфову борону LARI і ротаційну борону DINAR. А серія культиваторів буде презентована польовим культиватором FLORIN і просапним знаряддям SANTIM.

І звичайно ж демонструються тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL, самоскидний напівпричіп ALBION XL і причіпний обприскувач SPRAYMARC.

Весь модельний ряд техніки LOZOVA MACHINERY відрізняють численні оновлення та удосконалення.

Програма ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY також передбачає розважальну частину! Кульмінацією свята буде розіграш цінних подарунків від організаторів.

Будемо раді бачити Вас!

Зареєструватися (щоб потім не витрачати час на самому заході) можна:

- на сайті: 
https://lozovamachinery.com/events/den-polya-2021/register.php 
- через google-форму: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfstZBsx2Ob3BVFEaQ2gJuOx9J_YD6BQMmaGoukb3yL3-_XGg/viewform 

Новинки на "АГРО-2021"?

ELVORTI

Компанія ELVORTI – лідер на ринку України з виробництва сільськогосподарської техніки за підсумками 2020 року, представила перший український причіпний обприскувач TETIS для точного землеробства із шириною захвату 24 метри. Причіпний обприскувач TETIS має ряд змін: подовжена рама, покращена гідравлічна система для подачі води (бак для води 250 л) та встановлення округлої форми міксеру, завдяки чому весь хімпродукт змивається та надходить до основного баку місткістю 3200 л. Крила обприскувача виготовлені з високоміцної австрійської сталі. Насос, який тут встановлено, використовують на своїх машинах Amazone та John Deere. У даній моделі встановлено систему пофорсункового внесення рідких добрив. Встановлена система контролю Bravo 400 S, незважаючи на чималу вартість, окупиться аграрію через 1-3 роки експлуатації та дозволить значно заощадити на хімікатах . TETIS 24 з 48 щілинними розпилювачами працює з продуктивністю до 35 га/год на швидкості 6-14 км/год, норма внесення робочої рідини — від 50 л/га до 500 л/га. Висота 24-метрової штанги (опційно — 18 м, 21 м, 28 м) просторового типу регулюється від 0,6 м до 1,86 м. Опційно бак для хімпродуктів має місткість 3250 л. Агрегатується обприскувач TETIS 24 з трактором потужністю від 80 к.с.»

На виставці було представлено модернізовану універсальну сівалку ELVORTI VEGA 8 PROFI з системою Automatic Drive. Сучасна сівалка повинна працювати за допомогою технологій точного землеробства. Це ще один інструмент, за допомогою якого власник агрегату може значно покращити якість висіву і зменшити витрати посівного матеріалу й добрив.

Для аграріїв, які впроваджують сьогодні новітні технології, сівалка VEGA 8 PROFI з системою Automatic Drive - перша українська сівалка для точного землеробства оснащена електродвигунами, що забезпечують завдану норму, надійність і точність висіву та поєднують простоту обслуговування. Регулювання норми висіву оператор проводить із кабіни трактора. На сівалках VEGA 8 PROFI встановлюється система Graham Command PRO (країна-виробник США) — унікальна безпровідна система з електроприводами. Керування системою здійснюється оператором за допомогою планшета на базі операційної системи Android. Спеціально встановлений Bluetooth-модуль на сівалці в інтерфейсній платі, призначений для зв’язку з планшетом, що виключає необхідність використання дротового з’єднання сівалки з трактором. Отже, власник може вести легко точний облік засіяної площі й контролювати якість висіву в кожній ділянці поля.

Система Graham Command PRO здійснює:

- індивідуальне автоматичне вимкнення секцій;
- порядний контроль змінної норми;
- компенсацію на поворотах;
- ручний або автоматичний контроль норми висіву (Rx карти завдань);
- контроль якості сівби;
- звіти по картах фактичного внесення;
- статистику сівби — пропуски, двійчатки (сингуляція).

Крім того, на АГРО 2021 було представлено зернову сівалку ALFA 4 для технології No-Till.

Детальніше: https://elvorti.com/news/kompaniya-elvorti-predstavila-kompleks-tekhniki-dlya-tochnogo-zemlerobstva-na-agro-2021/

LOZOVA MACHINERY

На виставці відбулася прем'єра новинки LOZOVA MACHINERY – короткої дискової борони DUCAT з шириною захвату 8 метрів. Сьогодні агрегат став флагманом лінійки дискових борін. У DUCAT повністю впроваджений фірмовий принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» – агрегат не має точок змащення (включаючи шарніри гідроциліндрів) і не вимагає технічного обслуговування протягом усього життєвого циклу. Варто відзначити, що LOZOVA MACHINERY єдиний виробник в Україні, який випускає ґрунтообробні агрегати з такою шириною захоплення, що не потребують технічного обслуговування.

DUCAT-8 відмінно себе зарекомендував, пройшовши серйозні польові випробування в українських господарствах. Знаряддя можуть бути опціонально укомплектовані міні-сівалкою для внесення мікродобрив та сівби сидератів німецької марки LEHNER (дилер - компанія HF Agro), а також можуть оснащуватися одним з п'яти варіантів змінних котків.

Пройшовши тест-дравйви, агрегат вже в повну силу працює на українських полях. Оптимальна робоча і транспортна ширина, простота регулювання глибини роботи котків, принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», в повній мірі реалізований в бороні, роблять цю модель бажаним придбанням серед аграріїв.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/press/news/13197/

ZOOM-НАВЧАННЯ

Сьогодні, представниками Lozova Machinery, згідно заходам безпеки було проведено навчання в онлайн форматі через платформу ZOOM.

Ключовими питаннями тренінгу стали: грамотне і правильне застосування ґрунтообробної техніки для різних агротехнологій і ґрунтових умов, конкурентні переваги техніки.

На тренінгу провели огляд літньої номенклатури агрегатів.

Керівник сервісної служби Олександр Шепель ознайомив слухачів з модернізованими моделями серійних агрегатів і розповів про плани по конструктивному розвитку і сервісній підтримці техніки.

Учасники отримали повну інформацію про продуктову лінійку LOZOVA MACHINERY, про географію поставок і позиціонуваннябренду на українському ринку.

ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" є офіційним дилером техніки Lozova Machinery, в Україні, тому якщо Ви хочете придбати якісну українську техніку за офіційною ціною та з гарантією від виробника то звертайтесь за до нас!

Сайт Lozova Machinery: https://lozovamachinery.com/

ДИНАР ВІДКРИВАЄ ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Легка ротаційна борона ДИНАР стала одним з найбільш затребуваних знарядь цієї весни. За словами головного конструктора LOZOVA MACHINERY INNOVATION CENTRE Олексія Гриненко, машина відразу ж стала фаворитом цього сезону, показавши відмінні результати і порадувавши високою якістю обробки ґрунту.

Борона створена в повній відповідності високим вимогам сучасних сільськогосподарських підприємств. Вона стала легше і при цьому зберегла високу продуктивність, довгий термін служби і здатність працювати навіть в жорстких умовах експлуатації. ДИНАР один з найлегших агрегатів на ринку, борона важить менше 1 тони і без проблем агрегатується з легкими тракторами потужністю від 80 к. с.

Ширина захоплення нових машин становить 6, 9 і 12 метрів.

Оптимальний тиск робочих органів на ґрунт забезпечує міцна конструкція ресорної стійки з встановленими на ній ротаційними зірочками.

ДИНАР чудово руйнує ґрунтову кірку при довсходовому і післясходовому боронуванні, швидко закриває вологу, виконує аерацію ґрунту, знищує бур'яни в фазі білої нитки і разом з тим дбайливо працює навіть по високим сходам до 20 см. А унікальний принцип «нуль обслуговування» робить агрегат автономним, необслуговуваним і допомагає аграріям зберегти енергетичні та фінансові ресурси.

У ДИНАР є всі шанси стати найбільш продаваним і ефективним знаряддям цього весняного сезону.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/products/408/3057/

Перші в Україні

ТОВ "Інтертехінвест" провів перший демо-показ обприскувача з британським корінням SPRAYMARC 3000 від наших колег  Lozova Machinery у Запорізькій області.

Обприскувач показав гарні результати, та залишився у господарстві для захисту врожаїв.
Обприскувач SPRAYMARC відрізняється високою якістю і точною системою внесення добрив, яка зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур. Обсяг бака - 3000 літрів, ширина штанги - 24-28 метрів.

Агрегат забезпечує точне амортизоване механічне стеження за оброблюваним рельєфом, завдяки параллелограммній рамі і сучасній системі автоматичного управління.

 

Алюмінієва штанга

 

Спеціально розроблена компанією Landquip алюмінієва штанга, довжиною 24 метри, на 2/3 легше сталевого еквівалента, що сприяє набагато кращему врівноважуванню машини. Штанга встановлена ​​на системі високого підйому в формі пралаллелограмма. Стійка до іржі / кислоти / хімічних / рідких добрив.

