НАВЧАННЯ LEMKEN ??????

У п'ятницю 09.11.2018 менеджери компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з різних регіонів України пройшли навчання з техніки LEMKEN в місті Пологи, Запорізької області.

Навчання менеджерів включало в себе детальне вивчення нових агрегатів від заводу LEMKEN - плуга Diamant 16, одною з головних інновацій якого стало оснащення системою OptiLine - першою і єдиною системою регулювання плугів цієї конструкції, яка забезпечує оранку без бічного відведення, що виникає через асиметричне розташування плуга за трактором, а також дискової борони Rubin 10, найпомітнішим вдосконаленням якої стало нове розташування дисків з обох сторін знаряддя. Завдяки йому забезпечується прямий хід без бічного відведення і знижуються витрати палива. А крім того, нове розташування дозволяє точно продовжувати борозну, в тому числі з підтримкою GPS.

Також представник Lemken ознайомив меджерський склад ІНТЕРТЕХІНВЕСТ з потенційно важливими агрегатами для українського ринку, а також учаСники навчання могли наживо подивитись на декілька експонатів від німецької компанії, які представлені на виставковковому майданчику, головного офісу компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ.

Безсумнівно нові знання, отримані під час навчання, стануть ще одним поштовхом до підвищення присутності техніки LEMKEN на українських підприємствах.