НА ПОЛІ "КУБОТА", У ГАРАЖІ "ТОЙОТА"

Міні-трактори ТМ «KUBOTA» від японського виробника, що, завдяки своїй потужності, призначені для сільськогосподарських потреб, відтепер можна придбати у ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ".

У виробництві сільськогосподарської техніки Японія є одним з лідерів. До таких виробників відноситься і японська компанія KUBOTA, яка прославилася випуском якісних компактних тракторів.

Малогабаритні моделі користуються досить високим попитом на ринку. На це є чимало причин:

- Компактні міні трактори KUBOTA прості у використанні і не створюють високого тиску на ґрунт; 
- Їх можна використовувати на обмежених ділянках, на вузьких міжряддях, на виноградниках і садах, там де неможливо працювати на великій техніці; 
- Нарешті, їх технічне обслуговування нескладне, завдяки простоті конструкції;
- Їх ціна набагато нижче, в порівнянні зі «старшими» моделями тракторної техніки.

Фірма, заснована в 1890 році, має багатющу історію і спеціалізується також на виробництві надійних двигунів. Тому кожен трактор KUBOTA оснащується рідним силовим агрегатом від заводу-виробника.

Компактні трактори KUBOTA з успіхом використовуються по всьому світу, в тому числі в умовах, коли використання традиційної сільськогосподарської техніки ускладнюється. До них можна віднести малоконтурні земельні ділянки, місця зі складним рельєфом, лісові зони, переміщення різного роду вантажів в тваринницьких дворах, або тепличних приміщеннях. Компактний трактор KUBOTA може проводити косіння трави, доглядати за газонами, вносити добрива, обприскувати посадки, транспортувати вантажі на невеликі відстані і багато іншого.

Звичайно, ціна тракторів KUBOTA не з найнижчих. Але з врахуванням неперевершенної якості і надійності японської техніки, і того факту, що кожен трактор KUBOTA розрахований на мінімум 10 років роботи без поломок. Часто покупці вибирають між новою технікою китайського виробництва та уживаною японською. Вибирати вам, але купивши трактор KUBOTA ви купуєте дійсно довговічний робочий інструмент, та витрачена сума на трактор KUBOTA обов'язково окупиться.

Номер для заказів:
0955918700