 

Інноваційна конструкція баку

 

Надгладкий бак на 3000 літрів, легко миється, володіє антипомпажною конструкцією і оснащений високоефективною системою перемішування в баку. Обладнаний ефективними зливними піддонами, насосом високої продуктивності і системою фільтрації великої місткості.

 

Багатофункціональні форсунки

 

Багатоголівкові корпуси сопел, що повертаються на 360 градусів мають до 5 керамічних наконечників високого тиску. Опціонально може бути встановлений розпилювач добрив Umbrella.

 

Ефективна промивка

 

Ефективна промивка і простота обслуговування досягається завдяки конструкції машини, в якій використовується мінімальна кількість трубопроводів / шлангів.

 

Легке маневрування

 

Конструкція шасі в поєднанні з формою бака та штангою, знижує вагу, дозволяє SPRAYMARC краще розподіляти вагу при обприскуванні в полі від повного до порожнього баку.

 

Стійкість при транспортуванні

 

Стійкість при транспортуванні зі складеними штангами не має собі рівних завдяки низькому центру тяжіння машини. Обприскувач SPRAYMARC має компактну транспортну ширину 2,5 метра. Ширина колії від 1500 до 2200 мм. Дорожній зазор 700 мм.

 

Система автоматичного управління для обприскувачів, з GPS-навігатором

 

Комп'ютер BRAVO-400 італійської компанії ARAG, провідного виробника систем автоматизованого управління, сумісних з обприскувачами. Оснащений екраном високої якості, діагоналлю 5,7 дюймів (TFT-матриця). Навігатор відображає вектори, дистанції, кількості рядів для повернення до місць переривання. Комп'ютер дозволяє економити препарат завдяки рівномірній нормі виливу по всій площі та постійній концентрації робочого розчину, що збільшує продуктивність і робочий час обприскувача.

 

 

ЩАСЛИВОГО ВЕЛИКОДНЯ!
ТОВ "Інтертехінвест" вітає всіх зі Світлим Христовим Воскресінням!
Світла і добра, благоденства і процвітання, віри і любові, миру і щастя дому вашому, Вам, рідним і близьким.
Христос Воскрес!
LOZOVA MACHINERY проводять польові випробування нового агрегату

У березні на потужностях Миколаївського національного аграрного університету стартували польові випробування новинки LOZOVA MACHINERY - дискової борони DUCAT UVT. Новий агрегат розроблений спеціально для вертикальної стерньових обробки грунту за мінімальною технологією verti-till. Основне завдання знаряддя - ультраповерхностная обробка стерні з метою закриття вологи і провокації зростання падалиці, передпосівна підготовка під сівбу озимих культур.

Машина створена на базі класичної дискової борони ДУКАТ, конструкція рами повністю адаптована до нових робочим органам - дискам з хвилястою структурою. Знаряддя забезпечено двома рядами таких агресивних дисків. Опціонально в якості третього ряду може бути доданий рубає ножовий планчатий каток з встановленими по діагоналі ножами на ресорної підвісці.

Певний порядок монтажу робочих органів, розташованих на відстані 100 мм один від одного, запобігає їх забивання. Глибина обробки DUCAT UVT становить 2-10 см, ширина захвату 6,6 метрів, крок розстановки дисків - 100 мм.

Як і вся лінійка техніки LOZOVA MACHINERY підшипникові вузли дисків і ковзанок DUCAT UVT повністю не обслуговуються.
В ході випробувань борона показала відмінні результати. Незважаючи на складний агрофон, який характеризувався вологою в'язкої структурою луки зі складним рельєфом, агрегат відпрацював по стерні з високою якістю обробки. Крім вологого грунту DUCAT UVT також добре справляється з посушливими грунтами і при необхідності легко забезпечить мінімальну глибину обробки.
Випробування тривають і триватимуть протягом літа, в тому числі і після збирання врожаю.

З огляду на зрослу потребу в щадному і більш дбайливому ставленні до родючих грунтів актуальність verti-till в останні роки тільки зростає. Технологія спрямована на збереження природного потенціалу ґрунту, поліпшення його водо- і повітропроникності, підвищення врожайності. А правильний вибір агрегатів, як наприклад DUCAT UVT, здатний вирішити проблеми зниження родючості і деградації грунтів.
https://lozovamachinery.com/ua/press/news/13086/

Ефективні рішення HARP для будь-якої техніки

Харківський підшипниковий завод (HARP) оновив рекомендації про області застосування підшипників з багатокромочними ущільненнями X-SIELD.

Будь-яка промислова галузь, включаючи машинобудування, залізничну сферу і аграрний сектор вимагають швидких і економічних рішень. Споживачів сьогодні цікавить як мінімізувати витрати і зменшити час простою техніки, особливо в сезон.

Фахівці HARP створили серію стандартних і спеціальних підшипників і підшипникових вузлів, що дозволяють знизити експлуатаційні витрати, зменшити простої машин і агрегатів, що відбуваються з технічних і організаційних причин і підвищити продуктивність техніки і підприємств.

Застосування підшипників HARP також зведе до мінімуму ризик незапланованих простоїв техніки і оптимізує завантаження сервісних команд.

В асортименті підприємства кулькові підшипники з ущільненнями підвищеної герметичності X-Shield для екстремальних умов експлуатації. Вони відмінно справляються з навантаженням на всіх етапах обробки ґрунту в різному типі обладнання. Залежно від цього рекомендується наступні сфери застосування підшипників ХАРП:

У модельному ряду HARP також унікальні необслуговувані підшипники, що виключають обслуговування і знижують людський фактор під час всього життєвого циклу виробів. Це досягається за рахунок застосування високоякісних матеріалів тільки від перевірених постачальників, а також використання поліпшених мастил, міцних багатокромочних ущільнень і високотехнологічних інженерних розробок.

ХАРП – перевірені рішення для вас!

https://harp.ua/press/news/13097/

ОБПРИСКУВАЧ LANDQUIP - ТУРБОТА В КОЖНІЙ КРАПЛІ

Важлива умова щедрого врожаю - захист посівів від шкідників, хвороб і своєчасне внесення добрив. На захисні засоби припадає великий відсоток фінансових витрат, тому аграрії уважно ставляться до вибору техніки, яка розпорошує хімікати та добрива на рослини.

Виробник причіпної техніки LOZOVA MACHINERY і досвідчений англійський розробник сільськогосподарських обприскувачів LandQuip врахували вимоги фермерів і створили обприскувач з уважним підходом до використання кожної краплі! Агрегат відрізняється точною системою внесення добрив, яка зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур. Презентував новинку власник LandQuip Річард Ебботт на Дні поля LOZOVA MACHINERY 2019.
Про Landquip

Landquip Crop Sprayers (Фрессингфилде, Suffolk, велика Британія) - провідний англійський виробник сільськогосподарських обприскувачів. Компанія заснована в 1984 році Річардом Эбботтом. Виробничий асортимент Landquip досить широкий: розбризкувачі добрив, ATV, самохідні та причіпні обприскувачі. Продукт діяльності Landquip - високоякісні, високоточні машини власного дизайну. Аграрій може обрати стандартну комплектацію машини, або озвучити особливі вимоги і отримати агрегат, який під них повністю адаптований.

Переваги спільної розробки LOZOVA MACHINERY-LANDQUIP:

Алюмінієва штанга

Обравши такий матеріал, виробники полегшили вагу агрегату на⅔, порівняно зі сталевим аналогом. Довжина штанги - 24 метри, вона встановлена на системі високого підйому у формі паралелограма. Матеріал стійкий до корозії, кислоти, а також до хімічних і рідких добрив.

Інноваційна конструкція бака

Обсяг бака - 3000 літрів. Сверхгладкий матеріал сприяє простій "гігієні" машини - бак дуже легко миється. У нього відсутні гострі кути, гідроудар, різкі зупинки або поворот, тому вода швидко зливається. Бак обладнаний ефективними зливними піддонами, продуктивним насосом, системою ретельної фільтрації і перемішування великих обсягів рідких добрив.

Багатофункціональні форсунки

Корпус сопел повертається на 360 градусів, може бути укомплектований 5 керамічними наконечниками високого тиску. 

Простота обслуговування

Конструкція машини складається з мінімальної кількості шлангів і трубопроводів, тому промивка проста і ефективна.

Висока маневреність

Продумана форма бака, конструкція шасі і полегшена штанга дозволяють краще розподіляти вагу при обприскуванні від повного до порожнього бака.

