Про компанію

ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" - офіційний дилер світових виробників сільськогосподарської техніки таких як: Maschio Gaspardo (Італія), Nardi (Італія), Matermacc (Італія),  Lemken (Німеччина), Rauch (Німеччина), Versatile (Канада), МТЗ (Білорусь), Kubota (Японія), Elvorti (Україна), Технополь (Україна), ОЗСМ Агротех (Україна), ХТЗ (Україна), Лозівські Машини (Україна).

Наші фахівці запропонують Вам різноманітну техніку для обробки ґрунту, посіву, захисту рослин і збору врожаю.

Підприємство веде свою діяльність на ринку України з 2011 року. Завдання нашого колективу об'єднати інтереси виробників і аграріїв. Ми пропонуємо високоякісну техніку, демократичні ціни, широкий спектр оригінальних запчастин і професійний сервіс, який задовольняє запити кожного сільгоспвиробника.

ТОВ"ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" - міжрегіональна компанія, яка працює по всій території України.

Компанія має в своєму розпорядженні власні площі для продажу і виставки сільськогосподарської техніки, а також склади оригінальних та високоякісних запчастин.

Вам не потрібно піклуватися про доставку сільськогосподарської техніки, або запчастин в Ваше господарство. Досить просто зробити замовлення Вашому особистому менеджерові - доставку організуємо ми!