ОБПРИСКУВАЧ LANDQUIP - ТУРБОТА В КОЖНІЙ КРАПЛІ

ОБПРИСКУВАЧ LANDQUIP - ТУРБОТА В КОЖНІЙ КРАПЛІ
ОБПРИСКУВАЧ LANDQUIP - ТУРБОТА В КОЖНІЙ КРАПЛІ

Важлива умова щедрого врожаю - захист посівів від шкідників, хвороб і своєчасне внесення добрив. На захисні засоби припадає великий відсоток фінансових витрат, тому аграрії уважно ставляться до вибору техніки, яка розпорошує хімікати та добрива на рослини.

Виробник причіпної техніки LOZOVA MACHINERY і досвідчений англійський розробник сільськогосподарських обприскувачів LandQuip врахували вимоги фермерів і створили обприскувач з уважним підходом до використання кожної краплі! Агрегат відрізняється точною системою внесення добрив, яка зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур. Презентував новинку власник LandQuip Річард Ебботт на Дні поля LOZOVA MACHINERY 2019.
Про Landquip

Landquip Crop Sprayers (Фрессингфилде, Suffolk, велика Британія) - провідний англійський виробник сільськогосподарських обприскувачів. Компанія заснована в 1984 році Річардом Эбботтом. Виробничий асортимент Landquip досить широкий: розбризкувачі добрив, ATV, самохідні та причіпні обприскувачі. Продукт діяльності Landquip - високоякісні, високоточні машини власного дизайну. Аграрій може обрати стандартну комплектацію машини, або озвучити особливі вимоги і отримати агрегат, який під них повністю адаптований.

Переваги спільної розробки LOZOVA MACHINERY-LANDQUIP:

Алюмінієва штанга

Обравши такий матеріал, виробники полегшили вагу агрегату на⅔, порівняно зі сталевим аналогом. Довжина штанги - 24 метри, вона встановлена на системі високого підйому у формі паралелограма. Матеріал стійкий до корозії, кислоти, а також до хімічних і рідких добрив.

Інноваційна конструкція бака

Обсяг бака - 3000 літрів. Сверхгладкий матеріал сприяє простій "гігієні" машини - бак дуже легко миється. У нього відсутні гострі кути, гідроудар, різкі зупинки або поворот, тому вода швидко зливається. Бак обладнаний ефективними зливними піддонами, продуктивним насосом, системою ретельної фільтрації і перемішування великих обсягів рідких добрив.

Багатофункціональні форсунки

Корпус сопел повертається на 360 градусів, може бути укомплектований 5 керамічними наконечниками високого тиску. 

Простота обслуговування

Конструкція машини складається з мінімальної кількості шлангів і трубопроводів, тому промивка проста і ефективна.

Висока маневреність

Продумана форма бака, конструкція шасі і полегшена штанга дозволяють краще розподіляти вагу при обприскуванні від повного до порожнього бака.

Легке транспортування

Низький центр ваги машини забезпечує стійкість при транспортуванні зі складеними штангами. SPRAYMARC компактний, його транспортна ширина - 2,5 метра. Ширина колії від 1500 до 2200 мм 

Система автоматичного управління з GPS-навігатором

Комп'ютер BRAVO-400 від італійського виробника ARAG має екран з діагоналлю 5,7 дюймів (TFT-матриця) і високою роздільною здатністю. Навігатор показує дистанцію, вектор, кількість рядів. З допомогою цієї інформації фермер з легкістю повернеться до місць переривання.

Комп'ютер дозволяє економно використовувати препарат, рівномірно розподіляючи робочий розчин по всій площі обробки. Система автоматичного керування збільшує продуктивність і термін експлуатації обприскувача.

Детальніше: https://lozovamachinery.com/articles/8648/