Легке транспортування

Низький центр ваги машини забезпечує стійкість при транспортуванні зі складеними штангами. SPRAYMARC компактний, його транспортна ширина - 2,5 метра. Ширина колії від 1500 до 2200 мм 

Система автоматичного управління з GPS-навігатором

Комп'ютер BRAVO-400 від італійського виробника ARAG має екран з діагоналлю 5,7 дюймів (TFT-матриця) і високою роздільною здатністю. Навігатор показує дистанцію, вектор, кількість рядів. З допомогою цієї інформації фермер з легкістю повернеться до місць переривання.

Комп'ютер дозволяє економно використовувати препарат, рівномірно розподіляючи робочий розчин по всій площі обробки. Система автоматичного керування збільшує продуктивність і термін експлуатації обприскувача.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/articles/8648/

Зубові борони LOZOVA MACHINERY - гарантія гарного врожаю.

LOZOVA MACHINERY подбали про ефективну і продуктивної техніки для весни, щоб аграрії своєчасно почали ранні польові роботи. Компанія пропонує лінійку зубових борін для перших виходів в поле і успішного старту весняної кампанії.

Першими в поле звичайно ж виходять зубові шлейф-борони ЛАРІ. Ці агрегати просто створені для ранньовесняних робіт - вони практично не чутливі до підвищеної вологості. Зуб ЛАРІ розроблений таким чином, щоб виключити зайве налипання ґрунту. У 2020 році LOZOVA MACHINERY розширили лінійку і тепер кожне господарство може підібрати ширину захвату «під себе» - від 7 до 21 метра.

Завжди актуальна класика - традиційні зубопружінні борони ЛІРА, що давно полюбилися всім аграріям. Машини прекрасно руйнують поверхневий корок, закривають вологу і знищують бур'яни в фазі «білої нитки». Завдяки вібраційній дії пружних зубів борона не забивається і забезпечує високу якість розпушування ґрунту, а унікальна конструкція автономних робочих секцій допомагає зберегти контакт навіть по найскладнішому  рельєфу, гарантуючи його максимальне копіювання.

Незважаючи на перевірену часом конструкцію, зубові борони ЛІРА постійно модернізуються і поліпшуються - так лінійка борін розширилася «серією М», агрегатами зі зменшеними транспортними габаритами (до 3 м), додаються зручні опції - гідравлічні регулювання, телескопічні тяги та інше. Варто відмітити оновлений дизайн, завдяки якому борони придбали сучасний стильний силует.

Для весняного боронування, особливо в умовах важких ґрунтів призначена багатопрофільна зубова борона ЛІРА XL. Агрегат з потужними зубами діаметром 16 мм, розподілить навіть найбільші скупчення органічної маси на поверхні поля і швидко підготує його до подальших операцій.

Відомо, що одна з особливих відмінностей і переваг техніки LOZOVA MACHINERY - це вміння виконувати декілька операцій за один прохід. П'ять базових операцій за прохід - норма. І тому справжнім бонусом, додаткової операцією, для аграріїв стане унікальна опція зубових борін - можливість додаткової установки на сниці агрегату модулів HF Agro для внесення гранульованих або рідких добрив і засобів захисту рослин. Це забезпечує точне внесення активних речовин з одночасною їх закладенням.

Легка серія для делікатного обробітку представлена ​​моделлю ЛІРА XS. Ці знаряддя незамінні при досходовому та післясходовому обробітку, для формування пухкого мульчующого шару, що захищає ґрунт від висихання. Застосування агрегатів дозволяє на 85-95% зменшити засміченість поля бур'янами і повністю відмовитися від використання гербіцидів.

Весь асортимент зубових борін характеризує унікальний принцип LOZOVA MACHINERY - «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що виключає точки змащення, в тому числі і за рахунок кованих хрестовин, які забезпечують стабільно високу міцність і надійність, незалежно від людського фактора.

Крім того, борони оснащені зносостійкими і міцними зубами, які визнані найміцнішими на ринку, їх якість і довговічність відзначені найвищими оцінками провідних українських вчених і фахівців аграрної галузі.

Всі агрегати LOZOVA MACHINERY універсальні і чудово підходять як для традиційного, так і для органічного землеробства. А сьогодні як ніколи зросла потреба в таких знаряддях, оскільки по всьому світу розширюються обсяги посівних площ, зайнятих під органічне землеробство.

Ширина захоплення від 6 до 24 метрів, діаметр робочих органів (зубів) від 6 до 16 мм, агрегатування з тракторами від 80 л. с., глибина обробки від 2 до 10 см, мінімальна витрата палива 2-3 л/га і маса інших переваг дозволять підібрати зубіву борону для господарства з будь-якими виробничими потребами.

В цілому застосування зубових борін LOZOVA MACHINERY допомагає підвищити якість ґрунту і вберегти його від ерозії, а значить гарантовано отримати якісний врожай та  підвищити прибутковість аграрних підприємств.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/press/news/9514/

З 8 БЕРЕЗНЯ!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ вітає всіх жінок з 8 березня! Бажаємо Вам весняного настрою, посмішок, тепла і натхнення. Нехай щастям і любов'ю наповниться душа і серце. Кохайте та будьте коханими! 

ДИНАР-6 - НОВИНКА АГРОСЕЗОНУ-2021

LOZOVA MACHINERY відкрили виставковий сезон 2021, відзначившись прем'єрою на виставці «Зернові технології». Серед новинок – вдосконалена ротаційна борона ДИНАР з шириною захвату 6 метрів.

Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть надміцну ґрунтову кірку, сьогодні ротаційні борони стали найпопулярнішими весняними ґрунтообробними знаряддями. Однак, незважаючи на різноманіття пропозицій, на ринку досить мало простих легких високопродуктивних знарядь, які можна було без проблем агрегатувати з легкими тракторами.

Саме для задоволення таких потреб, в цьому році LOZOVA MACHINERY додали в асортимент найлегші на ринку ротаційні борони з шириною захвату 6-12 метрів.

Машина отримала нові характеристики і стала значно легше. Борона повністю відповідає високим вимогам сучасних фермерських господарств, знаряддя має довгий термін служби і підходить для будь-якої технології обробітку ґрунту.

В знаряддях ротаційні диски встановлені на ресорні стійки, що забезпечує оптимальний тиск дисків на ґрунт. При цьому вага 6-ти метрового агрегату менше 1 тони, що є найлегшим показником на ринку. Це дозволяє агрегатувати борону навіть з трактором 80 к. с., відкриваючи агрегат більш широкому колу господарств з будь-яким парком тракторів.

Крім якісного руйнування ґрунтової кірки при досходовому і післясходовому боронуванні, ДИНАР виконує закриття вологи, аерацію ґрунту і знищує бур'яни в фазі білої нитки. Машина застосовується для суцільної і міжрядної обробки різних зернових, просапних та овочевих культур на всіх типах ґрунтів. Безперечною перевагою є те, що ДІНАР дбайливо працює по високим сходам до 20 см.

Агрегат обробляє ґрунт на глибину до 5 см і може розвивати швидкість до 20 км/год, що для ротаційних борін цього типу є відмінною характеристикою! А для контролю заглибленості робочих органів (зірок) в ґрунт знаряддя оснащені опорними колесами.

Ну і звичайно в боронах реалізований фірмовий принцип LOZOVA MACHINERY «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що зберігає час і ресурси, збільшуючи рентабельність і ефективність агропідприємств.

В цілому новинку відрізняє простота експлуатації, висока продуктивність, модельний ряд з оптимальною шириною захвату для обробки будь-яких посівних площ.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/ua/press/news/9499/

ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021
22 February, 2021

Компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ відвідала міжнародну виставку "ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021".

У цьому році менеджери з продажу техніки компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ могли зусріти Вас, та поспілкуватись на стенді нашого партнера LOZOVA MACHINERY, які представили актуальні агрегати для весняного обробітку ґрунту.

Серед продемонстрованих позицій – шлейф борона ЛАРІ з шириною захвату 15 метрів. Машини незамінні для початку сезонних робіт, вони першими стартують в поле навіть по перенасиченому вологою ґрунту. Їх безсумнівним плюсом є надійні і надміцні робочі органи, які виявилися найбільш зносостійкими на ринку, обігнавши провідні світові бренди.

ЛАРІ – універсальний агрегат, який легко переобладнати в важку зубову борону ЛІРА XL. Ці дві машини створені на єдиній рамі, придбавши один агрегат і комплект від другого, аграрії отримують дві одиниці техніки за ціною практично однієї.

