Сервіс

          Купівля техніки - перший крок до взаємовигідної співпраці. Велику роль має обслуговування - послуги з ремонту та забезпечення запасними частинами. Сервісна служба компанії "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" пропонує своїм клієнтам гарантійний і післягарантійнеий супровід придбаної техніки, проводить діагностику і дефектовку будь-якої сільськогосподарської техніки.
Якісний сервіс, кваліфіковані консультації, наявність матеріально-технічної бази та обладнані сервісні автомобілі дозволяють індивідуально працювати з кожним партнером. «Чесність і порядність!» - це гасло нашої сервісної служби.
У ТОВ «Інтертехінвест» зібрана потужна команда професіоналів, що говорить про всю відповідальність в справі здійснення ремонту та обслуговування сільгосптехніки. Технічний потенціал нашого колективу підтримується постійним навчанням. Сервісні інженери і механіки, які пройшли навчання на базі заводів - виробників в Україні та за кордоном, забезпечують всебічну допомогу в обслуговуванні техніки, проводять кваліфіковану діагностику техніки і навчання персоналу.
Наші фахівці готові виїхати до замовника для виконання як регламентного, так і аварійного ремонту техніки (можливо також проведення сервісних робіт в польових умовах).
У разі виявлення дефекту після придбання техніки, Ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою і завжди зможете розраховувати на кваліфіковану консультацію наших інженерів.
   Фахівці нашої сервісної служби забезпечені транспортом і цілодобовим мобільним зв'язком. Є служба логістики, доставки запасних частин і комплектуючих для будь-якої техніки. Крім цього, великий запас запасних частин і устаткування на нашому складі дозволяють нам оперативно і якісно вирішувати практично будь-які завдання, які ставить клієнт.
Технічні фахівці ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" можуть проконсультувати Вас по терміновим сервісним питанням і при необхідності направити до замовника техдопомогу, або прийняти заявку на ремонт чи поставку запасних частин. Найважливішим завданням сервісної служби підприємства є якісне технічне обслуговування і ремонт гарантійної і післягарантійної сільськогосподарської техніки в найкоротші терміни.