Крона

Ціна: від 340 223 грн з ПДВ.


Застосування ґрунтообролювальної приставки КРОНА дозволяє використовувати традиційну сівалку зернових сівалок прямої сівби з мінімальними капіталовкладеннями, що дозволяє застосувати його як у традиційних, так і в мінімальних системах обробки ґрунту, в тому числі і в технології no-till.

Агрегат у складі приставки прямої сівби КРОНА та причіпної сівалки для традиційних технологій типу 3,4 або 5,6 (або будь-якого іншого) за один прохід обробляє смуги ґрунту хвилястими дисками та закласти в них насіння дисковими сошниками сівалки. Під час робот хвилясті ґрунтообролювальні диски дозволяють покращити коефіцієнт структурності ґрунту не менше ніж в 1,9 разів!

КРОНА призначена для розрізання пожнивних залишків з розсуванням їх в боки для можливості роботи дискового сошника сівалок для традиційних технологій та для локальної обробки ґрунту з утворенням U-подібної канавки шириною до 4 см.

ПЕРЕВАГИ ПРИСТАВИ ПРЯМОЇ СІВБИ КРОНА:

Проведений Харківським національним аграрним університетом ім.В.В. Докучаєва аналіз відомих закордонних та вітчизняних сівалок прямої сівби показали, що кожна з них (при своїх перевагах та недоліках) у повній мірі не забезпечує необхідної рівномірності закладання насіння по глибині. При цьому порівняно багато енергії витрачається на підготовку насіннєвого ложе. Приставка прямої сівби КРОНА створена, щоб вирішити цю проблему.

— Ідеальна точність на поворотах

Конструкція приставки КРОНА забезпечує точний рух сіючих сошників сівалки за ріжучими дисками навіть при поворотах.

— Ефективні хвилясті диски

Робочий орган КРОНИ - це хвилястий диск із високоякісної борованої сталі із закалюванням (Bellota), який забезпечує локальну обробку ґрунту із створенням U-подібної канавки шириною до 4 см.

— 3D - захист робочих органів

Робочий хвилясті диски підвішені на індивідуальній стійці з пружинним 3D -захистом. Пружинний захист дозволяє перемістити диск угору для запобігання ламання при наїзді на перешкоду.

Вертикальний тиск на диск до 200 кг.

— Надійні підшипникові вузли

Сучасний підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT з трьохрівневим захистом (відсікач, касета, вбудоване ущільнення) не потребує обслуговування протягом усього терміну служби. HARP AGRO UNIT – це вузол з безвідмовною роботою протягом довготривалого строку та підвищеним експлуатаційним ресурсом.

— Точність підвіски

Паралелограмна підвіска зчіпної балки утримує зчіпну скобу на висоті 400 м. у робочому та транспортному положенні приставки прямої сівби, не допускаючи відхилень.

 


 
Агрегатування з трактором
Витрати палива, (л / га)
Міжряддя, (см)
Ширина захоплення, (м)
Кількість рядків, (шт)
Потужність трактора, не менше (к.с.)
Робоча швидкість, (км / год)
Глибина обробки, (см)
Габаритні розміри, (мм)
Продуктивність, (га/год)
Вага, (кг)
КРОНА-3,6 з сівалкою С3-3,6
напівнавісне
5,5...7,5
15
3,6
24
80
6...12
3...8
4764х3732х1800
до 3,24
1921
КРОНА-5,4 з сівалкою С3-5,4
напівнавісне
5,5...7,5
15
5,4
36
150
6...12
3...8
5612х4353х3000
до 4,80
2786
Крона