Прем'єрою на виставці стала новинка – вдосконалена ротаційна борона ДІНАР з шириною захвату 6 метрів. Агрегат став легше на 400 кг і це дозволить агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 л. с., тим самим знизивши витрати на паливо і ПММ. Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть найміцнішу ґрунтову кірку, ДІНАР отримав статус найпопулярнішого весняного ґрунтообробного знаряддя.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/ua/press/news/9495/

ДИЛЕРСЬКА ЗУСТРІЧ LEMKEN
18 February, 2021

17 лютого 2021 року компанія ЛЕМКЕН провела щорічну дилерську зустріч, щоб підвести підсумки минулого року і обговорити нові плани на 2021 рік.

Захід відвідали дилери з різних куточків України та у всіх була можливість поспілкуватися один з одним та обмінятися досвідом у зручному для всіх форматі. Важливою темою обговорення було розширення модельного ряду техніки ЛЕМКЕН, впровадження інновацій та огляд новинок.

Артем Калашнік вручив нагороди дилерам, за їхні досягнення у 2020 році. Нагороду – «Краща динаміка розвитку в 2020 році» отримала компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ.

 

ОРГАНІЧНЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО - ЩО, НАВІЩО І ДЛЯ КОГО
16 February, 2021

Є безліч визначень цього напрямку в сільському господарстві, але можна виділити найважливіші пункти, які пояснять саму суть.

Основним завданням органічного господарства є скорочення кількості синтетичних добрив і пестицидів, ветеринарних лікарських препаратів, генетично-модифікованого насіння і порід домашньої худоби, консервантів, добавок і опромінення.

Органічне господарство орієнтується на створення екологічно чистої і природного продукції.

Також, такі господарства намагаються здійснювати мінімальну оранку ґрунту і скоротити використання палива, що дозволяє підвищити потужність виробництва і якість продукції, використовуючи тільки природні фактори родючості грунтів.

Основною перевагою для фермера, крім збереження природи, виступає те, що споживачі готові платити більше за продукцію, яка допоможе їм дбати про своє здорове і збалансоване харчування разом з позитивним внеском у навколишнє середовище. Зростає інтерес покупців у багатьох країнах, особливо в США і країнах ЄС, що дозволяє вийти на нові зарубіжні ринки.

Споживачі органічних продуктів очікують то, що вони будуть харчуватися екологічно здорового та безпечного їжею. Також, вони бажають отримувати найвищі смакові якості при збереженні навколишнього середовища під час виробництва.

До речі, не варто забувати, що покупці готові більше платити за свіжість і безпеку продуктів.

В Україні існує великий потенціал для виробництва органічної продукції. Після дослідження проведеного в 1990-х роках, в якому було заявлено про 80% збитку всій орної землі і її деградації, можна відзначити, що перехід деяких підприємств на органічне сільське господарство улучает загальний стан українських ґрунтів.

При переході на технології органічного землеробства важливо те, яку техніку ви будете в використовувати. Особливо важливі два показники: скорочення ваших витрат і поліпшення родючості зі збереженням природної екосистеми ґрунту. Як приклад можна привести українську техніку LOZOVA MACHINERY, яка вже 20 років виробляє легкі зубові борони ЛІРА, прозвані в народі "механічний гербіцид" за свою здатність начисто видаляти бур'яни (до 95!) В фазі "білої нитки". Так само в 2009 році фахівці LOZOVA MACHINERY розробили дискові борони на ресорної 3D-стійці, кардинально знижують витрати. За рахунок такого конструкторського рішення економиться 20-30% палива, захищаються від ушкоджень диски, підшипники, стійки, сама рама агрегату. Борона НЕ виглубляется при наїзді диском на перешкоду і забезпечує рівномірну глибину, а диск ефективно працює по вологому грунті і самоочищається. Важливою перевагою виступає і нульове обслуговування техніки - дискові борони не мають жодної точки змащування, а "закриті" підшипники не виділяють мастило в навколишнє середовище.

Найважливіший момент при переході на органічне землеробство - це необхідно робити усвідомлено і правильно. У цьому здатні допомогти правильна агротехніка і саме розуміння проблеми стану грунту в Україні. Дбайливе ставлення, планування і свідомість - допоможуть Вам досягти успіху в органічному бізнесі.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/articles/8881/

GASPARDO PRIMO - ДЛЯ БІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА
16 February, 2021

PRIMO - нове покоління розкидачів:

  • висока продуктивність;
  • рівномірний розподіл по всій ширині захвату;
  • висока точність розподілу незалежно від норми внесення;
  • відсутність занадто великих доз або пропусків між сусідніми проходами;
  • регулювання ширини захвату всього лише одним рухом;
  • точність і простота настройок;
  • спеціальна форма бункера і надбудов для поліпшення подачі добрива в дозатори бункера, забезпечення розкидання всього матеріалу і простоти очищення.
LOZOVA MACHINERY – ПОЧНІТЬ НОВИЙ СЕЗОН ЛЕГКО
8 February, 2021

LOZOVA MACHINERY готові допомогти аграріям почати новий весняний сезон в строк. У компанії впевнені, що проведення грамотної і якісної передпосівної обробки ґрунту є однією з головних складових високих врожаїв. Це впливає на подальший ріст і здоровий розвиток рослин.

Серед агрегатів для ранньої весняної обробки ґрунту виділяються зубові шлейф-борони ЛАРІ. Машини першими виходять в поле в будь-яку погоду і навіть в'язкий вологий грунт для них не перешкода, знаряддя легко його долають.

16 рядів ромбоподібних зубів c твердістю 55 ... 60HRC визнані одними із самих зносостійких і надійних на ринку (що підтверджують незалежні експертизи).

ЛАРІ вражає своїми результатами – борона рівномірно розподіляє пожнивні залишки, ідеально копіює поверхню поля і створює оптимальні умови для посіву насіння на потрібну глибину, а також покращує проростання і подальший розвиток культур.

Проста і комфортна машина відрізняється високою продуктивністю і низькою витратою палива.

З турботою про аграріїв LOZOVA MACHINERY готуються в 2021 році модернізувати борону і випустити оновлений агрегат, в якому передбачена базова опція встановлення ємностей для гранульованих і рідких добрив. Ширина захоплення борони складе від 12 до 21 метра.

https://lozovamachinery.com/press/news/9479/

КОМПАНІЯ ELVORTI ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2020 ТА НАРОДНИЙ БРЕНД 2020 ✨
8 February, 2021

Другий рік поспіль наші колеги компанія ELVORTI перемагає та отримує ПЕРШЕ МІСЦЕ

LOZOVA MACHINERY – ПЕРЕМОЖЕЦЬ UKRAINIAN EMPLOYERS AWARDS 2020
19 January, 2021

LOZOVA MACHINERY стали переможцем щорічної премії Федерації роботодавців України (ФРУ) Ukrainian Employers Awards-2020 в номінації «Експорт без кордонів». Цією нагородою ФРУ зазначає людей і компанії, які реальними справами сприяють розвитку бізнесу і соціальній відповідальності в Україні.

Детальна інформація за посиланням: https://lozovamachinery.com/press/news/9452/

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ВІСТАВЦІ "ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019"
22 February, 2019

Як вже ми повідомляли Вам раніше, компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ представляла на виставці " Зернові Технології 2019" заводи Maschio Gaspardo та Lozova Maschinery.

Підсумками даної виставки стало те, що завод Lozova Maschinery успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки, такої як:

- Нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів "ДУКАТ-9", який доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер Lozova Maschinery пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

- Удосконалена ротаційна борона "ДІНАР 6,4", яка також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на паливо.

- Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубовая борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління агрегатів, запущених в серійне виробництво.

- У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор "ЧЕРВОНЕЦЬ", оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Агрегат незамінний в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-образної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе - рівне і правильно розпушене.

Що стосується заводу Maschio Gaspardo, то на стенді компаніії, було представлено:

- Julia 16 Tronic - призначена для посіву технічних культур за традиційною і мінімальною технологією обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив. Сівалки даного типу створені відповідно за найбільш сучасними вимогами сільського господарства. Модель JULIA відрізняється великою ємністю бункера і високою робочою швидкістю. Що стосується системи TRONIC - то дана інновація має ряд переваг: раціональна конструкція всієї машини, низька експлуатаційна вартість, проста і швидка процедура установки відстані між насінням в ряду сівби, постійний контроль за сівбою насіння поряд з точністю посадки та можливістю реєстрації всіх параметрів сівби у флеш-пам'яті.

- На виставці була представлена оновлена модель Renata 8 Chrono, оснащена висіваючим апаратом Chrono - це пристрій для точного висіву, здатний працювати на швидкостях до 15 км / год без втрати якості (а при деяких доопрацюванях - і до 22 км / год). За інформацією компанії, Chrono здатний збільшити продуктивність сівалок більш ніж на 50%. А встановлюватися буде вже скоро мало не на всі моделі сівалок виробника. Chrono відзначений на конкурсах сельхозінновацій (та отримав медалі) виставок Premagery Polagra, Fieragricola, SMAU, FIMA 2018 і т.д.

