2 ДНІ З ВК "ТЕХНОПОЛЬ"

Менеджерський состав ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВЕСТ" пройшов дводенну навчальну програму з представниками ВК "ТЕХНОПОЛЬ", на протязі якої гості відвідали завод на якому виробляють ґрунтооброблювальну техніку.

Також було проведено авчання по лінійці тракторів від япоського виробника "KUBOTA" та техніці "ТЕХНОПОЛЬ" під час якої Олександр Диренко, керівник відділу продажів холдингу «ВК ТЕХНОПОЛЬ», розповідаючи про унікальність розробок конструкторського бюро заводу «ВК ТЕХНОПОЛЬ» зазначив: «Купуючи техніку, фермер має бути упевнений в тому, що саме наші борони максимально швидко і якісно закриють весняну вологу, зберігаючи її для рослин, саме наші культиватори точно і рівномірно розрівняють поверхню поля, розіб’ють грудки, закультивують на потрібну глибину, а спеціальна ємність, що додатково встановлюється, паралельно забезпечить якісне і точне внесення добрив чи ґрунтових гербіцидів. Клімат змінився, він став більш непередбачуваним, тож господарства мають дбати про максимальне накопичування, зберігання та ефективне використання вологи. Бо це основа врожаю. І наше першочергове завдання їм у цьому допомогти».

Наприкінці дводенної програми, менеджери мали рідкісну можливість, послухати лекцію по агрономії, темою якої було "Зберігаємо вологу в ґрунті за допомогою техніки виробництва «ВК ТЕХНОПОЛЬ»" від власника ВК "ТЕХНОПОЛЬ", Маєвського Вадима Валентиновича, на протязі якої він поділився своїм дорогоціним досвідом який має за свохми плечима.

За це цікаве та насичене навчання менеджери ТОВ "ІНТЕРТЕХІНВСЕТ" почерпнули те що, основне завдання дилерської мережі холдингу «ВК ТЕХНОПОЛЬ» не просто продати якісну ґрунтообробну техніку, а й знати відповіді на важливі для сільськогосподарських підприємств питання.