- Універсальна пневматична сівалка серії SP являє собою нове покоління сівалок точного висіву для всіх типів насіння по культивованому ґрунту. Гнучкість висівних секцій і багатий вибір різних конфігурацій дозволяють адаптувати сівалку до різних ґрунтів і насіння. Сівалка обладнана системою внесення мінеральних добрив, монітором потоку насіння і гідравлічними маркерами. Сівалка може бути обладнана різними висіваючими елементами для максимальних результатів при висіву різних культур. Невелика висота падіння насіння в поєднанні з легким і точним налаштованим селектором і колесом регулювання глибини дозволяють проводити висів з максимальною точністю за нормою і глибиною. Постійний контроль за якістю висіву забезпечує монітор потоку насіння встановлений в кабіні трактора.

- Corona 600 - комбінація дискової борони і сівалки дозволяє здійснювати посів за традиційною, мінімальною або нульовою технологією зернових, бобових або дрібносеменних культур на глибину до 12 см. Сівалка має два посівні апарати: один на насіння, інший - на мінеральні добрива. Завдяки цьому досить зручно регулювати норми висіву та внесення добрив: максимально насіння до 350 кг / га, а добрив - до 550 кг / га. Привід на висівних апаратах електричний, що дозволяє якісно працювати на швидкості до 15 км / год з дотриманням заданої норми.

- HL 8 - це машини, що пропонують себе на ринку з великими робочими можливостями. Легкість, маневреність, міцність і універсальність - ці якості дозволяють легко і ефективно обробляти посіви з вузьким міжряддям і найважчі види ґрунту.

- Campo 32 - обприскувач з системою DEVIOKIT, яка, маючи повністю наповнений бак, може промивати і 28-метрові штанги, та насос з продуктивністю 265 л / хв. Поліетиленові баки Gaspardo обприскувача мають високу міцність, забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт. Тип насоса даного обприскувача Gaspardo - мембранно-поршневий COMET. Якщо говорити про вагу причіпного обприскувача, то він становить 2430 (не багато, але й не мало), проте ця вага не сильно відчувається в процесі роботи, обприскувач легкий в управлінні. У стандартній комплектації Gaspardo Campo 32 йде ящик для інструментів і контейнер для одягу, а також комплект для захисту оперетора. Gaspardo Campo 32 використовує комп'ютер Arag Bravo 180, а форсунки даного причіпного обприскувача трипозиційні Teejet.

- Плуг Unico 4+1 - характеризується особливою параллелограммною системою, призначеною для швидкого налаштування лінійної тяги трактора без її коригування навіть при подальшій зміні налаштувань першого корпусу. Якісна настройка лінії тяги дозволяє отримати 10-15% економії палива. Агрегат має надійну конструкцію і зроблений з високоякісних матеріалів, чим забезпечують запас міцності і тривалий термін експлуатації.

- Extreme 365 - рулонний прес-підбирач зі змінною камерою пресування, і, як розповіли представники компанії, - втілення 20-річного досвіду розробки і виробництва прес-підбирачів зі змінною камерою.

ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019
18 February, 2019

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Вже традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2019», яка пройде 19-21 лютого, в місті Київ, ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" буде представляти аграріям новинки від заводів "MASCHIO GASPARDO" та "ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ".

Виробник сільгосптехніки «Лозівські машини», спільно з ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" презентує коротку дискову борону з шириною захвату 9 м — Дукат-9. Цим агрегатом «Лозівські машини» заповнили лінійку коротких дискових машин з шириною захвату від 2,5 м до 16 м.

На майданчику площею 300 м2 «Лозівські машини» також представлять оновлену ротаційну борону Динар 6,4 і передпосівний культиватор Червонець, укомплектований робочими органами шириною захвату від 35 мм до 150 мм.

Відвідувачам виставки також будуть запропоновані комбіновані багатопрофільні агрегати — комплект з важкої зубової борони Ліра XL і шлейф-борони Ларі.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у дев`ятій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2019», яка відбудеться 19-21 лютого 2019 року у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ).

ДО НОВОГО СЕЗОНУ - ГОТОВІ
11 February, 2019

Менеджери та працівники сервісної служби Інтертехінвест, пройшли навчання по головним ґрунтооброблювальним та посівним агрегатам, від компаній-гігантів LEMKEN GmbH & Co. KG (Німеччина) та Maschio Gaspardo (Італія).


За два плодотворні дні, присутні отримали багато корисної інформації, та мали змогу поспілкуватися з представниками заводів виробників, які ділилися своїм цінним досвідом. Навчання вийшло надзвичайно цікавим та корисним.

БЗП ВІД ОЗСМ АГРОТЕХ
29 January, 2019

Соха, рало, мотика, борона, плуг - все це старе як наша цивілізація і прийшло до нас з давніх часів, щось змінилося, вдосконалювалося, багато забулося, з'явилося нове, хтось вважає незамінним другом дискову борону, хтось глибокорозпушувач , а хтось по-старому оре плугом, але усі агрономи сходяться в одному: без звичайної борони - «і ні туди, і ні сюди». Тому ОЗСМ Агротех представляє широкозахватні гідрофіковані борони з пружинним зубом БЗП-15 і БЗП-24, а з 2016 року (на численні прохання) - БЗП-18.

Усі агрегати складаються з рами і секцій шириною 1,52 м. Кожна секція має регульовану глибину обробки від 1 до 9 см.

Складання-розкладання борони займає ? хвилини, завдяки чому можна за зміну обробити поля, що знаходяться в різних куточках господарства, по мірі достигання ґрунту і т.д.

Вібрація пружинних зубів сприяє практично 100% знищення бур'янів у фазі «білої нитки» і забезпечує процес їх самоочищення від землі і рослинних залишків. Діаметр зуба - 10 мм, достатній і для закриття вологи і ефективний при повсходовій обробці.

Застосування борони:
- Вичісування озимих;
- Ранньовесняне закриття вологи;
- Закладення мінеральних добрив і гербіцидів;
- Руйнування кірки і знищення бур'яну в стадії «білої нитки»;
- Згрібання соломи у валки або рівномірного розтягування по полю рівним шаром.

Економічно доведено - обробка землі при вирощуванні соняшнику на 600 га окупає БЗП-15 за сезон (витрата палива 1,5 л / га + витрати на внесення і покупку гербіцидів).

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/yNDbRwJAMjg

Приємного перегляду!

ІДЕАЛЬНО РІВНЕ ПОЛЕ
25 January, 2019

ЛАРІ дає можливість виїхати в поле за будь-якої погоди та набагато раніше інших агрегатів!

Наприклад, на відміну від передпосівного культиватора, шлейф-борона практично не чуттєва до вологості ґрунту, тому як в її конструкції просто нічому залипати та забиватися. Гнучке з’єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а зубці, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечують ефективне обробіток ґрунту на глибину до 8 см.

За допомогою ЛАРІ раніше та своєчасно зробивши закриття вологи, зірвавши кірку та створивши ідеально рівне поле для легкого проходження по ньому наступних сільгоспзнарядь, аграрії неодмінно примножать свій майбутній врожай!

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/jk4UtI_8aPo

Приємного перегляду!

TETIS 24 ВІД ELVORTI
21 January, 2019

Обприскувач причіпний TETIS призначений для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин. Конструкція обприскувача дозволяє використовувати його у всіх кліматичних зонах для проведення наступних робіт:

• хімічний захист рослин від шкідників і хвороб;
• хімічна боротьба з бур’янами.

Система підвіски штанги обприскувача TETIS складається з рейкової підвіски з прямим вертикальним підйомом і центральної рамки балансирного механізму стабілізації з гідромеханічною системою гасіння коливань. Система гасіння коливань утримує штангу в заданому положенні паралельно землі, що забезпечує рівномірну обробку рослин із мінімальним їх пошкодженням навіть на дуже великих швидкостях. До балансирного механізму шарнірно приєднані трисекційні штанги крил об’ємної конструкції довжиною 24 метри, виготовлені з легкої високоміцної сталі, що забезпечує надійність машини.

Механізм роботи штанги дозволяє плавно змінювати висоту установки штанги від 0,6 до 1,85 метри навіть під час руху. Механізм захисту штанги при зіткненні з перешкодою допускає відхилення штанги до 15? у вертикальній площині і до 45? у горизонтальній площині. Після обминання перешкоди штанга повертається у вихідне положення.

Бак обприскувача TETIS об’ємом 3 000 літрів виготовлений із високоміцного і стабільного за формою пластика, гладка внутрішня поверхня мінімізує відкладення використаних хімічних засобів і сприяє швидкому та легкому внутрішньому очищенню. Форма виготовлення баку запобігає розгойдування рідини і перекидання обприскувача. Усередині бака встановлені спеціальні пристрої для перемішування гідравлічного типу для підтримування постійної концентрації робочої рідини і запобігання спінювання.

Бак для промивання системи ємністю 200 літрів забезпечує максимальну очистку системи обприскувача від робочої рідини.

Преміксер для заливки робочим об’ємом 35 літрів може використовуватися для приготування робочого розчину або заливки концентрату в основний бак. Форсунка для промивання ємностей виключає контакт із небезпечними речовинами під час роботи, а також дозволяє без відходів використовувати їх вміст.

Мембранно-поршневий насос, італійської компанії «Annovi Reverberi» завдяки продуктивності 250 л/хв. використовують світові лідери по виробництву оприскувачів с електронним управлінням. Він дозволяє вносити від 50 до 300 л/га робочої рідини. Діапазон робочого тиску насоса до 2 МПа дозволяє здійснювати розпилювання при швидкості вітру до 7 м/с при встановленій інжекторній форсунці. Насос зроблений із матеріалів, стійких до корозії та дії хімічних добрив що забезпечує довгий ресурс роботи, також цей насос дозволяє працювати с карбідо-аміачною сумішшю.

Розпилювачі та комунікації встановлені на обприскувачі TETIS від італійської компанії «Arag» – лідера у виробництві комплектуючих для обприскувачів. Розпилювачі – найвідповідальніші робочі органи, робота яких впливає на якість розпилення, рівномірність нанесення розпорошеної рідини на рослини й економічність проведеної операції.

Форсунки. У стандартній комплектації обприскувача TETIS встановлюються 3-ходові форсунки, які мають постійне покриття при широкому зміні діапазону тиску. Форсунка має постійний кут розпилу (1 100), знижує явище знесення крапель при роботі під тиском 1-1,5 МПа чим гарантує чудове покриття. Штампований корпус форсунки з Delrin®, хімічно стійкого матеріалу, збільшує ресурс виробу.

Комп’ютер BRAVO 180S італійської фірми «Arag» – це електронна система контролю і регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання та дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату та дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, автоматично контролює завдану норму виливу на гектар, незалежно від швидкості руху машини, вказує швидкість руху, оброблену площу, залишок рідини в баку.

Телескопічна система регулювання ширини колії від 1 400 мм до 2 250 мм дозволяє регулювати колію обприскувача TETIS відповідно до колії трактора.

Колеса великого діаметру (R46) дозволяють працювати на підвищеній швидкості і забезпечують кліренс 600 мм, що запобігає травмуванню рослин.

Ширококутний карданний вал Weasler AW21-80 дозволяє здійснювати розворот, не вимикаючи вал відбору потужності трактора, що у свою чергу збільшує надійність карданного з’єднання та економить час. Агрегатується з найпоширенішими класами тракторів – із діапазоном потужності двигуна від 80–150 к. с.

Тип агрегат: причепий 
Продуктивність, га/год: 6 км/год - 14,4; 12 км/год - 28,8 
Рабочая ширина захвата, м: 24 
Кількість роспилювачів, шт.: 48 
Робоча швидкість руху на основних операціях, км/год: 6-12 Норма внесення робочої рідини, л/га 50-300 
Ширина колії коліс (регульована), м: 1,4 - 2,25 
Висота установки штанги (регульована), м: 0,6 - 1,85 Частота обертання валу насоса, об/хв: 540 
Робочий тиск, створюваний насосом, не більше, МПа: 1,5 Ємність бака хімпродукту, л: 3000 
Ємність бака для промивання системи, л: 200 
Ємність бачка для миття рук, л: 15 
Тип пристрою, що перемішує: гідромішалка ежекторна 
Тип штанги: просторова ферма 
Кількість секцій штанги, шт: 3 
Маса суха (конструкційна), кг: 2600 
Габаритні розміри в робочому стані (довжина, ширина, висота), мм: 5800х24000х3300 
Габаритні розміри в транспортному стані (довжина, ширина, висота), мм: 5800х2600х3500 
Агрегатується з тракторами, к.с.: від 80 до 150 
Дорожній просвіт, не менше, мм: 600

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/ZAKR6GYOlNs

Приємного перегляду!

З НОВИМ РОКОМ!
18 January, 2019

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Крестовим!

Щиро бажаємо перспективних проектів, свіжих ідей та процвітання!

Нехай всі плани в новому році будуть успішними, а свята будуть світлими і веселими!

З найкращими побажаннями, команда «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ».

ФРОНТАЛЬНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ FORTIS 1600
17 December, 2018

FORTIS 1600 від ELVORTI ™ - універсальний
багатофункціональний фронтальний навантажувач, який виконує:

- завантаження / розвантаження сільськогосподарських сипучих і об'ємних матеріалів (наприклад, рулони силосу, сіна або соломи);
- завантаження сінних, солом'яних копиць, листостеблових мас кукурудзи, соняшнику та інших технічних культур у транспорт;
- скиртування подрібненої і неподрібненої маси сіна, соломи з копиць і стяжок;
- завантаження вугілля, гравію, піску, силосу, органічних і мінеральних добрив, відходів або ж зерна;
- навантаження затарених і штучних вантажів для будівельних і монтажних робіт.

Окремо можна замовити такі позиції:

- захват для рулонів (ПГФ 00.040 Р);
- ківш для сипучих матеріалів (ПГФ 00.070 К);
- захоплення для силосу (ПГФ 00. 240-Т).

Гідравлічна система навантажувача працює від живлення через автономний гідророзподільник трактора за допомогою сполучних рукавів високого тиску навантажувача.

Управління. З метою поліпшення комфорту роботи навантажувача можна використовувати електрогідравлічну систему управління навантажувачем, в якому керуючим елементом є контролер (джойстик) з кнопкою. Використання цієї системи вимагає безперебійної дії електроприводу в системі трактора. Функціональне призначення джойстика:

• закриття \ відкриття захоплення рулонів, соломи;
• поворот рамки з робочим органом проти \ по годинниковій стрілці;
• рух стріли навантажувача вниз \ вгору.

Для перевезення матеріалів в ковші або захопленнях на далекі відстані на задню частину трактора слід обов'язково повісити противагу, заповнену баластом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Максимальна вантажопідйомність, кг: 1600
Робочий тиск, МПа: 16
Рівень звукового тиску емісії на робочому місці оператора, не більше, дБ (А): 73
Привід: від гідросистеми трактора
Продуктивність за 1 годину основного часу (розрахункове):
- при навантаженні піску ковшем, т / год: 55
- при скиртування сіна, т / год: 17
- при скиртування соломи, т / год: 22
- при навантаженні гною, силосу, т / год: 50
Номінальна вантажопідйомність:
- захопленням для рулонів, кг: 600
- захопленням для силосу, кг: 650
- ковшем для сипучих матеріалів, кг: 950
Кут розвантаження основного ковша, градус, не менше: 37 ° ± 3 °
Збереження вантажу, не менше: 99,5%
Маса:
- навантажувача, кг: 620 ± 3%
- противаги та баласту, кг: 650 ± 3%
Сумарна маса противаги та баласту, кг: 820 ± 3%
Маса:
- захоплення для рулону, кг: 220 ± 3%
- захоплення для силосу, кг: 320 ± 3%
- ковша для сипучих матеріалів, кг: 200 ± 3%
Клас агрегатування, т.с: 1,4
Висота підйому, мм: 4000
Висота завантаження ковшем для сипучих матеріалів, не більше, мм: 3070
Висота кріплення навантажувача на тракторі, не більше, мм: 1650
Ємність ковша, м?: 0,57

ЗЕРНОКИДАЧІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
14 December, 2018

У радянські часи прибирання сільгосппродукції в засобах масової інформації чомусь подавалася під заголовками «Битва за врожай». І в цьому був підтекст: нерозторопність системи, неефективність техніки, адже трактор, комбайн, сівалка були бойовою технікою, що не запускалася в космос, та взагалі головне: ми всі залежні від природи.

Все начебто добре, а тут природа підігнала дощ, зерно вологе, в буртах починає горіти і тут найефективнішими бійцями стають зернокидачі нового покоління МЗС-120 «Давид» і МЗС-170 «Голіаф».

Висота метання до 9 м. (В залежності від засміченості, вологості), дальність метання - до 30 м.

Машини вироблені на базі сучасних мото-редукторів, форсований тример, 6-шарова шевронна стрічка, відсутність ремінних і ланцюгових передач роблять МЗС практично не обслуговуваним (періодичної підтяжки в період обкатки вимагає шевронна нескінченна стрічка, 1 раз на рік завантажувальні транспортери, і через 4000 годин заміна масла в редукторах).

Висота і дальність метання дозволяють завантажувати самі великовантажні автомобілі з однієї установки, без їх подальшого переміщення (тобто МЗС-120 і МЗС-170 можуть перекинути авто через задній борт аж за кабіну).

До появи «Давида» і «Голіафа», зважаючи на неефективність старих ЗМ (слабке метання, ненадійність редукторів, ланцюгових передач, що працюють в особливо запилених умовах, низька продуктивність), багато підприємств від безвиході відмовилися від ЗМ, перейшовши до фронтальних навантажувачів типу JCВ, Маnitu і т.д. , робота яких на токах в рази дорожче ніж МЗС, при перелопачуванні буртів вони також набагато поступаються «Давиду» і «Голіафу».

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/raCFvGuz7Ts

Приємного перегляду!

РОЗКИДАЧ ДОБРИВ "ZENO"
11 December, 2018

Розкидач добрив ZENO - це агрегат, здатний точно розподіляти малі і великі кількості мінеральних добрив і насіннєвих матеріалів. Дальність розкидання добрив становить: ZENO 18: 18 - 24 метра, ZENO 32: 32 - 36 метра.

ZENO забезпечує точний розподіл внесених добрив, автоматичну корекцію кута розподілу добрив на диску та мікрометричне управління розподіленою кількістю. Розкидувач відрізняється високою міцністю конструкції. Компактний і міцний, ідеальний для експлуатації на тракторах з малою потужністю, необхідний при наявності вузьких проїздів, здатний точно вносити мінеральні добрива.

ОСОБЛИВОСТІ

Система живлення VIBRO FEED:
- Решітка з нержавіючої сталі, що підтримує сталість харчування як при заповненому, так і при незаповненому бункері;
- Живлення добривом здійснюється у центрі розподільного диска, у спеціальній камері. Таким чином, гранули живлять лопаті збоку, зазнаючи поступове та рівномірне прискорення.
Zeno забезпечені системою автоматичного розташування, яке покращує вхід добрива на диск-розкидувач з урахуванням збільшення призначеної кількості. Також можна втручатися вручну для випередження або затримки виходу добрива на диск, щоб компенсувати розкидування зосерджене по сторонам або в центрі проходу, спричинене фізичними характеристиками добрива при особливих метеорологічних умовах.

Універсальний трьохточковий пристрій зчеплення дозволяє з’єднання в піднятій позиції на 100 мм та в піднятій позиції на 150 мм для спізнілого розкидування.

Незалежне гідравлічне управління праве / ліве для відчинення підвідних шиберів.

Деталі системи подачі живлення, дозування, роздачі та кріпильні деталі вироблені з нержавіючої сталі. Гарантія витривалості з часом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Агрегат: ZENO 32
Об’єм бункера, л: 1600
Можливе збільшення об’єму бункера, л: 600-1400
Частота обертання ВВП, об/хв.: 1000
Ширина розкидання, м: 24 – 28
Висота завантаження, м: 1,17
Ширина, м: 2,23
Довжина, м: 1,4
Вага, кг: 434

Також відео-огляд даного агрегату можна подивитися на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/GzJmHHqpX_s

Приємного перегляду!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТУ - 7 РОКІВ
7 December, 2018

06.12.2018, ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" відзначив свій День Народження. Ми раді були провести ці 7 роки з Вами. Дякую Вам за те, що довіряєте нам і вірите в нас. Ми обіцяємо, що докладемо всі залежні від нас зусилля, щоб робити Вас задоволеними і щасливими.

Ми завжди будемо прагнути до того, щоб Ви знали, що ІНТЕРТЕХІНВЕСТ - Ваш партнер на все життя!

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ НА ПАТ "ELVORTI"
7 December, 2018

Менеджери компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» з різних регіонів України пройшли навчання з техніки ELVORTI на базі підприємства.

Навчання менеджерів включало в себе детальне вивчення нових агрегатів від заводу Ельворті. Фахівці підприємства детально ознайомили представників ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з виробництвом, особливостями модельного ряду продукції, технологічними інноваціями, які були впроваджені за 2018 рік.

Гості мали можливість ознайомитися з виробництвом вже добре знайомої техніки. Оглянувши весь ланцюг цехів, починаючи від заготівельного і закінчуючи фарбувальним і складальним цехами, менеджери компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» переконалися, що техніка виготовляється на високому технологічному рівні.

Представники «Ельворті» ознайомили менеджерів компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» з потенційно важливими агрегатами для українського ринку, а також учасники навчання могли вживу подивитися на всю техніку від бренду ELVORTI, яка представлена у виставковому комплексі «Ельворті».

«Ельворті» також регулярно проводить навчання сервісних інженерів, які здійснюють гарантійний та післягарантійний ремонт техніки. При проведенні подібних заходів фахівцям демонструються особливості розбирання, збирання і подальшої настройки вузлів і агрегатів. Надається інформація щодо особливостей експлуатації техніки в різних умовах.

Безсумнівно, нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки ELVORTI на українському аграрному ринку.

2 ДНІ З ВК "ТЕХНОПОЛЬ"
7 December, 2018

Менеджерський состав ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" пройшов дводенну навчальну програму з представниками ВК "ТЕХНОПОЛЬ", на протязі якої гості відвідали завод на якому виробляють ґрунтооброблювальну техніку.

Також було проведено авчання по лінійці тракторів від япоського виробника "KUBOTA" та техніці "ТЕХНОПОЛЬ" під час якої Олександр Диренко, керівник відділу продажів холдингу «ВК ТЕХНОПОЛЬ», розповідаючи про унікальність розробок конструкторського бюро заводу «ВК ТЕХНОПОЛЬ» зазначив: «Купуючи техніку, фермер має бути упевнений в тому, що саме наші борони максимально швидко і якісно закриють весняну вологу, зберігаючи її для рослин, саме наші культиватори точно і рівномірно розрівняють поверхню поля, розіб’ють грудки, закультивують на потрібну глибину, а спеціальна ємність, що додатково встановлюється, паралельно забезпечить якісне і точне внесення добрив чи ґрунтових гербіцидів. Клімат змінився, він став більш непередбачуваним, тож господарства мають дбати про максимальне накопичування, зберігання та ефективне використання вологи. Бо це основа врожаю. І наше першочергове завдання їм у цьому допомогти».

Наприкінці дводенної програми, менеджери мали рідкісну можливість, послухати лекцію по агрономії, темою якої було "Зберігаємо вологу в ґрунті за допомогою техніки виробництва «ВК ТЕХНОПОЛЬ»" від власника ВК "ТЕХНОПОЛЬ", Маєвського Вадима Валентиновича, на протязі якої він поділився своїм дорогоціним досвідом який має за свохми плечима.

За це цікаве та насичене навчання менеджери ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВСЕТ" почерпнули те що, основне завдання дилерської мережі холдингу «ВК ТЕХНОПОЛЬ» не просто продати якісну ґрунтообробну техніку, а й знати відповіді на важливі для сільськогосподарських підприємств питання.

РОЗКИДАЧ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПЛОЩ
27 November, 2018

AGT - причіпний пневматичний розкидач мінеральних добрив. У поєднанні з високою точністю і потужністю навіть з добривами, що мають проблематичні аеродинамічні характеристики, AGT є професіоналом.

Бункер об'ємом 6000 літрів, призначений для великих компаній, яким важлива висока точність, ефективність і економічність.

Вбудована точність розподілу: розподільники спеціальної форми і відбивачі забезпечують точний просторовий розподіл. Незалежно від якості та льотних характеристик добрив, а також зовнішніх впливів, таких як вітер і робота на схилах розподіл залишається постійним - нововведення для 36 метрів!

Сопла розкидача на однаковій відстані одна від одної прикріплені на штанзі. Для кожної з 30 сопел є відбивачі спеціальної форми, що забезпечують симетричний кут розпилення, котрі гарантують широке перекриття і точний розподіл.

Distance Control для AGT

Багато фермерів цінують автоматичне дистанційне керування штангами. Ультразвукові датчики регулюють оптимальну висоту і кут штанг. Це дозволяє водієві концентруватися на налаштуванні та моніторингу AGT.

Внесений матеріал дозується через 6 дозуючих валів з гідравлічним приводом, при цьому він миттєво підхоплюється повітряним потоком. Всіма 6 штангами можна управляти окремо і відповідно змінювати норму внесення на кожній секції. Внесений матеріал розганяється повітряним потоком в трубках і підводиться до розпилювачів. Подача повітря усторена так, що після розгону матеріал змінює свій напрямок руху всього один раз.

Система дозування розроблена на велику продуктивність, тобто при ширині захвату 36 м і швидкості руху 15 км / год AGT може вносити 250 кг / га сечовини.

Перевірка норми внесення проводиться тільки на одному з 6 дозуючих валів. Завдяки безінструментальному відкриванню повітряного короба можлива швидка перевірка норми внесення. Для спустошення бункера від залишків матеріалу відкриваються усі 6 повітряних коробів і матеріал висипається під бункер між колесами.

Управління та налаштування AGT 6036 проводиться через RAUCH-ISOBUS термінал QUANTRON-I. Для простого управління і використання розкидачів термінал оснащений багатофункціональним джойстиком. Всіма функціями штанги можна управляти через цей джойстик. Активація роботи секцій штанг і автоматичного вирівнювання всієї штанги також проводиться через джойстик.

Опціонально також доступний термінал M?ller Comfort з додатками Section Control і Track Leader II для автоматичного відключення секцій на розворотах і паралельного руху за допомогою GPS. Альтернативно також можна керувати з терміналом John Deere Section Control з модулем Spreader Prо.

Штанги AGT сконструйовані так, щоб мати високу стабільність, великий термін експлуатації і легке очищення. Несучі труби штанг (виготовлені з нержавіючої сталі) одночасно є робочими трубами для транспортування матеріалу. Вся система штанг навішена на 2 вільні трапеції для безпечного ведення штанг на полі.

Завдяки оптимальному поєднанню трапецеїдальному навішуванні штанг, амортизаційної системи з азотними балонами і гідропневматичній підвісці досягаються високі робочі швидкості. Серійне 6-секційне управління зменшує втрату добрива та надмірне внесення добрив на клиноподібних ділянках і на кордоні поля.

Високопродуктивна гідравлічна система дозволяє встановити машину в транспортне положення всього за 90 сек. Опціональний захист зовнішніх секцій від наїзду на перешкоду додає більше впевненості при маневрах.

Distance-Control для AGT

Багато фермерів довіряють автоматичній системі ведення штанг Distance-Control. Ультразвукові сенсори допомагають вести штанги на оптимальній висоті і на оптимальному нахилі щодо посівів. При цьому водій менше відволікається і більше концентрується над контролем за машиною.

Гідропневматична підвіска AGT забезпечує найвищу безпеку руху до 40 км / ч. При проходженні поворотів AGT нахиляється до центру повороту, щоб знизити відцентрову силу.

Інтелігентна, керована електронікою підвіска дозволяє не тільки рухатися на полі з високою швидкістю, але і дозволяє стабільно вести штанги.

Також підвіска оснащена двоконтурною пневматичною гальмівною системою.

Технічні характеристики

Максимально допустима маса, кг: 12.000
Макс. доп. транспортна швидкість, км / год: 40
Власна вага, кг: 7.000
Обсяг бункера, кг: 6.300 л (приб. 4.700 кг сечовини)
Висота завантаження, м: 3,15
Транспортна ширина, м: 2,98
Транспортна висота, м: 3,85
Загальна довжина, м: 7,90
Довжина від дишла до центру осі, м: 5,10
Кліренс, м: 0,7
Колія, м: 2,25
Вісь: гідропневматична підвіска
Зчіпка: гак або напівшар
Навантаження на зчіпний пристрій, кг: 2.000
Гальмівна система: пневматична
Опорна стійка: з гідравлічним приводом
Захисний тент: з гідравлічним приводом
Макс. норма внесення: 250 кг / га сечовини при 15 км / год
Ширина захоплення, м: 30/32/36
Кількість розпилювачів: 30 штук (відстань 1,20 м при 36 м)
Шини (серійно): 520/85 R42 (Continental), на замовлення можливі інші розміри

НА ПОЛІ "КУБОТА", У ГАРАЖІ "ТОЙОТА"
23 November, 2018

Міні-трактори ТМ «KUBOTA» від японського виробника, що, завдяки своїй потужності, призначені для сільськогосподарських потреб, відтепер можна придбати у ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ".

У виробництві сільськогосподарської техніки Японія є одним з лідерів. До таких виробників відноситься і японська компанія KUBOTA, яка прославилася випуском якісних компактних тракторів.

Малогабаритні моделі користуються досить високим попитом на ринку. На це є чимало причин:

- Компактні міні трактори KUBOTA прості у використанні і не створюють високого тиску на ґрунт; 
- Їх можна використовувати на обмежених ділянках, на вузьких міжряддях, на виноградниках і садах, там де неможливо працювати на великій техніці; 
- Нарешті, їх технічне обслуговування нескладне, завдяки простоті конструкції;
- Їх ціна набагато нижче, в порівнянні зі «старшими» моделями тракторної техніки.

Фірма, заснована в 1890 році, має багатющу історію і спеціалізується також на виробництві надійних двигунів. Тому кожен трактор KUBOTA оснащується рідним силовим агрегатом від заводу-виробника.

Компактні трактори KUBOTA з успіхом використовуються по всьому світу, в тому числі в умовах, коли використання традиційної сільськогосподарської техніки ускладнюється. До них можна віднести малоконтурні земельні ділянки, місця зі складним рельєфом, лісові зони, переміщення різного роду вантажів в тваринницьких дворах, або тепличних приміщеннях. Компактний трактор KUBOTA може проводити косіння трави, доглядати за газонами, вносити добрива, обприскувати посадки, транспортувати вантажі на невеликі відстані і багато іншого.

Звичайно, ціна тракторів KUBOTA не з найнижчих. Але з врахуванням неперевершенної якості і надійності японської техніки, і того факту, що кожен трактор KUBOTA розрахований на мінімум 10 років роботи без поломок. Часто покупці вибирають між новою технікою китайського виробництва та уживаною японською. Вибирати вам, але купивши трактор KUBOTA ви купуєте дійсно довговічний робочий інструмент, та витрачена сума на трактор KUBOTA обов'язково окупиться.

Номер для заказів:
0955918700

ПЕРШИЙ ОБПРИСКУВАЧ ВІД ВК "ТЕХНОПОЛЬ"
19 November, 2018

Обприскувач БОГДАН – 2500 призначений для внесення рідких та інших добрив шляхом поверхневого обприскування, а також обробки польових культур пестицидами, включно з культурами, вирощеними за сучасними інтенсивними технологіями.

Обприскувач забезпечує якість обробки при температурах навколишнього середовища не нижче +10° С.

Для найбільш якісної експлуатації обприскувача компанія-виробник рекомендує використовувати робочі рідини, що являють собою водні розчини, суспензії та стійкі емульсії пестицидів та водні розчини добрив. Максимальна концентрація діючих речовин не повинна перевищувати 50%.

Технічні характеристики

Тип оприскувача: Одновісний, причіпний
Тип насосу: Мембранно-поршневий
Продуктивність насосу: 125 л/хв
Тип розпилювачів: щілинні
Робочий тиск:
- Мпа: 0,2 - 2
- Бар: 2-20
Продуктивність за 1 год основного часу: 19,2 – 28,8 га/год
Робоча швидкість руху обприскувача: 6 - 8 км/год
Робоча ширина захвату, не менше: 18 м
Місткість бака основного для робочої рідини: 2500 л
Місткість бака для чистої води: 150 л
Норма витрати робочої рідини: 70 – 400 л/га
Кількість персоналу(необхідного для виконання операцій безпосередньо пов’язаних з роботою обприскувача): 1 чол. (тракторист)
Маса обприскувача:
- суха (конструктивна): 1100 кг
- з заправленим баком: 3600 кг
Габаритні розміри в транспортному положенні:
- довжина: 5500 мм
- ширина: 2700 мм
- висота: 2500 мм
Транспортна швидкість, не більше: 35 км/год
Потужність трактора, не менше: 80 к.с.

НАВЧАННЯ LEMKEN ??????
12 November, 2018

У п'ятницю 09.11.2018 менеджери компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з різних регіонів України пройшли навчання з техніки LEMKEN в місті Пологи, Запорізької області.

Навчання менеджерів включало в себе детальне вивчення нових агрегатів від заводу LEMKEN - плуга Diamant 16, одною з головних інновацій якого стало оснащення системою OptiLine - першою і єдиною системою регулювання плугів цієї конструкції, яка забезпечує оранку без бічного відведення, що виникає через асиметричне розташування плуга за трактором, а також дискової борони Rubin 10, найпомітнішим вдосконаленням якої стало нове розташування дисків з обох сторін знаряддя. Завдяки йому забезпечується прямий хід без бічного відведення і знижуються витрати палива. А крім того, нове розташування дозволяє точно продовжувати борозну, в тому числі з підтримкою GPS.

Також представник Lemken ознайомив меджерський склад ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з потенційно важливими агрегатами для українського ринку, а також учаСники навчання могли наживо подивитись на декілька експонатів від німецької компанії, які представлені на виставковковому майданчику, головного офісу компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ.

Безсумнівно нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки LEMKEN на українських підприємствах.